Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si eu caut, mai degraba am gasit gratis pe facebook, o tipa de la tara, muie si facefuck de 3-4 ori pe zi pana la voma, palme, anal pana plangea, lins in cur, tras de par, lins degete, cam asta am reusit, si era indragostita total... doar ca voia ceva serios :))

Salut! Ma intereseaza subiectul submsisive. Poti sa-mi recomanzi ceva ?

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Salutare,

 

Caut si eu o sclava sa faca tot ce vreau eu fara limite sa se lase dominata si umilita din toate punctele de vedere

eu zic sa intrebi mai multe fete si poate 5-10 la suta din ele vor accepta. Chiar daca in mod obisnuit nu practica fii sigur ca unele vor fi dispuse sa incerce.
Link spre comentariu

Am agatat pe Tinder o corporatista maritata cu care ma vad in perioada in care are sotul este plecat in delegatie, omul dupa vreo 5 ani de casatorie nu prea mai e interesat de ea dpdv sexual. La inceput a fost mai timida si abia ce ne sarutam in masina, apoi a inceput sa imi faca sex oral tot asa in masina. Dupa ce ne-am intalnit de mai multe ori a prins curaj si atunci cand se poate ne vedem peteren neutru. Nu pot spune ca nu are limite, dar oral deep pana la lacrimi, tras de par, scuipat, legat de pat si futut normal si anal, da limbi in cur si suge degetele, plimbat cu zgarda...Tot ce pot sa spun: la cat mai multe delegatii.

Link spre comentariu
  • Oras:Ilfov
  • Oras:Ilfov

Am agatat pe Tinder o corporatista maritata cu care ma vad in perioada in care are sotul este plecat in delegatie, omul dupa vreo 5 ani de casatorie nu prea mai e interesat de ea dpdv sexual. La inceput a fost mai timida si abia ce ne sarutam in masina, apoi a inceput sa imi faca sex oral tot asa in masina. Dupa ce ne-am intalnit de mai multe ori a prins curaj si atunci cand se poate ne vedem peteren neutru. Nu pot spune ca nu are limite, dar oral deep pana la lacrimi, tras de par, scuipat, legat de pat si futut normal si anal, da limbi in cur si suge degetele, plimbat cu zgarda...Tot ce pot sa spun: la cat mai multe delegatii.

ce virsta are??

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Salut! am impresia ca ai gasit cateva dispuse, un pont ceva se poate?

acum vreo 5 ani vizitam o fata ok cu tarif de 50 lei finalizarea (piele alba, oral bun, avea 2 copii ca fapt divers). Intr-o zi dupa ceva vizite ii povesteam ca as vrea sa incerc o fantezie in care sa o domin. A percutat la ideea mea si m-a intrebat cat as fi dispus sa ofer i-am zis 200 lei, a doua seara am avut cea mai tare experienta din viata mea in acest sens. A fost o adevarata sclava. De atunci nu am mai incercat asa ceva. Ideea este ca pentru pretul potrivit multe ar fi dispuse sa incerce fantezii noi. Nu am nici un pont pentru ca de atunci nu am incercat asa ceva si nu stiu daca as mai putea eu in primul rand. Ca si sfat cauta din astea incepatoare care sunt dispuse sa incerce lucruri noi, una cu o rutina deja formata nu va accepta.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...