Sari la conținut

0761541286 Dana Blonda Slim


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare!Sunat si facut programarea cu jumatate de ora inainte!Ajung la locatie unde gasesc o d soara tanara aprox 20 ani,chiar copila as putea spune,slăbuță,undeva la 1,65 foarte sexy sâni mari naturali!.am fost servit cu un pahar de apa, ea a fumat o Țigara timp in care am discutat despre serviciile oferite(d soara nu prea comunicativa)!ma cer la dus baie dotata cu tot ce e necesar, am primit prosop curat,am lăsat banii PTR o ora ( 200) pe masa in sufragerie și am intrat in dormitor.aici acțiunea a început cu sărutări pe tot corpul oral ,cu atenție la zonele adiacente, pe urma normal, schimbat câteva poziții și finalizat pe la spate!

Dus mai stam de vorba,nu prea vorbește d soara eu zic ca e la început in aceasta meserie, nr 2 s a derulat aproximativ la fel!

Note:

Locatia: 10 apartament cu doua camere ,complex nou, singura in locație

Dana 8 la fata, 9la corp, sanii măricei, fundul f mișto

OP:bun, cu atentie la zonele adiacente

NP: 8, geme frumos, nu comentează la poziții

Igiena: 9, curata, fara mirosuri nu a făcut dus in prezenta mea

Tarif: 200/h, achitati la început din proprie inițiativa

GFE: 6!!

De recomandat :eu personal voi reveni,îmi place corpul sânii fundul,ca la 20 anic!!!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator slimdana
Reputație: 0

Salutare!Sunat si facut programarea cu jumatate de ora inainte!Ajung la locatie unde gasesc o d soara tanara aprox 20 ani,chiar copila as putea spune,slăbuță,undeva la 1,65 foarte sexy sâni mari naturali!.am fost servit cu un pahar de apa, ea a fumat o Èšigara timp in care am discutat despre serviciile oferite(d soara nu prea comunicativa)!ma cer la dus baie dotata cu tot ce e necesar, am primit prosop curat,am lăsat banii PTR o ora ( 200) pe masa in sufragerie și am intrat in dormitor.aici acțiunea a început cu sărutări pe tot corpul oral ,cu atenție la zonele adiacente, pe urma normal, schimbat câteva poziții și finalizat pe la spate!

Dus mai stam de vorba,nu prea vorbește d soara eu zic ca e la început in aceasta meserie, nr 2 s a derulat aproximativ la fel!

Note:

Locatia: 10 apartament cu doua camere ,complex nou, singura in locație

Dana 8 la fata, 9la corp, sanii măricei, fundul f mișto

OP:bun, cu atentie la zonele adiacente

NP: 8, geme frumos, nu comentează la poziții

Igiena: 9, curata, fara mirosuri nu a făcut dus in prezenta mea

Tarif: 200/h, achitati la început din proprie inițiativa

GFE: 6!!

De recomandat :eu personal voi reveni,îmi place corpul sânii fundul,ca la 20 anic!!!

Multumesc frumos si sper ca te-ai simtit bine,scuzama daca nu am fost prea comunicativa,data viitoare ma revansez 😋
Link spre comentariu

Salut! Miercuri am revizitat-o pe Dana, programarea am făcut-o prin telefon cu o zi înainte. Am ajuns la ea în locația peste drum de Bellaqua ( mall Coresi ) iar Dana m-a întâmpinat în ținuta din ultima poză postată de ea, era machiată, parfumată și aranjată ca întotdeauna. Am stat un pic de vorbă, m-a servit cu un suc ( afară era foarte cald ), după care eu am făcut un duș, avea și prosoape și geluri de duș. Am trecut la acțiune în dormitor alegând varianta ON și NP ( 250 pt o oră ), ON a fost la înălțime ca întotdeauna, apoi am trecut la NP în mai multe poziții: clasic, ea on top și doggy style. S-a implicat total, acțiunea fiind când soft când hard cu contre frumoase din partea ei. Nu m-a grăbit deloc acțiunea durând destul de mult. Eu unul m-am simțit foarte ok sper că și ea la fel cel puțin așa părea. Fiind foarte cald am mai făcut un duș înainte de plecare . Notele mi le păstrez ca în precedentul topic postat de mine. De revenit cu siguranță, mi-a  făcut ziua mai frumoasă de fiecare dată când am vizitat-o ! :atm

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

  Tentatia mare dupa cateva incercari esuate de ma programa la ea din cauza disponibilitatii,, asa ca ieri am reusit si eu sa ajung la Dana, programat pe watsapp, stabilit totul,ajuns la ea.

