Sari la conținut

Postări Recomandate

Just now, bogdan9921 said:

ai platit foarte mult.nu stiu de ce i-ai dat 1000,mai ales pesntru dominare soft.

Am zis soft - mediu , a inclus tot ... inafara de uro care nu ma pasionează ... si tipa arata f bine ... slim , sâni Ok ... cur strâmt abia intra... 

nu stabilisem cu ea anumită suma de bani , ii dădeam eu cât voiam dar nu sa imi bat joc de ea ... 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
Acum 4 minute, damianxx a spus:

Am zis soft - mediu , a inclus tot ... inafara de uro care nu ma pasionează ... si tipa arata f bine ... slim , sâni Ok ... cur strâmt abia intra... 

nu stabilisem cu ea anumită suma de bani , ii dădeam eu cât voiam dar nu sa imi bat joc de ea ... 

oricum este foarte mult, iti dai seama ca acum daca o sa o caute cineva o sa ii zica aceeleasi sume, Uro accepta in gura cu inghitire?de curiozitate intreb,oricum nu imi permit sa platesc cat ai platit tu.

Link spre comentariu
1 hour ago, bogdan9921 said:

oricum este foarte mult, iti dai seama ca acum daca o sa o caute cineva o sa ii zica aceeleasi sume, Uro accepta in gura cu inghitire?de curiozitate intreb,oricum nu imi permit sa platesc cat ai platit tu.

Nu știu de uro , deoarece nu am întrebat , pe mine nu ma atrage .  Eu ii dădeam diferit ... am si zis ...  arata si bine , mie mi-a convenit 

Link spre comentariu
On 5/8/2021 at 1:39 AM, v3kt0r1 said:

Salutare. De unde esti Vlad? Am o tipa destul de grasa dar care accepta orice (in afara de scato).

face si squirt, uro (inghite tot), rimjob.. o bati o scuipi.. absolut orice.

 

ca idee, am batut-o odata.. de era aproape vanata.. :) plus uro in pizda, cur.. jigniri.. etc.

 

e din tm tipa

Salut, scrie-mi pls pe adresa [email protected]

multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 5/8/2021 at 1:39 AM, v3kt0r1 said:

:) plus uro in pizda, cur.. jigniri.. etc.

 

7 hours ago, Belshug said:

Salut, scrie-mi pls pe adresa [email protected]

multumesc

Asta chiar suna super sanatos. Dupa tampiti care cer normal si anal neprotejat, acum avem oameni care vor sa se pise in aceeasi pizda si in acelasi cur 😕

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
Acum 5 ore, Belshug a spus:

Deci, o femeie sub/slave prin vestul tarii stie cineva?

contracost daca e nevoie

parca era o tipa in arad/oradea si una pe la cluj.caute-le pe forum.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 08.05.2021 la 1:39, v3kt0r1 a spus:

Salutare. De unde esti Vlad? Am o tipa destul de grasa dar care accepta orice (in afara de scato).

face si squirt, uro (inghite tot), rimjob.. o bati o scuipi.. absolut orice.

 

ca idee, am batut-o odata.. de era aproape vanata.. :) plus uro in pizda, cur.. jigniri.. etc.

 

e din tm tipa

As fi interesat sa o cunosc. Bineinteles ca ofer recompensa. Imi lasi te rog un mesaj in privat sa imi spui cum putem povesti mai multe detalii? Multumesc.

Link spre comentariu
La 08.05.2021 la 1:39, v3kt0r1 a spus:

Salutare. De unde esti Vlad? Am o tipa destul de grasa dar care accepta orice (in afara de scato).

face si squirt, uro (inghite tot), rimjob.. o bati o scuipi.. absolut orice.

 

ca idee, am batut-o odata.. de era aproape vanata.. :) plus uro in pizda, cur.. jigniri.. etc.

 

e din tm tipa

Poți să-mi lași niste detalii 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
Acum 18 ore, DrMaciuca a spus:

Si eu caut , ofer 200-300eur fara problema doar sa arate bine,macar de un 7/10 , nu grasa, nu peste 35 de ani.

Lexy.. 750 ora dominare totala. Vezi la anunturi pe forum lexy Alexa 

  • Like 1
Link spre comentariu
3 hours ago, bogdan9921 said:

Lexy.. 750 ora dominare totala. Vezi la anunturi pe forum lexy Alexa 

Am facut vreo 2 programari deja la ea,vorbit civilizat si eu si ea totul stabilit si .. teapa. Raspunde la vreo saptamana doua dupa prima programare,facem alta si iar dispare:)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
Acum 5 minute, DrMaciuca a spus:

Am facut vreo 2 programari deja la ea,vorbit civilizat si eu si ea totul stabilit si .. teapa. Raspunde la vreo saptamana doua dupa prima programare,facem alta si iar dispare:)

Și eu am vorbit cu ea. Era 500 de lei atunci. A rămas ca o sun săptămâna viitoare și nu a mai răspuns. Am văzut ca au fost mulți la ea și au fost mulțumiți. 

Link spre comentariu

  • Telefon: shendu506
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: shendu506
  • Oras:bucuresti
La 04.08.2021 la 14:20, bogdan9921 a spus:

Lexy.. 750 ora dominare totala. Vezi la anunturi pe forum lexy Alexa 

S-a retras, cica ar fi rupt-o.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...