Sari la conținut

Postări Recomandate

Multumesc Roxy pentru clipele petrecute impreuna cu tine,tu sti foarte bine ca ai fost si vei ramane topul meu,serviciile nu are rost sa le mai relatez pentru ca stim toti ca este de nota 10++++ vizitatio pana o avem,apoi iar vom duce lipsa de fete perfecte ca si ea. Te poop 😘😘😘😘 sa ai grija de tine

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator rox1mieuna
Reputație: 0

Multumesc Roxy pentru clipele petrecute impreuna cu tine,tu sti foarte bine ca ai fost si vei ramane topul meu,serviciile nu are rost sa le mai relatez pentru ca stim toti ca este de nota 10++++ vizitatio pana o avem,apoi iar vom duce lipsa de fete perfecte ca si ea. Te poop 😘😘😘😘 sa ai grija de tine

Mă bucur că te-am revăzut, om minunat!!! :* :* te pup!

Link spre comentariu
Vizitator rox1mieuna
Reputație: 0

A fost o placere deosebita sa te revăd din nou , ești irezistibilă și demențială . Ești o fata de nota 10 + , te pup și cu siguranța o sa ne revedem din nou !!!🤗😻

Același lucru îl pot spune și eu despre tine! 🤗

Te suuuuuper pupăcesc! :*

Link spre comentariu

De mult am vrut sa ajung și eu la Roxi și azi am avut ocazia sa întâlnesc aceasta fata deosebita. Nu am mai întâlnit niciodată o tipa atât de amabila, primitoare, priceputa in ceea ce face, un corp de nota 10+ ( cel puțin pentru gusturile mele, e perfecta).

Roxi îți multumesc pentru tot și abia aștept sa revin la tine, sper cât mai repede😋

Din partea mea notele sunt maxime la toate , mai presus de top.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator rox1mieuna
Reputație: 0

De mult am vrut sa ajung și eu la Roxi și azi am avut ocazia sa întâlnesc aceasta fata deosebita. Nu am mai întâlnit niciodată o tipa atât de amabila, primitoare, priceputa in ceea ce face, un corp de nota 10+ ( cel puțin pentru gusturile mele, e perfecta).

Roxi îți multumesc pentru tot și abia aștept sa revin la tine, sper cât mai repede😋

Din partea mea notele sunt maxime la toate , mai presus de top.

Plăcerea a fost de partea mea!! :*

Te pup! :x

Link spre comentariu
Vizitator rox1mieuna
Reputație: 0

Din cauza lipsei de bun simț și a neserioșilor, am hotărât să-mi restrâng "cercul" considerabil. 

 

⚠️ O să primesc cu programări doar clienții pe care deja îi cunosc,  am numerele lor salvate și știu că sunt serioși

 

 

Weekend plăcut vă doresc. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...