Sari la conținut

TOP:Beatrice (Dream Girl) In Vizita La Brasov!


Postări Recomandate

  • Oras:Bv
  • Oras:Bv

Buna futaciosilor!!! Nu am cuvinte ca sa descriu cat de minunat este Beatrice !!! Punctuala,atenta la tine foarte foarte sensuala,face totul cu pasiune!! Nu am de ce sa povestesc decursul actiuni pot sa va zic ca daca taiem aia 10 secunde cand pui BANI pe masa lumea poate sa creada ca a fost o intalnire amoroasa cu príma ta iubire !!! ️Pacat ca nu sta mult in oras dar cine poate sa mearga la ea sa nu piarda timpul !!! EU cu siguranta revin la EA de cate ori vine la BV

  • Like 3
Link spre comentariu
Salutare,

Intrigat de seria interminabila de recenzii favorabile si felul in care se prezinta/gestioneaza, am ajuns si eu la Beatrice.

Imi repugna sa scriu recenzii, zici ca notez leguminoasele la piata. Sunt atatea variabile in ecuatie, incat pur si simplu orice notare e defectuoasa din start.

Pentru mine totul are nota 10, inclusiv locatia(doar puturosii pot stramba din nas).

Pe tocuri e inalta, desi eram pregatit tot ma surprins un pic,  nici nu am realizat cand a scapat de tocuri si ma ridicat si mine in "stratosfera" . Totusi nu am fost pregatit pentru ce a urmat, pasiune, tandrete, o rabdare de inger si atentie maxima la mine, desi eu eram cam pierdut in spatiu, in special din cauza numelui ei si un pic din fizionomie, deh, trecutul...

De revenit, cu siguranta, totusi nu prea repede ca nu vreau sa ma indragostesc 

De notat, daca vrei ceva hardcore si sa domini nu ai ce cauta la Beatrice, scrie de altfel foarte clar in prezentarea ei. Alt lucru, suntem toti oameni, fiecare dintre noi are dispozitii mai bune sau mai rele, respecta si vei fii respectat!  

Multumesc Beatrice !

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator mariusxxyyzz
Reputație: 0

Buna seara,

 

Sunt un user pasiv pe acest forum de vreo 2 ani, dar in aceasta seara pur si simplu nu voi putea dormi linistit daca nu las aici o impresie despre Beatrice .

Beatrice este o femeie ( desi cred ca s-ar potrivi mai mult termenul de "fata" daca luam in considerare aspectul ei tineresc ) superba - par spectaculos cu volum, picioare lungi si un chip angelic - cu o inteligenta si un vocabular pe masura . Se vede ca practica aceasta meserie "on the side" si intr-un mod selectiv, foarte bine organizat .

Am contactat-o destul de tarziu si inca o data ii multumesc ca m-a primit : apel telefonic - voce placuta + whatsapp - indicatii precise si prompte .

 

Asteptarile erau mari, avand in vedere recenziile de aici, dar totusi a reusit sa le depaseasca la prima vedere : Beatrice impreuna cu lenjeria ei neagra si tocurile aferente formau genul de  "peisaj" pe care doresti sa-l vezi tot timpul cand ajungi acasa dupa o "shitty day".

Apartamentul este foarte impresionat, cu o baie curata si cu dotarile aferente complete , deci locatie 10 .

Am socializat la o apa plata apoi , dupa dusul de rigoare, ne-am mutat in dormitor. 

Aici nu sunt genul de "show and tell" dar pot spune ca a fost exact ceea ce am asteptat eu de la aceasta intalnire, aici oricum intervin multi factori de "chemistry". Eu pun mare accent pe atitudine, iar Beatrice exceleaza din plin la aceasta categorie: foarte lipicioasa, foarte implicata, si foarte naturala .

Din partea mea are 10 pe linie la toate capitolele ( OP, NP ) mai ales pentru ca este exact pe stilul meu GFE ridicat si FK din belsug . 

 

Overall, am avut parte de cea mai buna experienta in acest domeniu si pot spune linistit ca Beatrice ar trebui sa fie un "etalon" pentru restul fetelor care cred ca sunt top.

 

 

 





 

  • Like 4
Link spre comentariu

Bai fraților, fata asta e un dar pentru noi Ținând cont de experientele memorabile trăite data trecuta, runda aceasta mi-am făcut abonament. Si ma felicit pentru cât am fost de inspirat. O prezență ca a ei langa tine, te face sa simti cu adevarat ca viata merită trăită si că fără cea mai mică îndoială "raiul e pe Pământ". Beatrice cu siguranță locul tau e la top si cu scuzele de rigoare ca asta nu e o recenzie in adevăratul ei sens (n-am scris o recenzie in viața mea), nu pot decat sa ti dau note de 10 pe linie: incepand de la nasucul ăla carn si terminând cu zâmbetul fermecator cu care iti iei la revedere. Da stiu, m-am dat de gol, dar in încheiere nu pot sa spun decat ca abia astept ziua de mâine, când vei reveni la mine. Te sărut si te îmbrățișez cu mare drag!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Felicitari! Pentrun promovarea la Top!

