Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Salutare!

 

Consultând oracolul de inspirație 😉, vad anunțul Roxanei... pfff zic, ce tare, a venit mai repede decât a anunțat aici, repede sun, păcăleală, doar de mâine începe munca 😭, no aste e, bine o fi și mâine.

 

Zi faina băieți!

post-299165-0-31228600-1599578431_thumb.jpg

post-299165-0-33539100-1599578438_thumb.jpg

post-299165-0-74299600-1599578465_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator rox1mieuna
Reputație: 0

Îmi cer scuze celor cărora nu v-am mai răspuns la mesaje.

Am răspuns doar celor care au precizat că le pot scrie oricând, văzând mesajele puțin cam târziu. :)

 

 

De mâine o să fiu disponibilă începând cu ora 10:00 :*

Vă puuuup

Link spre comentariu
Vizitator rox1mieuna
Reputație: 0

:rax2  :rax2

 

post-335985-0-87729800-1599657196_thumb.jpg

 

 

 

Astăzi nu mai am disponibilitate pentru programări, însă fac programări pentru următoarele zile.  :hihat 

O săptămână ușoară vă doresc  :kiss3 

Link spre comentariu
Vizitator rox1mieuna
Reputație: 0

Vreau autostrada Bistrita - Deva.😊😊😚

 

Cu asemenea poza , saptamana nu are cum sa fie usoara.

Eu zic să depunem o cerere pentru autostradă, poate poate avem noroc🤣 nu scăpați de mine oricumðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

:69 Noapte bună simpaticilor! :blushing2 :rax2

 

attachicon.gif 2020-09-05-015648186.jpgattachicon.gif 2020-09-05-015406180.jpg

 

Apăi ce noapte bună cu asa poze😲😲😲, ca doară nici somn nu avem și suntem tot mai.... agitați. 😜😜😜

 

P.S.: Somn ușor la cine poate dormi! 🤭🤭🤭

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Văzând ca Roxy a revenit la Deva nu aveam cum rata ocazia de a o revedea așa ca in una din zilele săptămânii i-am scris cu scopul de a ne revedea după pauza ei de inactivitate așa ca sâmbătă seara eram la usa ei.Acolo am fost întâmpinat de Roxy care pe zi ce trece arată tot mai bine și care a rămas aceeași fata zâmbitoare,jovială și o gazda primitoare(ar mai fi multe de spus despre ea dar cu alta ocazie).

Despre acțiunea din dormitor ce as mai putea spune totul e pe placul meu și ca Roxy cu siguranta e o fata de nota 10,doar ce as mai adauga ar fi căci de la o vizita la alta rămân tot mai impresionat(in bine) la capitolul GFE.

Eu ma bucur ca a ales sa revină la noi și sa speram ca o sa rămână cât mai mult la noi pentru ca avem nevoie de asemenea fete.

Te pup Roxy

  • Like 4
Link spre comentariu

Vizitator rox1mieuna
Reputație: 0

Văzând ca Roxy a revenit la Deva nu aveam cum rata ocazia de a o revedea așa ca in una din zilele săptămânii i-am scris cu scopul de a ne revedea după pauza ei de inactivitate așa ca sâmbătă seara eram la usa ei.Acolo am fost întâmpinat de Roxy care pe zi ce trece arată tot mai bine și care a rămas aceeași fata zâmbitoare,jovială și o gazda primitoare(ar mai fi multe de spus despre ea dar cu alta ocazie).

Despre acțiunea din dormitor ce as mai putea spune totul e pe placul meu și ca Roxy cu siguranta e o fata de nota 10,doar ce as mai adauga ar fi căci de la o vizita la alta rămân tot mai impresionat(in bine) la capitolul GFE.

Eu ma bucur ca a ales sa revină la noi și sa speram ca o sa rămână cât mai mult la noi pentru ca avem nevoie de asemenea fete.

Te pup Roxy

Nu am cum să fiu altfel cu oameni ca tine!! :* :*

E o plăcere să te revăd de fiecare dată! Te pup :x

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...