Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Salutare am și eu o mica întrebare la voi exista printre dumneavoastră persoane care sau futut în cur la Adriana și persoane care au făcut dominare cu ea pentru ca as vrea sa le încerc pe amândoua. Mulțumesc anticipat pentru înțelegere. Aștept răspunsuri. 

Link spre comentariu
1 oră în urmă, deejayvibe a spus:

Salutare am și eu o mica întrebare la voi exista printre dumneavoastră persoane care sau futut în cur la Adriana și persoane care au făcut dominare cu ea pentru ca as vrea sa le încerc pe amândoua. Mulțumesc anticipat pentru înțelegere. Aștept răspunsuri. 

  •  

Wow! Wow! Wow!!!

Am avut placerea sa o vizitez pe Adriana aseara... exceptionala!

Am optat sa fiu pasiv si pot spune ca a fost o eperienta unica. Am inceput cu un oral in executat in genunchi, apoi, dupa cateva minute, m'a intins pe pat s'a urcat peste mine si a inceput sa ma futa efectiv in gura hard in timp ce ma sugea astfel incat in 5 minute am ejaculat. Pula ei fenomenala de 18.. 19 cm isi facea loc tot mai adanc in gatul meu .. ii place mult sa i se faca oral .

Dupa cateva minute bune am trecut in pozitia capra si a inceput sa ma penetreze... senzatia, chiar daca a durut un pic la inceput, eu fiind novice, a devenit in scurt timp foarte placuta. A pompat in mine minute bune dupa care i'am mai facut oral 2...3 minute si a ejaculat.

Note :10 pe linie .

Clar de revenit... i'am si zis ca imi fac abonament cat sta in Iasi :))

Te pup. Sper sa ne revedem curand ;)

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
Acum 17 minute, florin1601 a spus:
  •  

Wow! Wow! Wow!!!

Am avut placerea sa o vizitez pe Adriana aseara... exceptionala!

Am optat sa fiu pasiv si pot spune ca a fost o eperienta unica. Am inceput cu un oral in executat in genunchi, apoi, dupa cateva minute, m'a intins pe pat s'a urcat peste mine si a inceput sa ma futa efectiv in gura hard in timp ce ma sugea astfel incat in 5 minute am ejaculat. Pula ei fenomenala de 18.. 19 cm isi facea loc tot mai adanc in gatul meu .. ii place mult sa i se faca oral .

Dupa cateva minute bune am trecut in pozitia capra si a inceput sa ma penetreze... senzatia, chiar daca a durut un pic la inceput, eu fiind novice, a devenit in scurt timp foarte placuta. A pompat in mine minute bune dupa care i'am mai facut oral 2...3 minute si a ejaculat.

Note :10 pe linie .

Clar de revenit... i'am si zis ca imi fac abonament cat sta in Iasi :))

Te pup. Sper sa ne revedem curand ;)

Deci spui ca a fost super ok și foarte bine chiar dacă la început a durut te obișnuiesti repede. Mersii frumos pentru sfat. Chiar am sa o fac și eu cu prima ocazie când vine în Galați. O sa mi fac abonament și eu la ea e chiar foarte bună 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...