Jump to content

LOREDANA 0725183306 ROND ALBA IULIA

Recommended Posts

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

RECENZIE: Locatie: 8.5 (rond Piata Alba iulia) Aspect: 8.25 (domnisoara undeva la 1.67 cm , ochi albastri, par negru, sani medii, fund rotund, "creola", cateva kg in plus nederanjant, cateva tatuaje)

❤️❤️

Buna! Numele meu este Loredana și începând de azi voi activa in București.Sunt noua pe forum, dar nu și in meserie. Îmi cer scuze dacă nu am deschis topicul unde trebuia, așa ca rog pe cineva dacă est

Posted Images

Guest sleepingfox

Scrie la prezentare ca ofera finalizare orala sau corporala

Nu ofer FK, orală sau corporală

=)) asa face la toate, iarta-l ca nici noi nu-l luam in seama

• Like 5

Dupa teapa de alaltaieri, astazi m-am impacat cu Loredana, mi-a explicat ce s-a intamplat si am inteles situatia. M-a asteptat exact ca in primele poze, in negru, pozele sunt reale, are corp frumos, e putin mai creola (nu cred ca de etnie) aduce cu Cosmina Pasarin la prima vedere asa, cu cerceii mari pe care ii avea in ureche.E vorbareata, m-a invitat la baie, mi-a dat doua prosoape pentru ca erau mai micute si mi-a oferit si o apa la cerere. Dupa dus, am revenit in pat si am cerut sa incepem cu oral neprotejat.Am avut o surpriza placuta, face un oral in care o inghite toata si e atenta si la vecinatati,Dupa cateva minute bune de oral i-am zis sa puna prezervativul si s-a urcat pe mine.Se misca bine, se infige tare de am zis ca rupem patul care avea o saltea cam moale.Am trecut deasupra si am pompat pana am explodat. Experienta in concluzie a fost ok, mi-ar fi placut doar sanii sa fie ceva mai mari, sunt mai micuti si foloseste sutien cu push-up, dar in rest te fute de te indoaie!Scorul, 200 lei/o finalizare.Posibil sa mai revin!

• Like 10

Dupa teapa de alaltaieri, astazi m-am impacat cu Loredana, mi-a explicat ce s-a intamplat si am inteles situatia. M-a asteptat exact ca in primele poze, in negru, pozele sunt reale, are corp frumos, e putin mai creola (nu cred ca de etnie) aduce cu Cosmina Pasarin la prima vedere asa, cu cerceii mari pe care ii avea in ureche.E vorbareata, m-a invitat la baie, mi-a dat doua prosoape pentru ca erau mai micute si mi-a oferit si o apa la cerere. Dupa dus, am revenit in pat si am cerut sa incepem cu oral neprotejat.Am avut o surpriza placuta, face un oral in care o inghite toata si e atenta si la vecinatati,Dupa cateva minute bune de oral i-am zis sa puna prezervativul si s-a urcat pe mine.Se misca bine, se infige tare de am zis ca rupem patul care avea o saltea cam moale.Am trecut deasupra si am pompat pana am explodat. Experienta in concluzie a fost ok, mi-ar fi placut doar sanii sa fie ceva mai mari, sunt mai micuti si foloseste sutien cu push-up, dar in rest te fute de te indoaie!Scorul, 200 lei/o finalizare.Posibil sa mai revin!

Te pup și ma bucur ca te-ai simtit bine in compania mea! Eu te mai aștept cu drag oricând dorești! 😘😘

Hai noroc!

Să fie într-un ceas bun !

Deci e ok fata și la față?

E drăguță?

Pe partea de GFE cum stă treaba? E cu sărutări, pupături, ceva?

• Like 1
  • Minus 1

A venit si ea pe forum sa contribuie la noua masina a tampoiului "iubi".S-a saturat de bmw-ul ala de 3000 de euro cu numere de Bulgaria si vrea sa treaca la ceva de top astfel incat "sa dea bine".

Ce informații relevante pentru userii acestui forum

Bun pont, nu am ce spune

Dacă i-aș înțelege și rostul, chiar ar fi Senzațional comentariul tău

Dar ce voiai sa spun? Voiai sa auzi o recenzie?

Nu neapărat....

Dar,

Ceva util, pertinent și concludent ar fi fost de folos.....

Chiar dacă e adevărat ce Spui tu acolo, ceea ce nu prea cred, informațiile astea date de tine aduc a "bârfă", nu văd cu ce.ar putea viața cuiva, a noastră, sau a ei .... nu cred că merge cineva la fete să le pună inelul pe deget, nu la prima întâlnire cel puțin