Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si eu caut, mai degraba am gasit gratis pe facebook, o tipa de la tara, muie si facefuck de 3-4 ori pe zi pana la voma, palme, anal pana plangea, lins in cur, tras de par, lins degete, cam asta am reusit, si era indragostita total... doar ca voia ceva serios :))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si eu caut, mai degraba am gasit gratis pe facebook, o tipa de la tara, muie si facefuck de 3-4 ori pe zi pana la voma, palme, anal pana plangea, lins in cur, tras de par, lins degete, cam asta am reusit, si era indragostita total... doar ca voia ceva serios :))

Tipa ar fi buna in sedintele mele. Cum pot lua legatura cu ea??
Link spre comentariu
  • Telefon: florin_patrascu2007
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: florin_patrascu2007
  • Oras:Bucuresti

Foarte greu de gasit... am incercat pe multe site-uri degeaba, fiind dispus sa platesc destul de bine pentru aceasta fantezie...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Foarte greu de gasit... am incercat pe multe site-uri degeaba, fiind dispus sa platesc destul de bine pentru aceasta fantezie...

Dupa experienta de aseara cu un necunoscut ma gandeam sa ofer aceste servicii (pana acum au fost doar pt clienti fideli ),dar totusi vor exista cateva limite

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Hai, încearcă ne! Spune cam ce poți oferi, la ce tarife.

 

Găsisem și eu o puștoaica din Galați, acum vreo doi ani, cu care puteam face destule, dar a dispărut. Apoi am găsit o tipă in Brăila ce avea anunț de masaj, si care mi a mărturisit că are fantezii de submisiva și că ar fi dispusă să accepte cu cine are încredere...dar are telefonul închis de ceva vreme, nu reușesc să dau de ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tipa ar fi buna in sedintele mele. Cum pot lua legatura cu ea??

Rubyiulia, nu mai dau de ea.. era de la tara, am tinut-o 15 zile in bucuresti in regim hotelier si am facut tot ce se putea, era dornica de orice, acum vad ca nu mai are acelasi telefon...

Link spre comentariu
  • Telefon: florin_patrascu2007
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: florin_patrascu2007
  • Oras:Bucuresti

Dupa experienta de aseara cu un necunoscut ma gandeam sa ofer aceste servicii (pana acum au fost doar pt clienti fideli ),dar totusi vor exista cateva limite

 

buna,

spune care sunt limitele si pretul

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Nu e din București. Consideră bucureștenii neserioși.

salut! Am vazut si eu postarea, m am uitat la ea pe topic o sa ma duc eu la ea la brașov, în septembrie cred sa vad cat este de submisiva, sa ii arat cat de serioși sunt bucureștenii
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Rubyiulia, nu mai dau de ea.. era de la tara, am tinut-o 15 zile in bucuresti in regim hotelier si am facut tot ce se putea, era dornica de orice, acum vad ca nu mai are acelasi telefon...

Ti-as fi recunoscator si eu daca ai avea un contact al ei sau ceva similar

Link spre comentariu
  • Telefon: gb_al74
  • Oras:Focsani
  • Telefon: gb_al74
  • Oras:Focsani

Si eu caut, mai degraba am gasit gratis pe facebook, o tipa de la tara, muie si facefuck de 3-4 ori pe zi pana la voma, palme, anal pana plangea, lins in cur, tras de par, lins degete, cam asta am reusit, si era indragostita total... doar ca voia ceva serios :))

mai stii ceva de ea?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...