Tipa draguta la chip, arata chiar bine, poate i-ai arunca o privire pe strada daca ai vedea-o, dar daca e si decoltata ,clar nu iti mai iei ochii de la ea,ca silueta, slim, micuta la inaltime, bine proportionata, intampinat intr-o tinuta sexi, pe tocuri, , aspectul cred ca e marele ei atu.

Facut cunostiinta, bineinteles si o mica atentie dulce din partea mea, servit cu ceva de baut, apa la alegerea mea, discutat cate una alta, despre ea, despre mine, ce si cum , aici clar nu mai e punctul ei forte, clar e de lucru la comunicare, dar pentru prima data zic eu ca fost ok, sau poate asa ii e caracterul, mai tacuta , mai linistita.Ce aveam in cap la inceput aia am ales, o ora jumate in compania ei, lasat cadoul pe masuta la cererea ei inainte sa merg la dus, chiar daca eram fresh de acasa, dupa care intra si ea la dus, asteptand-o in dormitor.

Ca si actiune: inceput cu cateva mici sarutari pe corpul ei, sanii aia clar nu au scapat nesmotociti bine,inaintand si la pasarica ei, foarte curata, bine epilata, arata chiar bine si se pare ca ii place mult, totul devenind dince in ce mai intens, FK, nu timid dar nici foarte intens, destul de ok, ON foarte placut, cu multa saliva, schimbari de ritm si incercari de deep, foarte concentrata la ce face acolo, atentie chiar mare si la oute, montat prezervativul si trecut al fapte,NP,  foarte stramta pt mine, schimbat cateva pozitii , lasandu-te pe tine sa iei initiativa si finalizat in prezervativ pe la spate , ea intinsa pe burta,, si ea, si eu la dus, consumat multa apa se pare, stat cat a fumat ea o tigara la o vorba, etc si nr doi cam in aceasi masura dar mai intens, mai putine retineri, ca si timp nu stiu cum naiba trecuse  doua ore de cand eram la ea, refresh , luat la revedere cu gandul la urmatoarea vizita,, ca si experienta , clar una placuta cu o tipa care arata foarte bine la chip cat si la corp si un comportament foarte ok.

 

Ca si note:

 

Locatia: 10, cu tot ce trebuie, curat in dormitor si in baie, geluri de dus, si prosoape mare, aveam de ales intre un prosop mare si unul mai mare, l-am luat pe ala mare, si papuci de casa

 

Tipa: pt chip 9/10, foarte atragtoare ,ingrijita, un machiaj placut, nu in exces, perfect pt o intalnire de genul, sanii si privelistea de la spate la fel 9/10, tinuta ok si placut parfumata, 9, pt cei ce prefera o tipa slim, blonda, clar poate fi si de 10, cei ce nu, e greu sa nu-ti placa

 

Igiena: 10 , nimic de reprosat, se vede ca se ingrijeste, perfect epilata, fara mirosuri neplacute

 

On: 8/9, chiar bun, cu tot ce trebuie, poate daca e sustinut mai mult e mai bine.si mai intens

 

NP: 8/9, schimbat cateva pozitii, fara nici o problema, foarte stramta pt mine, de la spate privelistea foarte placuta, fk in timpul actiunii, sarutari pe corp, te ia in brate , poate mai mult din partea eiin pozitia LOT, gemete placute, nu in exces

 

GFe: 8/9, chiar daca e putin  mai retinuta in discutii, totusi ai ce discuta cu ea, e destul de amabila, incearca sa-ti faca pe plac, sarutari, imbratisari si fk in timpul actiunii

 

De revenit clar Da, si se pare ca are ganduri mari sa ramane la noi, ceea ce e foarte bine

 

Ca si timp 1 h si 30 min, achitat 400 leuti , si stat efectiv 2 h, avand parte de doua numere lungi si bune cu tot ce iti poate oferii.