Cred ca este cea mai rapida ascensiune😃😃😃, si asta numai datorita tie, si profesionalismului de care dai dovada. 😚😚😚😚😚

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Felicitari! Pentrun promovarea la Top!

Cred ca este cea mai rapida ascensiune😃😃😃, si asta numai datorita tie, si profesionalismului de care dai dovada. 😚😚😚😚😚

 

Multumesc frumos :)

 

Nu este ascensiune, este revenire dar în altă zonă.

 

Vă era greu să numărați câte recenzii laudative are și să dați raport? Măcar în zona voastră încercați să mențineți ordinea... De regulă nu mai intru pe topice aflate deja la testate dacă știu că e o recenzie, noroc că am văzut că e ceva mai mult trafic pe acest topic și am verificat ce se întâmplă.

 

:*

 

 

 

Felicitari!!! Un loc meritat din plin. Poate cu ocazia asta iti muți rezidenta prin zona:D

 

Eventual imi schimb si buletinul pe Brasov :))) 

Exclus! :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

@beatrice...nu trebuie sa iti schimbi buletinul...doar sa iti faci viza de flotant😃😃😃

Dupa cum ai observat, esti foarte apreciata aici..eu mai spun ca ai ridicat standardele din domeniu, ceea ce cred ca este un lucru bun pentru Brasov.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Deci gata, m-ai convins, dupa fainele recenzii si promovarea la top te-am trecut pe lista. Cat de curand am sa te vizitez

Abordarea ta nu prea corespunde cerintelor ei..😃😃

Asa ca zic sa iti revizuiesti...abordarea!😃😃😃😃

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Deci gata, m-ai convins, dupa fainele recenzii si promovarea la top te-am trecut pe lista. Cat de curand am sa te vizitez

 

Drept sa-ti spun, nu agreez idea de a ma afla pe lista cuiva... si daca totusi sunt, macar sa nu stiu!

Daca ai fi avut rabdare sa citesti putin in descrierea de pe pagina mea, ai fi observat faptul ca am punctat ca pun foarte mult accent pe comunicare si pe modul de exprimare! In conditiile date, nu am placerea de a ma situa pe lista nimanui, ci doar in gandul/amintirea oamenilor!

Multumesc!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:icisa
  • Oras:icisa

Drept sa-ti spun, nu agreez idea de a ma afla pe lista cuiva... si daca totusi sunt, macar sa nu stiu!

Daca ai fi avut rabdare sa citesti putin in descrierea de pe pagina mea, ai fi observat faptul ca am punctat ca pun foarte mult accent pe comunicare si pe modul de exprimare! In conditiile date, nu am placerea de a ma situa pe lista nimanui, ci doar in gandul/amintirea oamenilor!

Multumesc!

Eh ute, de asta ramai in gandul si amintirea oamenilor!  :kissing2 Pe langa faptul ca esti frumoasa, in primul rand esti DESTEAPTA ! :clap2

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna dimineata,

Cu parere de rau, fac aceasta postare pentru a va anunta ca azi, sunt nevoita sa inchei, inainte de termen, vizita mea la Brasov.

Data trecuta am prelungit-o si de data asta a trebuit sa o scurtez putin...

Pe aceasta cale, vreau sa imi cer scuze membrilor care aveau programare astazi si maine si promit sa ma revansez! Sper sa nu va fi suparat!

Va multumesc frumos, din nou, pentru gazduire si totodata va multumesc anticipat pentru intelegere!

 

Sa aveti un sfarsit de saptamana minunat!

Va pup

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna dimineata,

Cu parere de rau, fac aceasta postare pentru a va anunta ca azi, sunt nevoita sa inchei, inainte de termen, vizita mea la Brasov.

Data trecuta am prelungit-o si de data asta a trebuit sa o scurtez putin...

Pe aceasta cale, vreau sa imi cer scuze membrilor care aveau programare astazi si maine si promit sa ma revansez! Sper sa nu va fi suparat!

Va multumesc frumos, din nou, pentru gazduire si totodata va multumesc anticipat pentru intelegere!

 

Sa aveti un sfarsit de saptamana minunat!

Va pup

Buna Betty, felicitari pentru promovarea in top! Ai idee cand revii la Brasov? Mi-ar plăcea mult sa ne vedem, sper sa se alinieze astrele data viitoare :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...