Sari la conținut

Salon Extaz Masaj Tantra Arad 0751697912


Postări Recomandate

  • Oras:arad
  • Oras:arad

da, dar poate ca dacia face treaba mai buna fata de mercedes...oare...si nu necesita piese de schimb...cauciucuri,etc...da..pareri pro si contra...sustin din nou ce am spus in celelalte postari...nu e nimeni obligat sa vina la noi, eu insumi sustin ca nu sint top model...deci o zi buna sa aveti. Multumim kingsartoris pt sustinere. PS; sau poate oare ar veni el , dar nu isi permite.....si atunci nu-i ramine de facut decit sa fie rautacios...? trageti voi concluzile...pupici claudia si tania , si come on sa ne facem de cap ....

Link spre comentariu
Vizitator KingSartoris
Reputație: 0

Daca balta are mult peste, atunci nu ramane decat sa pescuim ce ne dorim, putand merge si la balta vecina (la Timisoara) daca nu gasim ce ne covine prin balta locala (in Arad), insa eu spun sincer ca am gasit ce mi-am dorit la cele doua fete si nu-mi pare rau pentru banii dati. Am avut parte si de alte fete care aratau superb, insa de regula la acestea le lipseste atitudinea si profesionalismul, poate chiar sex-apealul pentru ca ele se bazeaza mai mult pe fizic si sunt foarte reci, insa Claudia/Cleopatra si Tania, tocmai cu aceste lucruri pluseaza, lucruri care nu sunt de evitat, chiar daca parerile pot fi diferite. Eu sincer prefer o tipa draguta cu atitudine senzuala, decat o tipa rupta din rai dpdv fizic, dar care se comporta ca un robotel.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...