Sari la conținut

LOREDANA 0760136828 ROND ALBA IULIA


Postări Recomandate

  • Oras:Pamant
  • Oras:Pamant

Dupa multe cautari pe forum am decis sa ii fac o vizita domnisoarei Loredana,ajuns in locatie am fost surprins placut,totul curat,baie ok dotata cu tot ce trebuie.

Dupa o scurta discutie am decartat 200 lei si a inceput actiunea cu un oral incins,cu limbi pe oua,sloppy bj....tot tacamul,am trecut la normal pe la spate ajutat un pic de domnisoara dar i am zis sa nu se oboseasca ca am venit sa fut nu sa ma uit,terminat in prezervativ,am mai stat la o tigare(fata nu m-a grabit deloc)dupa care am plecat si am anuntato ca sigur mai revin.

Fata este dulce si vorbeste foarte frumos.Acum notele:

 

Locatie 9

 

 

Gfe  9.5

 

 

Oral 9

 

 

Normal 10

 

 

Cadou 200

 

Cu sigurabta revin,ciocane mari si tari dragi confrati!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

RECENZIE:
Locatie: 8.5 (rond Piata Alba iulia)
Aspect: 8.25 (domnisoara undeva la 1.67 cm , ochi albastri, par negru, sani medii, fund rotund, "creola", cateva kg in plus nederanjant, cateva tatuaje)
Oral: 8.5 (neprotejat, bun, lins, atentie la bijuterii, foarte umed, mai multe viteze, batai peste gurita, foarte adanc, se ineaca cu ea, cim)
Normal: 8.5 (protejat, se implica, accepta pozitii)
Gfe: 5 (lipsa FK, se fereste, te lasa sa o saruti de la gat in jos)
Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii)
Igiena: 10 (nimic suspect, piele fina)
Halat: 300 RON (pentru o ora, 2 fin.)

Naratiunea:
Am luat legatura telefonic cu domnisoara si am stabilit intalnirea in prima parte a lunii iunie. Locatia este usor de gasit, rond Piata Alba Iulia, detaliile fiind furnizate ulterior.
In locatie am fost intampinat de o domnisoara undeva la 1.67 cm , ochi albastri inchisi la culoare, par negru, sani medii frumosi, fund rotund, creola, cateva tatuaje.
Loredana m-a asteptat intr-o tinuta neagra super sexy, pe tocuri, voce placuta. Am stat putin de vorba sa ne cunoastem putin, am vorbit putin cum sa decurga actiunea. Locatia relativ ok, un minus este ca patul scartaie la intensitati mai mari.
Oralul a fost neprotejat, bun, lins, atentie la bijuterii, foarte umed, mai multe viteze, batai peste gurita, foarte adanc, se ineaca cu ea, cim + 69 (unde o ia si mai adanc). Se mai ajuta de mana, e bine sa vorbiti cu ea si iese un oral bun, este receptiva. La normal participa, da contre puternice (cam in toate pozitiile in care o pui), in LOT se misca foarte bine, la fel si la doggy. In anumite pozitii in care exista contact vizual se fereste. Intr-o ora, 2 trageri, cim, nu s-a grabit, a curatat tot pana la ultima picatura.  

Notite)
1)Punctul forte al Loredanei este oralul
2)Nu se grabeste, DTD undeva la 55 minute
3)Te intreaba cum vrei oralul: protejat/neprotejat

 

  • Like 17
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila

RECENZIE:

Locatie: 8.5 (rond Piata Alba iulia)

Aspect: 8.25 (domnisoara undeva la 1.67 cm , ochi albastri, par negru, sani medii, fund rotund, "creola", cateva kg in plus nederanjant, cateva tatuaje)

Oral: 8.5 (neprotejat, bun, lins, atentie la bijuterii, foarte umed, mai multe viteze, batai peste gurita, foarte adanc, se ineaca cu ea, cim)

Normal: 8.5 (protejat, se implica, accepta pozitii)

Gfe: 5 (lipsa FK, se fereste, te lasa sa o saruti de la gat in jos)

Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii)

Igiena: 10 (nimic suspect, piele fina)

Halat: 300 RON (pentru o ora, 2 fin.)

 

Naratiunea:

Am luat legatura telefonic cu domnisoara si am stabilit intalnirea in prima parte a lunii iunie. Locatia este usor de gasit, rond Piata Alba Iulia, detaliile fiind furnizate ulterior.

In locatie am fost intampinat de o domnisoara undeva la 1.67 cm , ochi albastri inchisi la culoare, par negru, sani medii frumosi, fund rotund, creola, cateva tatuaje.

Loredana m-a asteptat intr-o tinuta neagra super sexy, pe tocuri, voce placuta. Am stat putin de vorba sa ne cunoastem putin, am vorbit putin cum sa decurga actiunea. Locatia relativ ok, un minus este ca patul scartaie la intensitati mai mari.

Oralul a fost neprotejat, bun, lins, atentie la bijuterii, foarte umed, mai multe viteze, batai peste gurita, foarte adanc, se ineaca cu ea, cim + 69 (unde o ia si mai adanc). Se mai ajuta de mana, e bine sa vorbiti cu ea si iese un oral bun, este receptiva. La normal participa, da contre puternice (cam in toate pozitiile in care o pui), in LOT se misca foarte bine, la fel si la doggy. In anumite pozitii in care exista contact vizual se fereste. Intr-o ora, 2 trageri, cim, nu s-a grabit, a curatat tot pana la ultima picatura.  

 

Notite)

1)Punctul forte al Loredanei este oralul

2)Nu se grabeste, DTD undeva la 55 minute

3)Te intreaba cum vrei oralul: protejat/neprotejat

 

😘😘😘😘

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Azi am ajuns si eu la aceata fata.Programare prin sms cu cateva ore inainte..respectata intocmai intelegerii.

