Sari la conținut

Pastile pentru barbati


Postări Recomandate

Vizitator karinaa
Reputație: 0

Salutare..ce recomandari avem pentru a face dragoste mai indelungata? Nu pentru erectie...ci pentru a tine actul sexual putintel mai mult..multumesc

Puterea ursului :) !

Maraton forte !

Bafta !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Puterea ursului :) !

Maraton forte !

Bafta !

Cum le știi tu pe toate... :)

 

Adevarul e ca stiu multe chestii :)

Da asa e știe multe Karinaa, dar nici o pastilă nu se compara cu Party Up, am folosit eu si e cea mai eficienta, plus ca acționează si pe plan fizic si plan psihic!
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Da asa e știe multe Karinaa, dar nici o pastilă nu se compara cu Party Up, am folosit eu si e cea mai eficienta, plus ca acționează si pe plan fizic si plan psihic!

 

Aha...

Deci carevasăzică știe ea ceva dar nu știe bine. 

 

Cam ca orice femeie. :) 

Link spre comentariu

Salutare..ce recomandari avem pentru a face dragoste mai indelungata? Nu pentru erectie...ci pentru a tine actul sexual putintel mai mult..multumesc

Îți recomand și Sexavit sau Tribulus. Astea sunt suplimente alimentare, adică pt libido, circulația sângelui, secreția de testosteron etc. Au același efect ca și Maraton Forte, dar e prețul mai ok.

Ps: pentru un efect bun îți recomand să iei câte o săptămână zilnic o pastila, și apoi pauza o săptămână. Nu o sa aibe un efect foarte mare dacă iei o pastila cu doua ore înainte și te aștepți sa rupi norii!!! Repet, sunt suplimente alimentare din plante, nu sunt medicamente. Spor la treaba....

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Ok ok pentru bărbați ați enumerat o sumedenie de pastile bla blana, dar ceva afrodiziace pentru femei știți? Vreau să-i fac o farsă la nevastamea, adică într-o zii când o să fiu acasă , săi pun ceva in ceai sau cafea, sa ii vina chef de pula și să nu o fut🤣🤣🤣 sa vadă și ea cum sunt eu când nu vrea sa mi de-a pizda....dar sa stau și acasă , că dacă nu poate da fuga la vecini🤣🤣🤣

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Ok ok pentru bărbați ați enumerat o sumedenie de pastile bla blana, dar ceva afrodiziace pentru femei știți? Vreau să-i fac o farsă la nevastamea, adică într-o zii când o să fiu acasă , săi pun ceva in ceai sau cafea, sa ii vina chef de pula și să nu o fut🤣🤣🤣 sa vadă și ea cum sunt eu când nu vrea sa mi de-a pizda....dar sa stau și acasă , că dacă nu poate da fuga la vecini🤣🤣🤣

Cel mai bun plan de "răzbunare" pe care l-am auzit de multă vreme 😂😂😂

 

P.S. oare clesti de coropisnita pisati nu au efectul ăsta? Eu așa auzeam când eram mic

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Cel mai bun plan de "răzbunare" pe care l-am auzit de multă vreme 😂😂😂

 

P.S. oare clesti de coropisnita pisati nu au efectul ăsta? Eu așa auzeam când eram mic

Mai Ake...😂🤣😅😅

Era vorba de rădașca nu coropișnița...

Coropasnita e buna de dat la somn cu ea.😂

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Ok ok pentru bărbați ați enumerat o sumedenie de pastile bla blana, dar ceva afrodiziace pentru femei știți? Vreau să-i fac o farsă la nevastamea, adică într-o zii când o să fiu acasă , săi pun ceva in ceai sau cafea, sa ii vina chef de pula și să nu o fut🤣🤣🤣 sa vadă și ea cum sunt eu când nu vrea sa mi de-a pizda....dar sa stau și acasă , că dacă nu poate da fuga la vecini🤣🤣🤣

Èši-am pus un link mai sus...

Pentru cei ce doresc pentru animale...îmi amintesc că la vaci se dădea cantarina...😂

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Cel mai bun plan de "răzbunare" pe care l-am auzit de multă vreme

 

P.S. oare clesti de coropisnita pisati nu au efectul ăsta? Eu așa auzeam când eram mic

Nu funcționează, când eram puștiulică aveam o vecinutza pe care vroiam sa o babardesc ,într-un final am prins goanga aia și i am făcut capul chisăliță, am pisat cleștii i am pus la gagica într-un sic și așteptam dezmățul,dar dezamăgire totala, așa că am mers și mi am făcut o laba de ciudă.
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Mai Ake...

Era vorba de rădașca nu coropișnița...

Coropasnita e buna de dat la somn cu ea.

Rădașca este mamifer :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...