Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator mieunaa
Reputație: 0

post-324061-0-97977300-1587987305_thumb.jpg

post-324061-0-99923800-1587987348_thumb.jpg

post-324061-0-03445700-1587987370_thumb.jpg

 

O să fiu din nou disponibilă în Deva începând de miercuri, de la ora 17:00!  :bow

 

Locația o să fie aceeași de până acum.  :blushing2

 

 

  • Like 8
Link spre comentariu

Buna bunavine si colega ta adina cumva?

Iti raspund eu sa nu se mai oboseasca ea :

1 a anuntat ca revine ea la deva (nu a specificat ca vine vreo colega)

2 anul asta ultimile ture cand sa reintors a fost doar ea singura

3 daca iti place adina scriei ei in privat sau pe forumul ei si intreabo cand revine,ionica ti a dezvaluit un secret,se apuca de videochat,deci nu o sa mai fie colega cu mieuna(zi la adina sa iti dea userul ei de videochat sa o urmaresti acolo cum se masturbeaza,pana se reintoarce,poate va masturbati reciproc online si daca i umpli pusculita poate iti da sansa sa ai numarul ei personal si va dati intalniri pe la hotel pe unde poate ajunge)

  • Like 1
Link spre comentariu

Ha ha ha,ce am mai râs...din cate observ i-am adresat intrebarea roxanei nu tie,nu inteleg interventia ta pe langa subiect!din cate stiu eu si tu vad ca nu ai habar pentru ce am intrebat,ele intra si amandoua cu un client,iar mie imi plac amandoua,deci pentru asta am intrebat nu sa ma masturbez pe video cu adina!roxy cat e de draguta si cum o stiu eu o sa raspunda nu trebuia sa te agiti tu...iar daca stiai ceva concret trebuia expus nu trebuia sa arunci tu cu vorbe în vânt...hai...o zi frumoasa!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mieunaa
Reputație: 0

Nu îmi doresc să facem aici off-topic :blushing2

 

 

Lucrez singură, fără colegă.   :bow 

 

Mulțumesc pentru înțelegere. Vă pup :kiss3

 

 

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator mieunaa
Reputație: 0

Încep prin a-mi cere scuze că nu am reușit să vă răspund la mesaje.

 

Am rugămintea de a reveni cu un mesaj în cursul zilei de azi, pentru a vă putea răspunde. Nu mi-am permis să vă răspund înapoi pentru că nu apucasem să văd mesajele decât foarte târziu.

 

O să fiu disponibilă de azi, începând cu ora 16:00 :*

Programări se pot face pe whatsapp sau mesaj text.

 

Vă pup cu drag! :*

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Buna,la ora 16,sunt la tine!!!!ai mesajul pe whats up!

Si dacă la ora 16 te vei trezi cu incă veo câțiva curvari la interfonul Roxanei, cum ți se vă părea? :P

De ce simți nevoia să anunți toată suflarea forumistică ora la care vrei s-o vizitezi? Te simți mai grozav pe chestia asta? E doar o simpă curiozitate, încerc doar să înțeleg motivațiile...

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Buna,la ora 16,sunt la tine!!!!ai mesajul pe whats up!

 

Stai linistit,mieuna la 16 daca a confirmat ca este ocupata ora,nu pot fi la interfon alti cativa curvari!!!

Stau liniștit, și eu am conversat cu ea când a fost cazul, și ai dreptate, doar că din postările tale nu rezultă deocamdată să fi comfirmat...

Dar nu asta e ideea, ci aceea că dacă ai conversat cu ea pe whatsapp (adică în privat) de ce ai mai considerat necesar să anunți tot forumul de acest aspect?...  :o

 

PS: Oricum ar fi, așteptăm cu interes recenzia :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...