Sari la conținut

TOP:Beatrice (Dream Girl) In Vizita La Brasov!


Postări Recomandate

Buna seara!

Dragii mei, asa cum am anuntat acum cateva zile, incepand de maine seara voi ajunge la Brasov. Voi sta doar pana vineri inclusiv - deci timpul e scurt!

Unii dintre voi poate stiti deja faptul ca nu fac mai mult de 3, maxim 4 programari intr.o zi - iar asta in functie de timpul liber pe care il am si mai ales in functie de dispozitia/starea pe care o am. Mai pe scurt - nu imi place sa fac lucrurile doar de dragul de a le face!

Asadar, in proportie de 90 la suta, programarile sunt deja facute - motiv pentru care vreau sa imi cer scuze inca de acum pentru posibilele situatii in care nu voi raspunde la telefon sau nu voi mai avea posibilitatea de a face alte programari.

Va pup, va imbratisez si sper sa ne revedem cu bine curand! :*

post-24768-0-26096600-1574710514_thumb.jpeg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Ceau Beatrice,ai fost cumva in mall coresi in seara asta? Nu am reusit sa ajung la tine,nu ne cunoastem,insa dupa pozele postate de tine am impresia ca te-am vazut la magazinul Mely Melo.Am stat un pic si te-am studiat,si da-mi voie sa iti fac un compliment.Arati foarte bine.As fi vrut sa te abordez cumva dar aveam jandarmul cu mine si nu aveam cum.Sper sa reusesc sa imi fac o programare saptamana aceasta.

  • Like 1
Link spre comentariu

Da - am fost si eu putin prin mall (ca tot omul)... Mai bine ca ai fost cu "jandarmul" pe langa tine si nu m-ai abordat! Ai numar de telefon in titlul acestui topic si poti sa-l folosesti cu incredere pentru a intra in contact cu mine - in nici un caz sa ma abordezi in locuri publice (mama ei de discretie)!

 

Oricum ar fi, in cele doua zile care mi-au mai ramas din aceasta vizita, nu vom avea nici o sansa sa ne cunoastem. Poate data viitoare.

  • Like 5
Link spre comentariu

Ceau Beatrice,ai fost cumva in mall coresi in seara asta? Nu am reusit sa ajung la tine,nu ne cunoastem,insa dupa pozele postate de tine am impresia ca te-am vazut la magazinul Mely Melo.Am stat un pic si te-am studiat,si da-mi voie sa iti fac un compliment.Arati foarte bine.As fi vrut sa te abordez cumva dar aveam jandarmul cu mine si nu aveam cum.Sper sa reusesc sa imi fac o programare saptamana aceasta.

Esti praf. 🤯🤯

Cât de afumat sa fii sa abordezi fata în Mall. Poate are și ea viata personala și prieteni cu care nu vrea să-ți facă cunoștință! 🤫

Link spre comentariu
Buna ziua, dragilor!

 

Am incheiat asadar si ultima vizita din acest an in Brasov. A fost un an plin (as putea spune)... insa lasand la o parte "agitatia" anului in curs, ma bucur ca am ales orasul vostru pentru a-mi desfasura marea majoritate a vizitelor. Anul acesta, orasul vostru mi-a oferit posibilitatea de a cunoaste o parte dintre voi, de a crea o legatura cu o parte dintre voi si in unele cazuri, prietenii sanatoase! Este incredibil cum doi oameni care provin din medii diferite pot crea o conexiune si pot rezona dincolo de orice apropiere fizica sau sexuala - si asta pentru ca inainte de toate suntem OAMENI! Va multumesc! 

 

- Va multumesc pentru interesul si caldura cu care am fost primita de fiecare data!

- Va multumesc pentru ca ati inteles si v-ati pliat pe modul in care am ales sa-mi desfasor activitatea!

- Va multumesc pentru felurite complimente!

- Va multumesc ca ma apreciati pentru ceea ce sunt si nu neaparat pentru ceea ce stiu sa "fac"! 

- Va multumesc pentru ca v-ati gandit la mine si ati considerat ca merit flori, cadouri, atentii... !

- Va multumesc pentru ca am avut ocazia sa ne cunoastem si mai ales pentru virtutea de a fi OAMENI! 

 

=> Pentru mine, toate astea inseamna mult! 

 

Daca inca nu am reusit sa ne cunoastem, probabil ca va veni la un moment dat si acea zi. Unele lucruri se intampla doar atunci cand e momentul lor... si e posibil ca "asteptarea" asta sa merite intr.un fel sau altul! Who knows?! :)

 

In alta ordine de idei, avand in vedere ca nu ne mai vedem pana la anul, as vrea sa va urez sarbatori fericite alaturi de cei dragi voua si un an nou plin de realizari pe toate planurile! 

 

Va pup, va imbratisez si sper sa ne revedem cu bine la anul! 

 

PS 1: O sa-mi fie dor de voi! 😘

PS 2: La multi ani tuturor celor care isi serbeaza astazi ziua numelui! Sa fiti sanatosi, voiosi si sa petreceti frumos! 😘

post-24768-0-63715600-1575107761_thumb.jpeg

  • Like 10
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Poate nu ai auzit ca bradul de la Brasov va fi de 31 metri, si ca orasul va fi decorat cu peste 700.000 de luminițe :)) TREBUIE să vezi asta! :)

 

Anyway, ma bucur ca ai ales sa iti desfasori o bună parte din activitate aici, ma bucur ca ai avut parte de experiente placute, ma bucur ca am avut ocazia sa te cunosc si sa ne revedem. Sper sa ma pot sincroniza si la urmatoarele vizite, fie 2019 sau 20-20.

