Sari la conținut

mazare se intoarce acasa


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Voteaza la europarlamentare :laugh2

https://scontent.ftce2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60433631_10219814947626422_1614822319346155520_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.ftce2-1.fna&oh=92ca2ebbc87817c1aef9a90b5861343a&oe=5D6B5104

 

Brațul lung al... răzbunării...

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Da...întreb și eu așa,nu trebuia să fie un proces pentru extrădare? Nu trebuia să aibă dreptul omul ăla la recurs și o decizie definitivă? Nu d-aia a fugit acolo,că să fie mai complicata procedura?Cum l-au adus? E legal,sau tot Ghiță a plătit avionul? :)))

 

#colonia lu' pește!

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Hai, că l-ați făcut și pe Mazăre martir! Urmează Nuți Udrea și de ce nu, Dracnea.

'aidepulamea!

Esti pesedist ori ba?

Link spre comentariu

Hai, că l-ați făcut și pe Mazăre martir! Urmează Nuți Udrea și de ce nu, Dracnea.

'aidepulamea!

Martir....păi nu trebuie judecat si condamnat? Vă doar a devalizat milioane de lei si de euro. Eu mă intreb cum naiba va recupear statul ăsta impotent prejudiciul...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

Martir....păi nu trebuie judecat si condamnat? Vă doar a devalizat milioane de lei si de euro. Eu mă intreb cum naiba va recupear statul ăsta impotent prejudiciul...

mai recupereaza fix pula !!

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Da...întreb și eu așa,nu trebuia să fie un proces pentru extrădare? Nu trebuia să aibă dreptul omul ăla la recurs și o decizie definitivă? Nu d-aia a fugit acolo,că să fie mai complicata procedura?Cum l-au adus? E legal,sau tot Ghiță a plătit avionul? :)))

 

#colonia lu' pește!

Daca si in latura aia vedeți o victima a conspirației mondiale atunci va meritați soarta.Mi-ar placea ca PSD-ul sa reușească ce si-a propus,sa readucă Romania in dictatura,sa simțiți pe pielea si gaoaza voastră ce înseamnă sa trăiți in umilință,sa va vad dându-va pumni in cap.

Despre ce PLM proces de extradare vorbiti voi astia experti in drept international?

  • Like 2
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Din partea mea sa se duca dracului toți! Sunt legați unii de alții și e o mare cârdășie...

 

N-am nici un dubiu și nici o umbra de speranță că se va schimba ceva in bine. Mai am 10-20 ani de trait,vreau sa-i trăiesc în liniste,nu sa mă înveninez din cauza unor nulități.

 

Pur și simplu am refuzat să mă mai intereseze, atâta vreme cât nu putem schimba nimic și suntem doar spectatori la jocurile lor mai bine îmi văd de ale mele.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Din partea mea sa se duca dracului toți! Sunt legați unii de alții și e o mare cârdășie...

 

N-am nici un dubiu și nici o umbra de speranță că se va schimba ceva in bine. Mai am 10-20 ani de trait,vreau sa-i trăiesc în liniste,nu sa mă înveninez din cauza unor nulități.

 

Pur și simplu am refuzat să mă mai intereseze, atâta vreme cât nu putem schimba nimic și suntem doar spectatori la jocurile lor mai bine îmi văd de ale mele.

Toti astia sunt niște gândaci de bucătărie a căror putere sta tocmai in nepăsarea prostimii.

  • Like 2
  • Minus 9
Link spre comentariu
Vizitator jack k
Reputație: 0

Voi știți că au vrut să "ne facă"?

L-au adus via Paris, ca să-i dea sansa sa ceară azil acolo dar s-au prins francezii și l-au ținut în zona neutră.

Era mult mai ieftin via Istanbul, numai ca acolo îl executau ăia imediat.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Daca si in latura aia vedeți o victima a conspirației mondiale atunci va meritați soarta.Mi-ar placea ca PSD-ul sa reușească ce si-a propus,sa readucă Romania in dictatura,sa simțiți pe pielea si gaoaza voastră ce înseamnă sa trăiți in umilință,sa va vad dându-va pumni in cap.

Despre ce PLM proces de extradare vorbiti voi astia experti in drept international?

 

Nu te enerva părinte că nu sunt contra,ăștia își fac jocurile și noi rămânem cu nervii! Nu fac politica,nu țin cu nimeni,dracu să-i ia pe toți!

 

Intrebam doar daca a fost respecta procedura,tehnic vorbind,nu contează de cine este vorba!

 

Dacă aveți timp și nervi o puteți studia:

 

http://legislatie.just.ro/Public/DetaliiDocument/53158

Link spre comentariu

Vizitator jack k
Reputație: 0

Nu exista cursa directa

Părinte, tocmai matale????

Când mama dreaq s-au mișcat ăștia în justiție asa repede, de au pregătit la foc automat sute de pagini, asa repede, când, ca să extradezi, fie și din San Marino în Italia, durează 100 de ani?

Crezi ca ăia s-au dus degeaba de miercuri, tot via Paris?

A fost un plan bine pus la punct, numai că prostu, cu gura mare....

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...