Sari la conținut

0755684609 - raluca


Vizitator mieuna

Postări Recomandate

Vizitator mieunaa
Reputație: 0

:69 Disponibilă de mâine după-amiază, începând cu ora 17:00. :boob

 

Locația o să o comunic doar telefonic, deci am rugămintea de a nu scrie nici voi locația. Mulțumesc anticipat. 

 

 

post-324061-0-00108000-1591381948_thumb.jpg

 

 

P. S. : @ioda69, te asteptaștept cu ciocolata. 

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator mieunaa
Reputație: 0

⚠️ Cei care știți că nu v-ați respectat programările în trecut și știți clar că sunteți blocați, nu mai încercați să sunați pentru că o faceți degeaba. 

Iar dacă încercați să sunați de pe alte numere și să veniți, o să avem amândoi neplăcerea de a vă întoarce de la ușă. 

Mulțumesc pentru înțelegere. ⚠️

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Am priceput mesajul din prima...  :laugh2

 

 

Nu era cu direcția care crezi tu😂

 

  Ce îmi place "iubirea" asta între voi. :laugh2  :laugh2 Colericule și eu sunt blocat pe watsup, nu ma deblochează nici in ruptul capului de tot. Trebuie sa folosesc alternative.  Trimit cu o zi înainte de a o vizita pm, sa ma deblocheze apoi mă blochează înapoi. Eu măcar sunt semiblocat , dar văd că tu ești blocat complet. :laugh2  :laugh2 Vezi dacă suntem băieți buni in viața reală si duri in cea virtuală.  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

Ce îmi place "iubirea" asta între voi. :laugh2  :laugh2 Colericule și eu sunt blocat pe watsup, nu ma deblochează nici in ruptul capului de tot. Trebuie sa folosesc alternative.  Trimit cu o zi înainte de a o vizita pm, sa ma deblocheze apoi mă blochează înapoi. Eu măcar sunt semiblocat , dar văd că tu ești blocat complet. :laugh2  :laugh2 Vezi dacă suntem băieți buni in viața reală si duri in cea virtuală.  :laugh2

Cel mai important este ca te primeste de fiecare data si asta spune ceva despre caracterul tau .

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mieunaa
Reputație: 0

post-324061-0-73406200-1591463676_thumb.jpg 

 

 

 

:69 Disponibilă mâine de la ora 9 până la ora 22.

 

Vă rog să precizați în mesaje intervalul de timp în care vă pot răspunde, pentru a evita neplăcerile. 

 

 

 

 

post-324061-0-23961500-1591463626_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Ceao Raluca imi zici te rog care ar fii următorul oras după Bistrita??

Oare nu e mai usor telefonic sa intrebi fata ?

 

Sau te plictisești si te-ai gândit ca tu si alti 100 de destepti e normal sa intrati si sa puneti intrebari !

Intra fa recenzie si nu mai polua .

Stima !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST

 

 

attachicon.gif PSX_20200606_195358.jpg 

 

 

 

:69 Disponibilă mâine de la ora 9 până la ora 22.

 

Vă rog să precizați în mesaje intervalul de timp în care vă pot răspunde, pentru a evita neplăcerile. 

 

 

 

 

attachicon.gif PSX_20200530_170321.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:All around the freaking place
  • Oras:All around the freaking place

Salut tuturor.

Am avut placerea sa o vizitez pe frumoasa Roxana. O domnișoară care face cinste meseriei ăsteia. Frumoasa, respectuoasă, foarte curată și "lipicioasă"

Aventura a fost una oarecum rușinoasă pentru mine din pct de vedere al performanței mele, dar ei nu ii pot da decât 10 pe linie. Experiența door2door ca acasă, sau poate chiar mai bine. De la modul în care te primește, la conversația avută înainte și după acțiune, pentru răbdarea și profesionalismul ei.

Am plecat extraordinar de mulțumit și sper să mă mai primească.

Bravo Roxana, keep it up. Nice to meet you! ðŸ‘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...