Sari la conținut

TOP:Beatrice (Dream Girl) In Vizita La Brasov!


Postări Recomandate


  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am reușit să trec pe la Beatrice cât a fost in Brașov, programare cu o zi înainte pe WhatsApp stabilind întâlnirea pentru o oră.

Locație zona Avangarden 3 Bartolomeu blocul lam găsit foarte ușor, îmi dă ultimele detalii sun la interfon si ajung foarte repede la ea stănd la parter.

Intrat în apartament Beatrice mă ia in brațe si mă pupă, a fost sentimentul de parcă sau revăzut doi amici mai vechi.

Am stat in bucătărie la o țigară la un pahar de apa mai la o vorbă, apartamentul mi-a plăcut foarte mult inclusiv baia find numai o cabină pentru dus fără cadă.

Deci făcut dus la baie ai de toate tot ce îți trebuie pentru igienizare.

A mers si ea la baie eu îl așteptam în dormitor gata de acțiune.

Ne-am luat în brate când ea a intrat in cameră pupături toate cele,după ne-am pus in pat unde i-am gustat păsărica frumoasă si curată.

După toate astea a luat si ea instrument in gură dar nu înainte de a pune prezervativul păcat că nu o face neprotejat.

Oralul a fost foarte mișto chiar dacă a fost protejat dar știe Beatrice meserie. Trecut la normal a venit ea peste mine si aici pupături mângâieri din partea amândurora, după am schimbat în misionar unde după ceva timp am finalizat.

Am mai stat in pat puțin ne-am luat si cu vorba din nou am găsit subiect depre ce să vorbim.

Am mers la baie pentu reîmprospătare după am stat la țigară si la un pahar de vorbă.

Ai ce să vorbesti cu este foarte deschisă, păcat că am cunoscut-o asa târziu dacă mergeam la ea de mai mult timp până acum aveam abonament la ea cu siguranță.

ÃŽți mulțumesc pentru tot Beatrice sper să ne mai vedem curând, iar dacă nu curând atunci odată din greșeală si să facem din nou nebuni împreună.

Ca note 10 nu am nimic inpotrivă să nu dau această notă esti o femeie minunată

Dacă o respecți ești respectat si asa ne permitem multe nu-i asa Beatrice? ðŸ˜ðŸ˜˜

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...