Sari la conținut

LOREDANA 0760136828 ROND ALBA IULIA


Postări Recomandate

Vizitator sleepingfox
Reputație: 0

Scrie la prezentare ca ofera finalizare orala sau corporala

Nu ofer FK, orală sau corporală

 

=)) asa face la toate, iarta-l ca nici noi nu-l luam in seama

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa teapa de alaltaieri, astazi m-am impacat cu Loredana, mi-a explicat ce s-a intamplat si am inteles situatia. M-a asteptat exact ca in primele poze, in negru, pozele sunt reale, are corp frumos, e putin mai creola (nu cred ca de etnie) aduce cu Cosmina Pasarin la prima vedere asa, cu cerceii mari pe care ii avea in ureche.E vorbareata, m-a invitat la baie, mi-a dat doua prosoape pentru ca erau mai micute si mi-a oferit si o apa la cerere. Dupa dus, am revenit in pat si am cerut sa incepem cu oral neprotejat.Am avut o surpriza placuta, face un oral in care o inghite toata si e atenta si la vecinatati,Dupa cateva minute bune de oral i-am zis sa puna prezervativul si s-a urcat pe mine.Se misca bine, se infige tare de am zis ca rupem patul care avea o saltea cam moale.Am trecut deasupra si am pompat pana am explodat. Experienta in concluzie a fost ok, mi-ar fi placut doar sanii sa fie ceva mai mari, sunt mai micuti si foloseste sutien cu push-up, dar in rest te fute de te indoaie!Scorul, 200 lei/o finalizare.Posibil sa mai revin!

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila

Dupa teapa de alaltaieri, astazi m-am impacat cu Loredana, mi-a explicat ce s-a intamplat si am inteles situatia. M-a asteptat exact ca in primele poze, in negru, pozele sunt reale, are corp frumos, e putin mai creola (nu cred ca de etnie) aduce cu Cosmina Pasarin la prima vedere asa, cu cerceii mari pe care ii avea in ureche.E vorbareata, m-a invitat la baie, mi-a dat doua prosoape pentru ca erau mai micute si mi-a oferit si o apa la cerere. Dupa dus, am revenit in pat si am cerut sa incepem cu oral neprotejat.Am avut o surpriza placuta, face un oral in care o inghite toata si e atenta si la vecinatati,Dupa cateva minute bune de oral i-am zis sa puna prezervativul si s-a urcat pe mine.Se misca bine, se infige tare de am zis ca rupem patul care avea o saltea cam moale.Am trecut deasupra si am pompat pana am explodat. Experienta in concluzie a fost ok, mi-ar fi placut doar sanii sa fie ceva mai mari, sunt mai micuti si foloseste sutien cu push-up, dar in rest te fute de te indoaie!Scorul, 200 lei/o finalizare.Posibil sa mai revin!

 

Te pup și ma bucur ca te-ai simtit bine in compania mea! Eu te mai aștept cu drag oricând dorești! 😘😘
Link spre comentariu
  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila

Neața!! Va aștept la un oral de vis și normal in orice poziție!! ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ’¦ðŸ’¦

post-293418-0-38121100-1559286419_thumb.jpeg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Dupa teapa de alaltaieri, astazi m-am impacat cu Loredana, mi-a explicat ce s-a intamplat si am inteles situatia. M-a asteptat exact ca in primele poze, in negru, pozele sunt reale, are corp frumos, e putin mai creola (nu cred ca de etnie) aduce cu Cosmina Pasarin la prima vedere asa, cu cerceii mari pe care ii avea in ureche.E vorbareata, m-a invitat la baie, mi-a dat doua prosoape pentru ca erau mai micute si mi-a oferit si o apa la cerere. Dupa dus, am revenit in pat si am cerut sa incepem cu oral neprotejat.Am avut o surpriza placuta, face un oral in care o inghite toata si e atenta si la vecinatati,Dupa cateva minute bune de oral i-am zis sa puna prezervativul si s-a urcat pe mine.Se misca bine, se infige tare de am zis ca rupem patul care avea o saltea cam moale.Am trecut deasupra si am pompat pana am explodat. Experienta in concluzie a fost ok, mi-ar fi placut doar sanii sa fie ceva mai mari, sunt mai micuti si foloseste sutien cu push-up, dar in rest te fute de te indoaie!Scorul, 200 lei/o finalizare.Posibil sa mai revin!

Hai noroc!

Să fie într-un ceas bun !

Deci e ok fata și la față?

E drăguță?

Pe partea de GFE cum stă treaba? E cu sărutări, pupături, ceva?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila

Neața!! Va aștept la un oral de vis și normal in orice poziție!! ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ’¦ðŸ’¦[/quote

 

Hai că ești Bună!!!

😘😘😘

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

A venit si ea pe forum sa contribuie la noua masina a tampoiului "iubi".S-a saturat de bmw-ul ala de 3000 de euro cu numere de Bulgaria si vrea sa treaca la ceva de top astfel incat "sa dea bine".

Ce informații relevante pentru userii acestui forum

Bun pont, nu am ce spune

Dacă i-aș înțelege și rostul, chiar ar fi Senzațional comentariul tău

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Dar ce voiai sa spun? Voiai sa auzi o recenzie?

Nu neapărat....

Dar,

Ceva util, pertinent și concludent ar fi fost de folos.....

Chiar dacă e adevărat ce Spui tu acolo, ceea ce nu prea cred, informațiile astea date de tine aduc a "bârfă", nu văd cu ce.ar putea viața cuiva, a noastră, sau a ei .... nu cred că merge cineva la fete să le pună inelul pe deget, nu la prima întâlnire cel puțin

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...