Sari la conținut

0729141449 Kati, am 20 de ani, blonda


Postări Recomandate

Noua în oras
 
Valabil din 19.05.2019 16:55:01 
Repostat automat
 
Descriere Matrimoniale

Bună, sunt Kati, am 20 de ani, blonda drăguta, fără inhibitii! Ofer servicii de calitate domnilor curați si rafinați! Sunt o fire sociabila și prietenoasa! Pozele sunt reale, ofer confirmare! Te aștept sa ne relaxam împreună! Ma poți găsi non stop la numărul de telefon sau WhatsApp

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Mie mi-a raspuns dar nu a dat detalii amanuntite asupra serviciilor in momentul in care am intrebat-o.Ofera oral si normal,150 finalizarea si 200 ora.Locatia este undeva pe Calea Victoriei iar programul este nonstop(wtf :350x ).

Link spre comentariu
Reputație: 1471
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Am vb cu ea acum cateva zile

- oral si normal 150 finalizarea/ 200 ora

- oral neprotejat in funcție de igiena

- finalizare corporala

- french kiss in funcție de compatibilitate

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

 Salutare tuturor,am dorit sa ii fac o vizita domnisoarei ieri.Am vrut sa ma programez la o anumita ora dar mi-a spus ca programul este non-stop si sa o anunt cu 15 minute inainte sa ajung.I-am dat mesaj cu 20 de minute inainte sa ajung,apoi in momentul in care am ajuns.Nu a raspuns la mesaje si decid dupa 5-10 minute sa o sun,nu a raspuns nimeni,apoi am plecat.In concluzie timp pierdut.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

bld dacia, intr. dacilor mai exct, 150f 200h.... draguta rau la tel.... programat si dus inspre pta romana bld dacia .....sunat sunat sunatt ...ajuns si din nou sunat sunat...plecat la o cafea in zona si dupa ceva timp sunat sunat sunat ...... PLM.....asa sunt unele curve... niste jigodii ordinare care vor bogatie peste noapte. MIZERII

 

 

Plm din ce in ce mai multe.....

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare domni, curvari, flăcăi, incepatori, avansati si profesionisti!!!

 

Dupa ceva esuari cu dsra, se pare ca am avut noroc cand am sunat de pe alt nr, alta zi, o zi cu soare, poate si tipa a fost in forma. . .cine stie...plm, numai conteaza. Sun, detaliaza, ajung pe Bld Dacia, intru pe intr Dacilor...o intrare mica ...mai greu cu locul de parcare...plm e greu cand ai Lamborghini Urus, glumeam logic :).....ajung la dsra cu pricina, deschide...si de aici incepe distractie si curiozitatea.

 

O tipa blonda ochi albastri parca...mica de statura, sani nr3 3jum misto....sfarcuri jucause, fund misto, nu extra bombat dar se vede, e ce trebuie, pt statura ei e chiar ok. Cam rusinoasa, zice ca e incepatoare si o cred, se vede! Nu exceleaza in servicii, daca vreti TOP PREMIUM CALITATE DE NOTA 20, NU NU!!! Tipa e incepatoare, docila, nu comenteaza, cu mna fost ok, o suge pe modul soft, calm...fara DT, fara alte artificii...La futut...csz? e ok se muleaza bine, da contre, se infige bn.....acum depinde de pozitii de cum o pui...gemete plcute, se uda natural.

 

Anal nu face.

 

Sex normal neprot NU.

 

Mi.a placut ca am stat de vba cu ea o groaza inaintecde a ma hotara daca raman sau nu.... super prietenoasa, insa la inceput era rusinoasa! E dragutica nebuna, are un cercel in råt :)) ca la porc :)))), mda sa revenim...mi a placut felul ei de a fi...nu e ca altele hai intra BANIII treci la dus....futai 5 min si pa!!! nu Boss, e finuta, daca stii cum sa o iei e chiar ok. Repet, nu e WOOOWW dar nu e GARA DE NORD...........DRISTOR 2........ROND ALBA IULIA(UNELE)

 

Se pare ca e mamica, plm 20 de ani......nu intram in detalii!