 

Sa ne revedem cu bine, sărbători fericite, an nou fericit, si mult succes in tot ceea ce ti-ai propus!

Link spre comentariu
Da... Deci asa ceva rar iti este dat sa intalnesti - "Mare om, mare caracter"! De astfel de oameni era nevoie... De astfel de oameni care sa aduca in mod constant o plus valoare acestui forum si acestei comunitati! 

E momentul sa ne aliniem si sa facem piosi o plecaciune caci asa caracter se naste (nu rar) RARISIM! Atata profunzime si... n-am cuvinte - ceva deosebit! 

Sincere aplauze!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

@beatrice....nu lasa astfel de specimene sa iti strice frumoasele sărbători. Din pacate exista si astfel de indivizi care cum bine stii, nu sunt reprezentativi pentru acest forum. După cum vezi, prostia lui la sancționat!ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Eu raman la parerea ca, la înscriere, un mic chestionar psihologic nu ar strica!ðŸ˜ðŸ˜

Sărbători fericite!😘😘😘

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Văzând postare nouă de la tine, pe topicul tău, credeam că e o veste bună :( Dar e bună si ironia :)) BTW, La multi ani!

 

Va veni si vestea buna in curand - fii pe faza/frecventa!  Multumesc frumos, la multi ani!  :kiss3  

 

 

@beatrice....nu lasa astfel de specimene sa iti strice frumoasele sărbători. Din pacate exista si astfel de indivizi care cum bine stii, nu sunt reprezentativi pentru acest forum. După cum vezi, prostia lui la sancționat!ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Eu raman la parerea ca, la înscriere, un mic chestionar psihologic nu ar strica!ðŸ˜ðŸ˜

Sărbători fericite!😘😘😘

 

Am fost prea impresionata de postarea "domnului" in cauza si nu m-am putut abtine!  Multumesc frumos, asemeni!  :kiss3

  • Like 2
Link spre comentariu

La mulți ani!

Cand revi in Brasov?

 

 La multi ani! 

In Brasov voi reveni cel mai probabil in a doua jumatate a lunii februarie sau la inceputul lunii martie insa... revenirea mea in 2020 va fi cu mici modificari in ceea ce priveste orasul Brasov. Daca nu am reusit sa ne cunoastem in 2019, in 2020 cu siguranta nu va fi posibil!

PS: Voi reveni cu o postare mai detaliata cat de curand.

 

~ Va doresc tuturor un an nou plin de realizari si bucurii si nu in ultimul rand multa sanatate! ~

  • Like 1
Link spre comentariu

Grav... Imi iau gandul... nu ne-am mai vazut din 2013  :no2

 

Ce este asa de "grav"? 🙂
Nici macar nu am apucat sa detaliez in ce vor consta acele "mici modificari" si deja iti faci "probleme"?! 😋
Practic modificarea consta in faptul ca nu doresc sa mai cunosc persoane noi. Atunci cand voi mai ajunge in Brasov, voi face programari/intalniri doar cu persoanele pe care le cunosc (cu care am reusit sa am cel putin o intalnire). 
Prin urmare, tu nu ai de ce sa iti faci probleme! 🙂
Oricum ar fi, voi reveni cu o postare mult mai detaliata atunci cand voi decide cu exactitate in ce perioada voi ajunge in Brasov. 
Va pup 😘
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

 

Oricum ar fi, voi reveni cu o postare mult mai detaliata

Mai detaliată???ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Eu zic ca ai fost destul de explicita!

Dar...bineinteles ca o sa citesc cu placere, o mini povestire marca @beatrice

ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜

Mai ales că în ultimul timp, nu ai mai scris nimic savuros!😘

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

 

 

Ce este asa de "grav"? 🙂

Nici macar nu am apucat sa detaliez in ce vor consta acele "mici modificari" si deja iti faci "probleme"?! 😋

Practic modificarea consta in faptul ca nu doresc sa mai cunosc persoane noi. Atunci cand voi mai ajunge in Brasov, voi face programari/intalniri doar cu persoanele pe care le cunosc (cu care am reusit sa am cel putin o intalnire).

Prin urmare, tu nu ai de ce sa iti faci probleme! 🙂

Oricum ar fi, voi reveni cu o postare mult mai detaliata atunci cand voi decide cu exactitate in ce perioada voi ajunge in Brasov.

Va pup 😘

Păcat, in februarie ajungeam prin zona Brașovului și trageam speranța să ne sincronizam.

 

Atunci, mă gândesc că topicul tau nu mai are rost. Pentru impresii in cerc închis? Doar că sa îți pui tu anunțuri? Nu cred că asta e rostul forumului. Corect cred că este sa fii trecută la inactive.

Părerea mea...

Link spre comentariu

Chiar nu inteleg, de ce ar mai posta aici dacă o să se vadă doar cu clientii vechi, cu aceea ar putea ține legătura prin telefon( mesaje, whatsapp etc) deci nu mai are nevoie de serviciile acestui forum.Are dreptate domnul, la in active cu ea, oare dacă ar m-ai apărea și clienți noi ar fi un capăt de lume

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...