Sari la conținut

Adriana 0784596321


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Heyyyyy, buna Adriana!! Dupa Iasi revii iar la Suceava? Data trecuta nu am avut cum sa ne vedem, dar imi doresc foarte tare sa ne vedem. Pup si astept un semn. Multumesc!!

Nu stiu bby

Am sa anunt daca am sa vin

Link spre comentariu

Wow! Wow! Wow!!!

Am avut placerea sa o vizitez pe Adriana aseara... exceptionala!

Am optat sa fiu pasiv si pot spune ca a fost o eperienta unica. Am inceput cu un oral in executat in genunchi, apoi, dupa cateva minute, m'a intins pe pat s'a urcat peste mine si a inceput sa ma futa efectiv in gura hard in timp ce ma sugea astfel incat in 5 minute am ejaculat. Pula ei fenomenala de 18.. 19 cm isi facea loc tot mai adanc in gatul meu .. ii place mult sa i se faca oral .

Dupa cateva minute bune am trecut in pozitia capra si a inceput sa ma penetreze... senzatia, chiar daca a durut un pic la inceput, eu fiind novice, a devenit in scurt timp foarte placuta. A pompat in mine minute bune dupa care i'am mai facut oral 2...3 minute si a ejaculat.

Note :10 pe linie .

Clar de revenit... i'am si zis ca imi fac abonament cat sta in Iasi :))

Te pup. Sper sa ne revedem curand ;)

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Heyyyyy, buna Adriana!! Dupa Iasi revii iar la Suceava? Data trecuta nu am avut cum sa ne vedem, dar imi doresc foarte tare sa ne vedem. Pup si astept un semn. Multumesc!!

De mains voi fi disponibila in Suceava ❤

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

De mains voi fi disponibila in Suceava ❤

Se pare ca planurile sau schimbat datorita proprietarilor de la case din Suceava

Si ma voi reintoarce la Iasi

Zona Palas Moldovei nr 30

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Am spus destul de clar bby ca mam reintors in Iasi .....

in Suceava nu prea gasesti regim hotelier 🤦ðŸ½â€â™€ï¸

Si se poate intampla sa bati drumul de pomana 🤬si cand ajungi acolo sa nu mai raspunda la telefon ....Asta am patito dis de dimineata 🤣😂

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salut tuturor.

Am decis sa scriu prima mea recenzie in urma vizitei la Adriana. Chiar daca sunt vechi pe forum, nu am scris pana acum deoarece nu am avut completari de adaugat la recenziile colegilor. Sa revenim...

Confirmarea ca este in localitate si programarea pana la usa s-a facut prin whatzapp (lucru agreat de mine).

Mi-a deschis o tipa inalta, focoasa, pe tocuri care m-a cucerit la prima privire.

Am mers la baie si apoi in dormitor unde am discutat ce prefer eu. Nu as vrea sa intru in detalii cu privire la ce s-a intamplat in pat insa am gasit o atitudine pozitiva si o tipa plina de idei cu o jucarie perfect functionala care s-a excitat foarte repede.

Eu am optat pentru o ora insa nu am reusit sa raman atat de mult.

Pentru amatori, astazi in Iasi, ar fi fost posibil sa se alature si o colega simpatica (dupa spusele Adrianei).

 

Ca note as acorda un 10 pentru toate capitolele, exceptie facand faptul ca nu a avut suficiente prezervative.

Per total recomand sa o vizitati cu toata increderea.

P.S. Arata mai bine decat in poze.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Disponibila in Iasi â—ï¸â—ï¸ðŸ–¤

 

Zona Palas (Moldovei 30)

 

Oral in functie de igiena -fin corporala

 

Anal -doar protejat (ori-ce pozitie ) 🔞

 

150 fin

300 ora

 

 

Va pup â¤ï¸ðŸ’‹ðŸŒ

post-314559-0-46988800-1593417939_thumb.jpeg

post-314559-0-28563600-1593417956_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 6 guests

×
×
  • Creează nouă...