Sari la conținut

0734606972 și 0731672264 blonda dr taberei


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost eu la ea ! este cea din poze culmea am vorbit cu ea si lucreaza si pe 50 lei fin 30min sau 1h 100lei 2 fin face oral nepro +sex protejat.Am inceput sa ma dezbrac sa ma fac comod a venit in camera a luat hot dog-ul in gura si primul nr la ea in gurita a lins tot nici un strop na ramas. am fost la baie sa ma spal dupa care al 2 numar caprita,misionar,46,lady on top si  la fel am finalizat tot la ea in gurita...merita sa va duceti 100lei 2 fin in 50 min a fost ok pentru mine este o pisicuta neimblanzita sare pe tine zici ca a baut 300 cafele...


 


pentru 100 lei 2 fin merita 


 


 


 

post-139759-0-24147000-1508317336_thumb.jpg

post-139759-0-00965800-1508317352_thumb.jpg

post-139759-0-53803900-1508317360_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

 

Am fost eu la ea ! este cea din poze culmea am vorbit cu ea si lucreaza si pe 50 lei fin 30min sau 1h 100lei 2 fin face oral nepro +sex protejat.Am inceput sa ma dezbrac sa ma fac comod a venit in camera a luat hot dog-ul in gura si primul nr la ea in gurita a lins tot nici un strop na ramas. am fost la baie sa ma spal dupa care al 2 numar caprita,misionar,46,lady on top si  la fel am finalizat tot la ea in gurita...merita sa va duceti 100lei 2 fin in 50 min a fost ok pentru mine este o pisicuta neimblanzita sare pe tine zici ca a baut 300 cafele...

 

pentru 100 lei 2 fin merita 

 

unde ai fost la ea, in ce oras?

de unde e diferenta de tarifare. tu ai dat 50/100 si tipa are anunt cu 100/200, cat au platit si restul prin alte orase

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

lucreaza acum in Bucuresti -Stefan cel Mare[bloc cu risc seismic 1] 100/200 fara FK  , voce placuta dar cam prea serioasa , dupa poze [daca sunt conform cu realitatea] merita o testare ,functie de timp ma risc in curand

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Nu ma consider genu' fast fuck deaorece nu va oblig eu sa va dati drumu n 5 minute:)) dar nici o jum de h n am cum sa stau p 100 de lei..anyway..oameni si oameni..

Schimba-ti tarifele si atitudinea si nu te mai plange pe aici. Nu te-a obligat nimeni sa ceri 100 lei/30 min. Indiferent cat ceri, fa lucrurile relaxata. Altfel esti genu' fast fuck.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Ce tupeu ai!

Pe bune ca vei intra in somaj tehnic cu astfel de atitudine.

N-o sa intre, din pacate. Cei de pe forum se intereseaza, studiaza si o evita daca e cazul, dar sunt o multime de barbati care n-au cont aici si merg la ghici folosindu-se de AT si P24.
  • Like 2
Link spre comentariu

Nu ma consider genu' fast fuck deaorece nu va oblig eu sa va dati drumu n 5 minute:)) dar nici o jum de h n am cum sa stau p 100 de lei..anyway..oameni si oameni..

pai si cat ar trebui sa dureze varianta de 100 de lei

dar cea de 200 de lei?

ca sa stim la ce sa ne asteptam, sa nu mai existe neintelegeri :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...