Jump to content

Recommended Posts

• Replies 840
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Săptămâna trecută am reușit să îi refac și eu o vizită lui Roxi, după un număr de vizite mai pe silențios. Am ajuns să merg în Deva la Roxi, mai des decât am vizitat obiectivele turistice din Hunedoar

Într-un final am reușit și eu să o revizitez pe Mieuna zilele trecute . Am mai vizitat-o cu ceva timp în urmă și în alt oraș, de atunci de fiecare dată când încercam să ajung la ea, își tot mișca fund

Roxi! Pe unde mai umbli? Nu mai știu nimic de tine. Am să pun o poză de a ta de la mine, sper să nu te superi. :)

Posted Images

Știind ca Roxy o sa părăsească Deva și in plus o sa aibă o perioada de inactivitate așa ca m-am decisă in aceasta seara sa ii fac o vizita așa ca de rămas bun pana o ne bucurăm din nou de prezenta ei mirifica.

In aceasta seara am fost întâmpinat intr-o noua vestimentație sexy de Roxy,un body de plasa rosu(a aflat deja care e culoarea mea preferata) care ii lasă la vedere sânii aceia superbii care in combinație cu body-îl rosu pe mine ma cam dat gata chiar dacă nu am arătat-o in fata ei.

Acțiunea din “camera plăcerilor†nu mai are sa o descriu,aceleași servici de top ce as vrea sa aduc totuși e ca din păcate eu nu am rezistat farmecelor ei prea mult și doar după o poziție la NP in care in care am avut o priveliște de vis,soldatelul a capitulat in prezervativ.

As mai vrea sa adaug doar câteva cuvinte la final și anume căci in primul rând pentru mine Roxy e o Mare Doamna și o respect pentru felul cum sa comportat întotdeauna cu mine.Cel puțin eu o aștept nerăbdător sa revină pentru a ne bucura cât mai mult de prezenta ei

Te pup Roxy și îți doresc tot binele din lume😘😘

• Like 2
Guest mieunaa

Știind ca Roxy o sa părăsească Deva și in plus o sa aibă o perioada de inactivitate așa ca m-am decisă in aceasta seara sa ii fac o vizita așa ca de rămas bun pana o ne bucurăm din nou de prezenta ei mirifica.

In aceasta seara am fost întâmpinat intr-o noua vestimentație sexy de Roxy,un body de plasa rosu(a aflat deja care e culoarea mea preferata) care ii lasă la vedere sânii aceia superbii care in combinație cu body-îl rosu pe mine ma cam dat gata chiar dacă nu am arătat-o in fata ei.

Acțiunea din “camera plăcerilor†nu mai are sa o descriu,aceleași servici de top ce as vrea sa aduc totuși e ca din păcate eu nu am rezistat farmecelor ei prea mult și doar după o poziție la NP in care in care am avut o priveliște de vis,soldatelul a capitulat in prezervativ.

As mai vrea sa adaug doar câteva cuvinte la final și anume căci in primul rând pentru mine Roxy e o Mare Doamna și o respect pentru felul cum sa comportat întotdeauna cu mine.Cel puțin eu o aștept nerăbdător sa revină pentru a ne bucura cât mai mult de prezenta ei

Te pup Roxy și îți doresc tot binele din lume😘😘

Te pup si te îmbrățișez! :*

âŒâŒâŒ INDISPONIBILÄ‚ âŒâŒâŒ

• Like 2

Nu stiu daca mai are rost inca o recenzie la roxana dar ma simt dator :

Acum aproape 1 luna ne-am intalnit, tipa este superba, sani frumosi siliconati, fund pervers 10 pe linoe la tot. Am ales sa stau 90 min (350 lei). Ce sa va zic, parca voi nu o cunoasteti... Superba 10 pe linie. Sa tot revina prin Deva. Te-am pupat roxana.

Guest mieunaa

Disponibilă de mâine! :) 

Program 11:00 - 19:00   :boob

Programări pe whatsapp  sau mesaj text.  Vă rog să specificați intervalul de timp în care vă pot răspunde înapoi. :bow 

post-324061-0-05589300-1595414010_thumb.jpg

• Like 13
Guest mieunaa

Vreau să lămuresc niște lucruri, fiindcă m-am săturat de aceleași întrebări mereu. 

⚠️ NU MAI AM COLEGĂ, PRIN URMARE PRESTEZ SINGURĂ! ⚠️

⚠️ NU MĂ MAI ÎNTREBAȚI DE FOSTE COLEGE DACĂ MAI ACTIVEAZĂ, UNDE ȘI CÂND! NU MĂ INTERESEAZĂ, NU MĂ PRIVEȘTE PE MINE! ⚠️

Sunt deschisă la întrebări legate de SERVICIILE MELE sau disponibilitatea mea.  :) 

O zi bună vă doresc!  :hihat 

• Like 12

Imi poate da cineva numărul domnisoarei pentru o programare ?

🤣🤣🤣

Am văzut ca ești la prima postare, dar e afișat în titlul topicului!

Poate pe săptămâna viitoare ne onorează cu prezenta.

0755684609

Numai bine!

• Like 2
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...