Sari la conținut

Iris 0736.194.735


Postări Recomandate

Vizitator cozonacq
Reputație: 0

normal , doar am luat locul 1 acum 2 ani ;) chiar am dovedit ca sunt mai ales la ce intuiție am și demasc toate ipocritele . Stai parcat .

Unde ai câștigat această formidabilă distincție?

În parcare la Rin - Grand Bordel? :)

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

;) ma bucur ca recunoști . Șezi bland !

Tot timpul am susținut această afirmație, extrem de relaxat chiar! :)

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

O faci din plin, e ceva natural la tine :)

evident , chiar dacă nu vrei sa recunoști , tocmai am demascat o mincinoasa . Dar sunteți din același aluat , așa ca nimic nu ma deranjează din ceea ce scrii , chiar și ironic ;)
Link spre comentariu

evident , chiar dacă nu vrei sa recunoști , tocmai am demascat o mincinoasa . Dar sunteți din același aluat , așa ca nimic nu ma deranjează din ceea ce scrii , chiar și ironic ;)

 

Tocmai ai facut o muie.

Acuma ramane de vazut daca tu sau pisicutul asta care e dumnezeu pe aici  :laugh2

Tare imi miroase mie ca pizdulici asta ti-a luat contul si cu ajutorul lui face valva pe aici, stie el de ce  :laugh2

Ia zi tarfa, de ce esti in vacanta cu anii?

De ce nu te gasesc la telefon sa-mi fac si eu o programare, sa vad cat de luxoasa si desteapta si mai ales futacioasa esti tu?

Ia zi pisicule, ce faci tu cu forumul asta de fapt, a?  :laugh2

O arzi ca ai facut o platforma pentru futaci si futacioasa, sa ii aduni aici cu "gadegeturile", ca sa... ce? 

Hai fii tu un dumnezeu bun si zi-ne  :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Tocmai ai facut o muie.

Acuma ramane de vazut daca tu sau pisicutul asta care e dumnezeu pe aici :laugh2

Tare imi miroase mie ca pizdulici asta ti-a luat contul si cu ajutorul lui face valva pe aici, stie el de ce :laugh2

Ia zi tarfa, de ce esti in vacanta cu anii?

De ce nu te gasesc la telefon sa-mi fac si eu o programare, sa vad cat de luxoasa si desteapta si mai ales futacioasa esti tu?

Ia zi pisicule, ce faci tu cu forumul asta de fapt, a? :laugh2

O arzi ca ai facut o platforma pentru futaci si futacioasa, sa ii aduni aici cu "gadegeturile", ca sa... ce?

Hai fii tu un dumnezeu bun si zi-ne :laugh2

Georgiana / IRIS , șezi bland ! Eu sunt in vacanța și îmi permit sa stau cu anii , dacă am chef . Și asta oentru ca eu nu ard oamenii de câteva sute de RON și apoi sa îmi dea cu flit , cum faci tu . Eu am sponsori , lucrez ocazional ca așa vreau eu , nu ca tine 3 luni la Cluj și cu datorii . Banii tăi din 3 luni eu ii fac in 3 zile . Așa ca ciocul mic și joc de glezne și lasă clonele , inventiile și copilăriile . Ești un nimeni in fata mea iar eu cu tine am încheiat . Ma găsești la București in 3 zile , nebunatico ;)

Iar dacă ma mai jignesti o sa fac poza ta publica . Stai cuminte Ca un cont fals îmi fac și eu dacă vreau , dar e efortul prea mare . Te-a luat disperarea , știu . Dar trebuia sa te gândești înainte .

Și fii atenta . La o singura mișcare greșita când mai mergi la Cluj zbori din locație cu un singur telefon .

Sore binele tău nu o lua ca oe o gluma ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

că a fost banată floricica iris :)

STiu , dar ea a intrat cu alta clona :) sa-mi lase un mesaj , iar eu ca o fata educata nu am ignorat-o ,

deci ma gândesc ca e experta in fake-URI . In fond ea e Georgiana ... IRIS e plagiat :))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...