Sari la conținut

Adriana 0784596321


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu există atac fără motive între fete ca să ne înțelegem

 

Eu sunt una dintre primele maimuțe care a muncit în bucuresti cănd munceam eu în bucuresti prin anul 2013 încă fetele pe care le vezi pe forum nu erau în romănia sau unele erau băieții știu cum erau clienții acum cătiva ani și cum au ajuns acum pe accea vreme transele care erau erau bune prietene între ele și acum în zilele noastre pur si simplu se mănancă rahat calumea din cauza asta se atacă sau se ceartă..

 

 

So pentru unele maimuțe

 

Respect your elders bitche's

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Nu există atac fără motive între fete ca să ne înțelegem

 

Eu sunt una dintre primele maimuțe care a muncit în bucuresti cănd munceam eu în bucuresti prin anul 2013 încă fetele pe care le vezi pe forum nu erau în romănia sau unele erau băieții știu cum erau clienții acum cătiva ani și cum au ajuns acum pe accea vreme transele care erau erau bune prietene între ele și acum în zilele noastre pur si simplu se mănancă rahat calumea din cauza asta se atacă sau se ceartă..

 

 

So pentru unele maimuțe

 

Respect your elders bitche's

2010-2011 :) anunțul.ro pe atunci . Te pup
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Gata măine îl sun pe tata să îsi pună o perucă și să intre pe publi 24 oricum la cate specimene apar de pe o zi pe alta si se mai si intitulează ca fiind transexuale vip !!

 

Sunt sigură că o să facă și el bani!!

 

Acceste specimene să îmi arate controalele medicale de la psiholog,psihiatru,endocrinolog...să imi arate rețetele de hormoni...și nu în ultimul rănd testele de sănge..

Link spre comentariu
[19:08, 7/29/2019] : Buna seara Adriana !

[19:33, 7/29/2019] : Adriana, da-mi un semn cand poti vorbi, te rog.

[20:45, 7/29/2019] : poti vorbi ?

 

....pe  primul l-a citit, dar nu a raspuns nimic....dupa care a inkis telefonul deoarece ultimele doua mesaje au numai cate o bifa....asta e, am incercat.

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

 

[19:08, 7/29/2019] : Buna seara Adriana !

[19:33, 7/29/2019] : Adriana, da-mi un semn cand poti vorbi, te rog.

[20:45, 7/29/2019] : poti vorbi ?

 

....pe primul l-a citit, dar nu a raspuns nimic....dupa care a inkis telefonul deoarece ultimele doua mesaje au numai cate o bifa....asta e, am incercat.

Un client serios suna direct nu trimite mesaje pt ca nu avem timp sa răspundem la mesaje mereu
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...