Sari la conținut

0761541286 Dana Blonda Slim


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în 0733854425 Dana Blonda Slim
 
Salutare si la multi ani,
 
Am vizitat-o din nou pe Dana inainte de craciun insa nu am reusit sa las un review din cauza sarbatorilor aglomerate.
Pot sumariza ca a fost cea mai faina experienta de pana acum, i-am cunoscut si pisicuta jucausa :)
 
Am gasit-o pe Dana zambitoare si mult mai implicata pe parcursul intalnirii. 
Dupa dush am ajutat-o sa se dezbrace:) si apoi am trecut la un 69, am continuat cu ea deasupra si apoi eu...am finalizat in balonas.
 
Dupa o mica pauza am trecut la actul 2 unde am performat pe la spate din picioare, pe pat, samd...finalizand pe sanii ei superbi.
 
A fost o experienta super si abia o astept pe urmatoarea.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:china
  • Oras:china

Tavalit fata

Buna de pula.Suge cu pofta.Curata si epilata.Dupa oral neprotejat am pus capisonul si am luat-o capra.Da contre si se infige bine cu curul in pula.M-am jucat putin si cu degetul la fundul ei si parea sa ii placa.E stramta in pizda si se simte bine.Am finalizat pe bucole ei

Merita vizitata

Nu m-am simtit grabit de loc

Am lasat 150 de ronisori

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 2 ore, slimdana a spus:

Bună dragilor...tin sa anunț că nu mai activez in domeniu 😘😘

😒bine!... Chiar imi pare rau dupa tine, mi-ai fost simpatica si ai avut mult bun simț, cel putin fata de mine, ceea ce este foarte rar in aceasta meserie.....si daca e sa o gandim altfel, aceasta retragerea a ta, imi pare bine si ma bucur ca ai reusit sa iesi din aceasta meserie si ti-ai gasit probabil o alta cale in aceasta viață🤐.... iti urez bafta in tot ceea ce o sa faci pe mai departe. Te pup! 😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias
On 2/27/2021 at 10:05 AM, Guest slimdana said:

Bună dragilor...tin sa anunț că nu mai activez in domeniu 😘😘

 

5 hours ago, redscorpio said:

Nimic nou despre dameza??

Auzisem ca face videochat.

Stie cineva ,ceva?

 

Poate iti raspunde asta la intrebare.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator SlimDana
Reputație: 0

Buna dragii mei

Vreau sa anunt ca datorită numeroaselor mesaje primite am decis sa reactivez in acest domeniu...reîntoarcerea mea va fi cu mici modificări 

Am decis sa dau curs întâlnirilor doar cu persoanele pe care am avut deja plăcerea sa le cunosc și doar la ORA.

Cadoul se oferă la începutul întâlnirii pentru a evita orice stres

Menționez ca dețin un animaluț de companie ( cățel ) cine ma cunoaște știe cât de mult iubesc animalele...deci cui nu-i convine sa nu se obosească sa bată la usa mea 

Serviciile mele vor fi...

-oral protejat sau neprotejat in funcție de igiena ta ( fără bubițe,par și alte chestii)

-sex normal doar PROTEJAT

-GFE

-French Kiss

-Finalizare faciala

-Finalizare orală 

-Masaj de relaxare și erotic 

Cadoul va fi 400 RON ora 

Locația este in Avangarden 3 

Cafeaua și sucul sunt din partea casei!

Va pup! 

 

Acesta este numărul de contact 0733854425

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Ma bucur ca ai revenit Dana.

Nu am avut inca placerea de a te cunoaste si nici nu o sa am dupa cum vad :)) Sper sa te razgandesti, eu sigur te-as vizita, presupun ca ar mai fi si alti.

Succes.

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 43 minute, SlimDana a spus:

Buna dragii mei

Vreau sa anunt ca datorită numeroaselor mesaje primite am decis sa reactivez in acest domeniu...reîntoarcerea mea va fi cu mici modificări 

Am decis sa dau curs întâlnirilor doar cu persoanele pe care am avut deja plăcerea sa le cunosc și doar la ORA.

Cadoul se oferă la începutul întâlnirii pentru a evita orice stres

Menționez ca dețin un animaluț de companie ( cățel ) cine ma cunoaște știe cât de mult iubesc animalele...deci cui nu-i convine sa nu se obosească sa bată la usa mea 

Serviciile mele vor fi...

-oral protejat sau neprotejat in funcție de igiena ta ( fără bubițe,par și alte chestii)

-sex normal doar PROTEJAT

-GFE

-French Kiss

-Finalizare faciala

-Finalizare orală 

-Masaj de relaxare și erotic 

Cadoul va fi 400 RON ora 

Locația este in Avangarden 3 

Cafeaua și sucul sunt din partea casei!

Va pup! 

 

Acesta este numărul de contact 0733854425

🤗

Link spre comentariu
Vizitator SlimDana
Reputație: 0
1 oră în urmă, petrovsky a spus:

Hwi Dana,

Ma bucur sa aud asta si abia astept sa ne vedem.

Te pup dulce 💋 

Link spre comentariu

  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare!

Joi avand putin timp liber, am zis sa ii fac o vizita Danei, si bine am facut. Noi ne stiam de la alte vizite pe care i le-am mai facut... ce sa mai spun despre ea, eu zic ca ne potrivim ca o manusă, avem ce sa vorbim la socializare... la actiunea propriu zisa este exact cum imi place mie, cu preludiul dinaintea actiunii, fara graba, ON umed cu atentie la zone, NP in care se implica, se umezeste natural, FK, imbratisari... deci este acolo cu tine, de la inceput pana la sfarsit... si in afara de toate astea, mie imi place corpul ei, eu fiind fan fete slim. 
Achitat 400 de lei, am stat 55-60 de minute
Ca si note, eu ii dau 10 pe linie. 
Te pup Dana si sper sa ne revedem curand! 


 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...