Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti/ Cluj
  • Oras:Bucuresti/ Cluj

Am gasit acest anunt pe olx https://www.olx.ro/oferta/masaj-IDcooB6.html#0d728428d1,   e una trecuta de 50 ani, nu are locatie, doar la client/hotel iar ca servicii masaj de relaxare la 40 ron sedinta. Am fost si eu sa vad ce stie si sincer e praf dar daca insisti poti obtine si finalizare chiar si sex dar depinde si de noroc cred. Oricum sexul nu m-a interesat, e urata.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti/ Cluj
  • Oras:Bucuresti/ Cluj

Ai reusit sa obtii finalizare de la ea? Mai multe detalii poti da?

 La telefon o sa zica ca nu face dar la ftaa locului am reusit pana la urma  printr-o laba. La pretul ala nu te astepta sa fie cine stie  ce masaj  dar merita o  vizita

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

E urâtă cu crengi...ce crengi...cu spume...masaj la vrăjeala ,sex normal ..am convins o s o ia și în gură dar trebuia să și de-a jos proteza , așa că am renunțat la idee..no way...

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 2 ore, dinoz a spus:

E urâtă cu crengi...ce crengi...cu spume...masaj la vrăjeala ,sex normal ..am convins o s o ia și în gură dar trebuia să și dea  jos proteza , așa că am renunțat la idee..no way...

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 16.04.2021 la 17:08, dinoz a spus:

E urâtă cu crengi...ce crengi...cu spume...masaj la vrăjeala ,sex normal ..am convins o s o ia și în gură dar trebuia să și de-a jos proteza , așa că am renunțat la idee..no way...

 Limba in gura i.ai bagat.o? 😄 nude alta dar cica face si FK

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0
La 16.04.2021 la 16:08, dinoz a spus:

E urâtă cu crengi...ce crengi...cu spume...masaj la vrăjeala ,sex normal ..am convins o s o ia și în gură dar trebuia să și de-a jos proteza , așa că am renunțat la idee..no way...

Urata este, batrana este, masaj la vrajeala, totusi ai vrut sa iti suga pula, faza cu proteza am vazut-o in filmul placinta americana 🤣🤣🤣

Doamne fereste!

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 5 ore, breakingbad a spus:

Urata este, batrana este, masaj la vrajeala, totusi ai vrut sa iti suga pula, faza cu proteza am vazut-o in filmul placinta americana 🤣🤣🤣

Doamne fereste!

Păi te gândești ce naiba poți face cu ea , dacă tot i ai dat banul...dar....te cam gândești degeaba...))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...