Sari la conținut

Noua la voi in Baia Mare pentru cateva zile


Vizitator hotsexygina

Postări Recomandate

  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Am fost la domnisoara 100 lei nr...locatie curata cunoscuta pe independentei...OP nota 7 cam slabut corpul fetei moale nota 7 normal nota 7...nu te grabeste nu e pe fast fuck dar pt inca 50 in plus sunt variante mult mai bune eu nu o recomand...spor la ciocanit

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Salut! Am ajuns si eu pe final de sejur la domnisoara.Pentru mine a fost ok oralul desi protejat...schimbat 3 pozitii si finalizat glorios pe acolo pe undeva ;). Raport calitate pret ok pentru Baia Mare. Bine daca as fi avut 20 de ani poate eram cu figuri dar atunci futeam gratis. Acum sunt multumit....recomand!!!

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator hotsexygina
Reputație: 0

Am plecat din Baia Mare.

Ma bucur ca v-am cunoscut.

Probabil voi reveni. Cu siguranta voi anunta cu cateva zile inainte.

 

O zi frumoasa tuturor.

:gifs_ojos

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Salut confrati! Ajuns acasa pe la 3 jumate de la Mogosa...racorit...putin prajit si cu vre-o doua beri in glanda sun la Gina sa vad cand mai are liber azi si imi comunica ora 5. Imi e vecina la noua locatie si eram nesimtit daca nu treceam pe la ea mai ales c-o stiam deja. Bagat ceva light la ghiozdan, dus si sprint spre locatie. Am facut si acolo un dus impreuna ca-mi place mult s-o spal eu ;) Am inceput eu cu un oral modest dar am starnit ceva in ea...urmat de un oral facut de Gina...protejat dar foarte bine executat. Trecut la normal....misionar...lateral si terminat in dogy dupa ceva vreme...jur ca n-am mai transpirat ca un bivol de cand am fost mic dar a meritat.

Locatie 9

Aspect 8.5

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Salut confrati! Ajuns acasa pe la 3 jumate de la Mogosa...racorit...putin prajit si cu vre-o doua beri in glanda sun la Gina sa vad cand mai are liber azi si imi comunica ora 5. Imi e vecina la noua locatie si eram nesimtit daca nu treceam pe la ea mai ales c-o stiam deja. Bagat ceva light la ghiozdan, dus si sprint spre locatie. Am facut si acolo un dus impreuna ca-mi place mult s-o spal eu ;) Am inceput eu cu un oral modest dar am starnit ceva in ea...urmat de un oral facut de Gina...protejat dar foarte bine executat. Trecut la normal....misionar...lateral si terminat in dogy dupa ceva vreme...jur ca n-am mai transpirat ca un bivol de cand am fost mic dar a meritat.

Locatie 9

Aspect 8.5

Oral protejat 9

Normal protejat 9,3 cu contre si gemete adevarate

100 finalizarea...200 ora

A fost mult mai placut decat data trecuta dar se zice ca doar dupa cel putin doua intalniri poti sa-ti dai seama cam despre ce-i vorba

Eu recomand cu drag

Ciocane erecte!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator hotsexygina
Reputație: 0

Oral protejat 9

Normal protejat 9,3 cu contre si gemete adevarate

100 finalizarea...200 ora

A fost mult mai placut decat data trecuta dar se zice ca doar dupa cel putin doua intalniri poti sa-ti dai seama cam despre ce-i vorba

Eu recomand cu drag

Ciocane erecte!

 

Multumesc frumos. Te mai astept!

Link spre comentariu
Vizitator hotsexygina
Reputație: 0

Prin Satu Mate nu ajungi ?

 

Am in plan sa ajung si in Satu Mare dar momentan nu as putea spune o data.

In orice caz voi deschide topic si voi anunta cu cateva zile inainte sa vin.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...