Sari la conținut

LOREDANA 0760136828 ROND ALBA IULIA


Postări Recomandate

  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila

ÃŽncepând de mâine voi avea un program fix 😊 acesta fiind : L-S 10:30 - 02:00

Duminica doar dacă se fac programări cu o zi înainte și sunteți siguri ca le puteți respecta! 😘😘

post-293418-0-50202500-1560190294_thumb.jpeg

  • Like 5
Link spre comentariu

Nota generala 6.

Prezentarea pe site mult peste continut.

O fata de etnie, care face ceva eforturi de suprafata sa fie cat de cat placuta, dar ...

Pozele par reale desi are niste tatuaje pe care aici nu le-am remarcat.

Nu e de revenit!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator dzomba
Reputație: 0

Nota generala 6.

Prezentarea pe site mult peste continut.

O fata de etnie, care face ceva eforturi de suprafata sa fie cat de cat placuta, dar ...

Pozele par reale desi are niste tatuaje pe care aici nu le-am remarcat.

Nu e de revenit!

deci umbla cu cioara vopsita :)) bine de stiut 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nota generala 6.

Prezentarea pe site mult peste continut.

O fata de etnie, care face ceva eforturi de suprafata sa fie cat de cat placuta, dar ...

Pozele par reale desi are niste tatuaje pe care aici nu le-am remarcat.

Nu e de revenit!

Salut.

Poți detalia puțin experiența cu fata ?

Please

Recenzia ta este contrară celorlalte 2. Una din ele este a lui Barroso, care de obicei are gusturi bune. Nu prea l- am văzut cu recenzii Ok la fete care nu sunt Ok.

Tu contrazici cam ce au spus ceilalți 2 useri.

Ea pare bună din poze.

Și comunicarea cu noi, cei de pe site pare Ok , nu pare figuranta. dă senzația că vrea să ne facă pe plac.

Așa o.percep eu, cel puțin.

Dacă poți fi mai explicit în recenzie, ar fi minunat.

Doresc să o vizitez și eu, până acum nu m- am suprapus cu programul ei.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila

Hei! De obicei nu răspund “răutăților†sa le numesc așa.. de ce? Pentru ca domnul nu a detaliat absolut nimic însă a ținut sa precizeze “ pozele par reale... însă are niște tatuaje dar aici nu le văd “ după cum puteți observa in toate pozele îmi blurez mâna. De ce? Pt ca nu vreau sa îmi fie văzut tatuajul, categoric . Ca și fata de atfel. Nu cred ca m-as apuca sa blurez pozele doar așa din plictiseala sau sa ma aflu in treaba. :)))

Nu sunt de etnie!! Și dacă as fi fost, nu văd unde este problema. Eu una nu sunt rasista. Merg la solar foarte des pentru ca așa imi place mie și ma simt nemaipomenit in pielea mea. 👌ðŸ¿

Cât despre faptul ca “ încerc sa ma fac plăcută†nu încerc caci nu sunt prefăcută dar nici mironosița. Așa este felul meu de a fi! Nu încerc sa intru in gratii nimănui. Cine ma place, ma place pentru ceea ce sunt eu!! Nu o sa încerc niciodată sa par ceea ce nu sunt. Va pup și va doresc o zi minunata! 😘

  • Like 4
Link spre comentariu

Salut.

Poți detalia puțin experiența cu fata ?

Please

Recenzia ta este contrară celorlalte 2. Una din ele este a lui Barroso, care de obicei are gusturi bune. Nu prea l- am văzut cu recenzii Ok la fete care nu sunt Ok.

Tu contrazici cam ce au spus ceilalți 2 useri.

Ea pare bună din poze.

Și comunicarea cu noi, cei de pe site pare Ok , nu pare figuranta. dă senzația că vrea să ne facă pe plac.

Așa o.percep eu, cel puțin.

Dacă poți fi mai explicit în recenzie, ar fi minunat.

Doresc să o vizitez și eu, până acum nu m- am suprapus cu programul ei.

 

Da, e chestier de gust de acceptiune.

Eu mi-am exprimat parerea, dar cred ca daca esti foarte curios este bine sa  mergi sa vezi exact pe pielea ta.

Totusi ca un sfat prietenesc, daca nu te dau banii afara din casa, sau daca ai alte optiuni mai bune …

Comunicarea este buna, punctualitatea este ok, locatia la Rond Alba Iulia deasupra Galeriilor de Arta Florea, vreti etaj, apartament …

Este fata din poze, dar pozele consider ca o avantajeaza, poate sunt cu multi ani in urma facute, atitudine asa si asa, un fals ok as putea spune, oral foarte umed dar nimic woaw, normal normal… Daca vrei sa fi in preajma unei fete de etnie cat de cat civilizata care iti doreste banutii merita sa incerci. pana la urma cat pierzi ceva timp si 2-3 sute de lei.

Cat despre ceea ce spun, e clar ca u sunt rautati e doar realitatea si nu vreau sa scot ochii nimanui, sa intru in polemici. Next time am sa evit aceasta fata.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator xtravagant
Reputație: 0

recenzia d-lui Glavan -   confirma cel putin  faptul ca scorul e nerealist

pe la 100 cu 150  m-as risca - altfel avem variante mai bune 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nota generala 6.

Prezentarea pe site mult peste continut.

O fata de etnie, care face ceva eforturi de suprafata sa fie cat de cat placuta, dar ...

Pozele par reale desi are niste tatuaje pe care aici nu le-am remarcat.

Nu e de revenit!

Ms pt info, chiar vroiam sa scriu ce pana mea le recomanda sa ceara tarifele asrea, am mai vazut 2-3 la fel
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...