 

 

150 lei o fin 35-40 min am stat...nu a stat cu ochii pe ceas. Cam mult, daca o sa scada la 100 mai merg, daca nu....Pa Pa :)

Mi am facut pofta, stiu cu ce se mananca, decat sa dau 150 la vreo cioara sa i haleasca cu vreun cordit plin de muschi arfe si suferinte de x6......mai bn asa ;)

 

 

Comcluzia? Daca esti genul de ceva nou si fara pretentii f f mari e ok...merge incercata!

Mie mi.a placut, insa parerile sunt impartite.

 

Nu am simtit miros de peste!

 

Bafta!

  • Like 6
Link spre comentariu

Salutare domni, curvari, flăcăi, incepatori, avansati si profesionisti!!!

 

Dupa ceva esuari cu dsra, se pare ca am avut noroc cand am sunat de pe alt nr, alta zi, o zi cu soare, poate si tipa a fost in forma. . .cine stie...plm, numai conteaza. Sun, detaliaza, ajung pe Bld Dacia, intru pe intr Dacilor...o intrare mica ...mai greu cu locul de parcare...plm e greu cand ai Lamborghini Urus, glumeam logic :).....ajung la dsra cu pricina, deschide...si de aici incepe distractie si curiozitatea.

 

O tipa blonda ochi albastri parca...mica de statura, sani nr3 3jum misto....sfarcuri jucause, fund misto, nu extra bombat dar se vede, e ce trebuie, pt statura ei e chiar ok. Cam rusinoasa, zice ca e incepatoare si o cred, se vede! Nu exceleaza in servicii, daca vreti TOP PREMIUM CALITATE DE NOTA 20, NU NU!!! Tipa e incepatoare, docila, nu comenteaza, cu mna fost ok, o suge pe modul soft, calm...fara DT, fara alte artificii...La futut...csz? e ok se muleaza bine, da contre, se infige bn.....acum depinde de pozitii de cum o pui...gemete plcute, se uda natural.

 

Anal nu face.

 

Sex normal neprot NU.

 

Mi.a placut ca am stat de vba cu ea o groaza inaintecde a ma hotara daca raman sau nu.... super prietenoasa, insa la inceput era rusinoasa! E dragutica nebuna, are un cercel in råt :)) ca la porc :)))), mda sa revenim...mi a placut felul ei de a fi...nu e ca altele hai intra BANIII treci la dus....futai 5 min si pa!!! nu Boss, e finuta, daca stii cum sa o iei e chiar ok. Repet, nu e WOOOWW dar nu e GARA DE NORD...........DRISTOR 2........ROND ALBA IULIA(UNELE)

 

Se pare ca e mamica, plm 20 de ani......nu intram in detalii!

 

 

150 lei o fin 35-40 min am stat...nu a stat cu ochii pe ceas. Cam mult, daca o sa scada la 100 mai merg, daca nu....Pa Pa :)

Mi am facut pofta, stiu cu ce se mananca, decat sa dau 150 la vreo cioara sa i haleasca cu vreun cordit plin de muschi arfe si suferinte de x6......mai bn asa ;)

 

 

Comcluzia? Daca esti genul de ceva nou si fara pretentii f f mari e ok...merge incercata!

Mie mi.a placut, insa parerile sunt impartite.

 

Nu am simtit miros de peste!

 

Bafta!

Zici ca e de vizitat si futut, dar tu nu te-i mai intoarce decat daca ar micsora tarifu.

Ce sa mai intelegi!

Ce te face sa crezi ca ea nu haleste banii cu cineva, daca voi inca credeti ca putoaicele astea de 20-25 ani se prostitueaza de capu’ lor prin bucuresti va inselati amarnic.

Deci, e buna da nu prea!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

bld dacia, intr. dacilor mai exct, 150f 200h.... draguta rau la tel.... programat si dus inspre pta romana bld dacia .....sunat sunat sunatt ...ajuns si din nou sunat sunat...plecat la o cafea in zona si dupa ceva timp sunat sunat sunat ...... PLM.....asa sunt unele curve... niste jigodii ordinare care vor bogatie peste noapte. MIZERII

 

 

Plm din ce in ce mai multe.....

 

Futu-te-as in gat de **spam editat** sociopat, cum se face ca toate is "zdrente" si "jigodii" la tine?

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...