Locatia rond Piata Alba Iulia..9

Aspect:9 -domnita o fata frumusica,aranjata , bronzata, piele fina, inaltime undeva la 1.65 cm , ochii par albastrii - cred ca lentile de contact- parul negru si lung..posibile extensii sani medii-ok fund rotund foarte misto numai bun de admirat )

Oral foarte bun neprotejat, bun, lins, atentie la bijuterii, foarte umed,al doilea nr finalizare CIM nota 9.5

Normal:protejat, se implica,are initiativa accepta pozitii nu am apucat decat 2 pozitii la primul nr..8.5

Gfe: 8 lipsa FK

Atitudine proclient comunica usor este placuta, deschisa la discutii nota 9

Igiena: 10

Halat: 300 RON/o ora, 2 fin

Pt mine a fost o experienta placuta, este de revenit.

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost acum câteva zile la ea, programare a fost  respectata probleme.
M-a primit destul de prietenos și mi-a oferit toate cele trebuincioase. Baie curata, prosoape curate, toate bune.
Acțiunea a debutat cu câteva pupături și cu un oral neprotejat și foarte umed, parca am avut parte și de ceva atenție la adiacente dacă nu greșesc. I-am returnat serviciul de oral și am dat de o păsărica foarte frumoasa . 
După încălzire, am trecut la un normal ,executat în caprita si misionarul timp în care avea sa geamă foarte mișto, păsărica strâmtă și primitoare.
Fara graba și foarte deschisa după cum s-a mai spus. 
Cotizație: 200
Locație: 9
Aspect: 9 
Igiena: 10 
Oral: 8.5
Normal: 9
Gfe: 7.5 (poate era obosita) 
 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila

Am fost acum câteva zile la ea, programare a fost  respectata probleme.[/size]

M-a primit destul de prietenos și mi-a oferit toate cele trebuincioase. Baie curata, prosoape curate, toate bune.[/size]

Acțiunea a debutat cu câteva pupături și cu un oral neprotejat și foarte umed, parca am avut parte și de ceva atenție la adiacente dacă nu greșesc. I-am returnat serviciul de oral și am dat de o păsărica foarte frumoasa . [/size]

După încălzire, am trecut la un normal ,[/size]executat în caprita si misionarul timp în care avea sa geamă foarte mișto, păsărica strâmtă și primitoare.[/size]

Fara graba și foarte deschisa după cum s-a mai spus. [/size]

Cotizație: 200[/size]

Locație: 9[/size]

Aspect: 9 [/size]

Igiena: 10 [/size]

Oral: 8.5[/size]

Normal: 9[/size]

Gfe: 7.5 (poate era obosita) [/size]

 [/size]

Mulțumesc frumos! 😘

Referitor la pupături, probabil au fost corporale. Sa nu se înțeleagă greșit 🙈😊

Link spre comentariu

Am fost si eu pe la inceputul lunii iulie, per total, o experienta slaba desi tipa arata bine. Posibil sa fie de etnie dar clar arata bine. Am avut mereu impresia ca vrea sa termine mai repede aproape de fastfuckish desi am stat 1h.

 

Notele:

Locatie - 10

Aspect - 9 Fata - 9 - ochi frumosi, machiata, corp armonios

GFE - 3 fara fk, sarutari, plictisita

Normal - 9 - se misca bine

Oral - 9 - pare ca-i place

Igiena - 7? - piele fina dar am dat de miros de transpiratie la un moment dat, nu a facut dus intre finalizari ,probabil a facut dupa ce a trecut ora

 

Din punctul meu de vedere este DE EVITAT (low GFE), dar daca va plac fetele care arata bine si atat, puteti sa aruncati cu banii ca vreti. Poate s-a mai schimbat in timp dar eu am zis cum a fost cu mine.

 

Ciocane tari!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila

Am fost si eu pe la inceputul lunii iulie, per total, o experienta slaba desi tipa arata bine. Posibil sa fie de etnie dar clar arata bine. Am avut mereu impresia ca vrea sa termine mai repede aproape de fastfuckish desi am stat 1h.

 

Notele:

Locatie - 10

Aspect - 9 Fata - 9 - ochi frumosi, machiata, corp armonios

GFE - 3 fara fk, sarutari, plictisita

Normal - 9 - se misca bine

Oral - 9 - pare ca-i place

Igiena - 7? - piele fina dar am dat de miros de transpiratie la un moment dat, nu a facut dus intre finalizari ,probabil a facut dupa ce a trecut ora

 

Din punctul meu de vedere este DE EVITAT (low GFE), dar daca va plac fetele care arata bine si atat, puteti sa aruncati cu banii ca vreti. Poate s-a mai schimbat in timp dar eu am zis cum a fost cu mine.

 

Ciocane tari!

Normal: 9

Oral: 9

Dar totuși eram plictisita și voiam sa termin mai repede. Oare un om plictisit își face trb la fel de bine ca atunci când are chef ? Mie îmi da cu virgula 😂😂😂😂😂. Cât despre transpirație, scuza-ma ca îmi permit sa întreb, ai verificat dacă nu era de la tine mirosul? Dușurile înainte și după fiecare client la mine nu lipsesc!! Tocmai de aceea las și timp între programări . Deodorantul te asigur ca îl folosesc nu îl țin in vitrina, odată cu aceasta recenzie mi-ai dat ideea de a pune unul și la baie, pt nevoiași. In schimb, îți mulțumesc ca ți-ai rupt puțin din timpul tău și ai lăsat o recenzie. O seara frumoasa îți doresc!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...