Sari la conținut

0761541286 Dana Blonda Slim


Postări Recomandate

  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

De 2 ori am luat teapa la ea, am vorbit la telefon dupa cand am ajuns, nu a mai raspuns la telefon. Dupa cateva zile am sunat-o iara i-am si zis sa nu ma puna pe drumuri degeaba,,desigur...dar de unde, am ajuns in 15 min iar nu a mai raspuns.

Link spre comentariu
Vizitator slimdana
Reputație: 0

Ok,am inteles ca e vina mea si imi pare rau pentru ce sa intamplat dar nu mi se pare corect sa ma catalogati din prima la de evitat fara sa ma cunoasteti pe mine si calitatea serviciilor mele !

Chiar imi pare rau pentru neintelegere 😔😔😔😔

ROG PERSOANELE CARE A FOST LA MINE SA POVESTEASCA DESPRE EXPERIENTA AVUTA

Link spre comentariu
Vizitator slimdana
Reputație: 0

Treaba cu spuma e ca mi-am dat drumul 😂😂 dar se pare ca altii nu stiu sa faca diferenta dintre un orgasm si boala venerica

Link spre comentariu
Vizitator slimdana
Reputație: 0

Astazi am fost foarte ocupata,incercati sa mai sunati dar la ore diferite.

Cand vine cineva la mine eu imi dau telefonul pe silentios si nu raspund.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

De 2 ori am luat teapa la ea, am vorbit la telefon dupa cand am ajuns, nu a mai raspuns la telefon. Dupa cateva zile am sunat-o iara i-am si zis sa nu ma puna pe drumuri degeaba,,desigur...dar de unde, am ajuns in 15 min iar nu a mai raspuns.

Și eu am pățit la fel!nu știu ce selecție e asta,de ce ne mai pui pe drumuri??
Link spre comentariu
  • Oras:Bv
  • Oras:Bv

Buna am fost sí EU la Ea locatie pe Egretei, Avangarden 3 sunat la telefon inteles ora cand ajung acolo nu mai ridica telefonul !!! 😫 astept 10 minute iara o sun tot nimic am decis sa caut alta,cand suna telefonul ea era daca mai sunt in fata la bloc !! Intru ,fata era ok vorbim putin dupa care la baie, sí dormitor a fost o experienta placuta dar nu de ***** fata face tot ce zici parea un pic satul dar probabil nu eram simpatic!! Dau sí note ON 9 ,NP 8 , GFE 7 ,corp 8 igiena 9 fara miroase ,dar nu avea prosop curat 👎 cea ce se vedea ca îi parea rau ,dar veneam dusata de acasa 150 lei achitati inainte pentru 15 min😂 mai mult nici nu merita.Trebuie lucrat la atitudine zic EU !!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna am fost sí EU la Ea locatie pe Egretei, Avangarden 3 sunat la telefon inteles ora cand ajung acolo nu mai ridica telefonul !!! 😫 astept 10 minute iara o sun tot nimic am decis sa caut alta,cand suna telefonul ea era daca mai sunt in fata la bloc !! Intru ,fata era ok vorbim putin dupa care la baie, sí dormitor a fost o experienta placuta dar nu de ***** fata face tot ce zici parea un pic satul dar probabil nu eram simpatic!! Dau sí note ON 9 ,NP 8 , GFE 7 ,corp 8 igiena 9 fara miroase ,dar nu avea prosop curat 👎 cea ce se vedea ca îi parea rau ,dar veneam dusata de acasa 150 lei achitati inainte pentru 15 min😂 mai mult nici nu merita.Trebuie lucrat la atitudine zic EU !!!!

150???deja a crescut tariful?parca era 100/200
Link spre comentariu

Buna Dana, foot fetish intra in serviciile tale? Daca da, se poate sa pui cateva poze cu talpile si pedichiura ta? As fi fost interesat de o programare pe maine. As fi venit tocmai din Sibiu, de aceea as fi interesat sa vad mai intai cum arata talpile tale.

 

Mersi frumos pt raspuns!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...