Sari la conținut

Oral de top


Postări Recomandate

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Si altcineva ? , e greu de prins Antonia, am avut programarea dar nu am reusit sa ne sincronizam ... 

Silvy de la top

Link spre comentariu
Vizitator unicool
Reputație: 0

Silvy de la top

la ce tarife are cred ca e mai ieftin sa-ti scoti doua coaste si sa ti-o sugi singur.  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

la ce tarife are cred ca e mai ieftin sa-mi scot doua coaste si sa mi-o sug singur.  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 daca te iei de mine fara macar sa imi cunosti serviciile asa meriti sa iti raspund :D ,iar cat legat de tarifele mele,ma fut pe ce preturi vreau EU nu tu ;)  . daca vrei ma vizitezi,daca nu,nu :) ti-o sugi singur si ramai si cu banii  =))  =))  =))  =)) ps:sa ai bafta la supt si lins coitele =)) si la fetele cu 80 ,100 fin ca tie acele d-re iti plac  :laugh2normal ca ptr tine eu is scumpa  :pope

Link spre comentariu
Vizitator unicool
Reputație: 0

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 daca te iei de mine fara macar sa imi cunosti serviciile asa meriti sa iti raspund :D ,iar cat legat de tarifele mele,ma fut pe ce preturi vreau EU nu tu ;)  . daca vrei ma vizitezi,daca nu,nu :) ti-o sugi singur si ramai si cu banii  =))  =))  =))  =)) ps:sa ai bafta la supt si lins coitele =)) si la fetele cu 80 ,100 fin ca tie acele d-re iti plac  :laugh2normal ca ptr tine eu is scumpa  :pope

Nu esti scumpa draga mea.....era in spirit de gluma oarecum acea postare....iti cunosc serviciile si platesc cat consider eu ca merita serviciile ce le accesez. era un apropo la serviciile extra cu extra cost ale tale si care adunate pentru un all inclusive devin putin exagerate. bineinteles ca faci ce vrei si cu cine vrei pentru cat vrei tu, iar eu sunt cel care, pe banii mei, decid la cine merg si cat platesc pentru ceea ce ofera. asta inseamna piata libera....Momentan pentru mine nu reprezinti o alternativa!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Nu esti scumpa draga mea.....era in spirit de gluma oarecum acea postare....iti cunosc serviciile si platesc cat consider eu ca merita serviciile ce le accesez. era un apropo la serviciile extra cu extra cost ale tale si care adunate pentru un all inclusive devin putin exagerate. bineinteles ca faci ce vrei si cu cine vrei pentru cat vrei tu, iar eu sunt cel care, pe banii mei, decid la cine merg si cat platesc pentru ceea ce ofera. asta inseamna piata libera....Momentan pentru mine nu reprezinti o alternativa!

:)

Link spre comentariu
  • Oras:hasta la vista
  • Oras:hasta la vista

O ora cat se poate de normala pentru oamenii muncii(ora 5:00). Stiu, pentru voi sefii, pare o utopie :laugh2.

La ora 5 ma trezeam cand lucram la brutarie...

Lasa ca luni la ora 4 ne trezim toti sa ne uitam la Urzeala Tronurilor.

Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Salutare tuturor

Încerc un răspuns și eu:

Alexandra de la top, Anda de la top Larissa, Bianca de la top.

Toate testate personal, cu stiluri diferite, însă am fost mulțumit de fiecare în parte.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

S-a bagat si silvy ca musca in curu calului :)). Omul si-a spus parerea si ai inceput sa plangi

nu mai bine o pupi tu pe Silvy in cur pana plange? :)  :)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

ca musca in curu calului

Exact aceeasi impresie mi ai lasat o si tu. Plus ca fatuca a primit raspuns. L a si acceptat cu zambetul pe buze!

  • Like 1

dag dal gas!

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Din tot ce am testat eu pe piața din Timișoara, probabil Silvy are cele mai bune abilități când vine vorba de oral. 

Totuși are și niște...chestii mai puțin plăcute.

În topul meu ar fi cam pe locul 2, locul 1 aparținându-i unei fătuci din București. 

Înclin să cred că nu este neapărat adepta stilului soft (cum era prima preferință listată) dar se poate adapta probabil.

 

Tocmai d'aia recomandarea mea a fost și rămâne - mititica! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Din tot ce am testat eu pe piața din Timișoara, probabil Silvy are cele mai bune abilități când vine vorba de oral. 

Totuși are și niște...chestii mai puțin plăcute.

În topul meu ar fi cam pe locul 2, locul 1 aparținându-i unei fătuci din București. 

Înclin să cred că nu este neapărat adepta stilului soft (cum era prima preferință listată) dar se poate adapta probabil.

 

Tocmai d'aia recomandarea mea a fost și rămâne - mititica! 

Buna seara. Sex oral made by Silvy :D :  incet,mediu,tare,foarte tare, adanc,umed,scuipat,face fuck,cu bataie peste limba,buze,oraji,cu priviri perverse/ fara, lins,sarutat,alintat,pasional,dragoste cu penisul, frecat,muscat,cu dintii/fara,supt oute,linse etc....in functie de preferintele fiecarui domn :P

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Buna seara. Sex oral made by Silvy :D :  incet,mediu,tare,foarte tare, adanc,umed,scuipat,face fuck,cu bataie peste limba,buze,oraji,cu priviri perverse/ fara, lins,sarutat,alintat,pasional,dragoste cu penisul, frecat,muscat,cu dintii/fara,supt oute,linse etc....in functie de preferintele fiecarui domn :P

 

Bună seara :)

 

Cam aia ziceam și eu...în Timișoara, Tu ai cele mai bune (și cele mai multe) abilități când vine vorba de sex oral! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Bună seara :)

 

Cam aia ziceam și eu...în Timișoara, Tu ai cele mai bune (și cele mai multe) abilități când vine vorba de sex oral! 

Multumesc. O noapte linistita :girly

Link spre comentariu
Vizitator kilafonic
Reputație: 0

Mie mi-a plăcut mult la Antonia.

Au recomandat și colegii în postările de mai sus.

Antonia- 0739172816 (total)

Link spre comentariu

Buna seara. Sex oral made by Silvy :D : incet,mediu,tare,foarte tare, adanc,umed,scuipat,face fuck,cu bataie peste limba,buze,oraji,cu priviri perverse/ fara, lins,sarutat,alintat,pasional,dragoste cu penisul, frecat,muscat,cu dintii/fara,supt oute,linse etc....in functie de preferintele fiecarui domn :P

😎Asta înseamnă să îți vinzi marfa!!!

Dacă e sa vorbim de preț🙄...... Las-o balta!ðŸ¤ðŸ¤ Plm.....

Link spre comentariu

😎Asta înseamnă să îți vinzi marfa!!!

Dacă e sa vorbim de preț🙄...... Las-o balta!ðŸ¤ðŸ¤ Plm.....

 

Daca vrei sa spui ca pretul este exagerat,asa este!

ÃŽnsă mai la toate este exagerat chiar foarte exagerat, aici nu ma refer doar la oral !

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...