 

Te pup draga Dana si sper sa ne revedem din nou!

Link spre comentariu
Vizitator slimdana
Reputație: 0

Tentatia mare dupa cateva incercari esuate de ma programa la ea din cauza disponibilitatii,, asa ca ieri am reusit si eu sa ajung la Dana, programat pe watsapp, stabilit totul,ajuns la ea.

Tipa draguta la chip, arata chiar bine, poate i-ai arunca o privire pe strada daca ai vedea-o, dar daca e si decoltata ,clar nu iti mai iei ochii de la ea,ca silueta, slim, micuta la inaltime, bine proportionata, intampinat intr-o tinuta sexi, pe tocuri, , aspectul cred ca e marele ei atu.

Facut cunostiinta, bineinteles si o mica atentie dulce din partea mea, servit cu ceva de baut, apa la alegerea mea, discutat cate una alta, despre ea, despre mine, ce si cum , aici clar nu mai e punctul ei forte, clar e de lucru la comunicare, dar pentru prima data zic eu ca fost ok, sau poate asa ii e caracterul, mai tacuta , mai linistita.Ce aveam in cap la inceput aia am ales, o ora jumate in compania ei, lasat cadoul pe masuta la cererea ei inainte sa merg la dus, chiar daca eram fresh de acasa, dupa care intra si ea la dus, asteptand-o in dormitor.

Ca si actiune: inceput cu cateva mici sarutari pe corpul ei, sanii aia clar nu au scapat nesmotociti bine,inaintand si la pasarica ei, foarte curata, bine epilata, arata chiar bine si se pare ca ii place mult, totul devenind dince in ce mai intens, FK, nu timid dar nici foarte intens, destul de ok, ON foarte placut, cu multa saliva, schimbari de ritm si incercari de deep, foarte concentrata la ce face acolo, atentie chiar mare si la oute, montat prezervativul si trecut al fapte,NP, foarte stramta pt mine, schimbat cateva pozitii , lasandu-te pe tine sa iei initiativa si finalizat in prezervativ pe la spate , ea intinsa pe burta,, si ea, si eu la dus, consumat multa apa se pare, stat cat a fumat ea o tigara la o vorba, etc si nr doi cam in aceasi masura dar mai intens, mai putine retineri, ca si timp nu stiu cum naiba trecuse doua ore de cand eram la ea, refresh , luat la revedere cu gandul la urmatoarea vizita,, ca si experienta , clar una placuta cu o tipa care arata foarte bine la chip cat si la corp si un comportament foarte ok.

 

Ca si note:

 

Locatia: 10, cu tot ce trebuie, curat in dormitor si in baie, geluri de dus, si prosoape mare, aveam de ales intre un prosop mare si unul mai mare, l-am luat pe ala mare, si papuci de casa

 

Tipa: pt chip 9/10, foarte atragtoare ,ingrijita, un machiaj placut, nu in exces, perfect pt o intalnire de genul, sanii si privelistea de la spate la fel 9/10, tinuta ok si placut parfumata, 9, pt cei ce prefera o tipa slim, blonda, clar poate fi si de 10, cei ce nu, e greu sa nu-ti placa

 

Igiena: 10 , nimic de reprosat, se vede ca se ingrijeste, perfect epilata, fara mirosuri neplacute

 

On: 8/9, chiar bun, cu tot ce trebuie, poate daca e sustinut mai mult e mai bine.si mai intens

 

NP: 8/9, schimbat cateva pozitii, fara nici o problema, foarte stramta pt mine, de la spate privelistea foarte placuta, fk in timpul actiunii, sarutari pe corp, te ia in brate , poate mai mult din partea eiin pozitia LOT, gemete placute, nu in exces

 

GFe: 8/9, chiar daca e putin mai retinuta in discutii, totusi ai ce discuta cu ea, e destul de amabila, incearca sa-ti faca pe plac, sarutari, imbratisari si fk in timpul actiunii

 

De revenit clar Da, si se pare ca are ganduri mari sa ramane la noi, ceea ce e foarte bine

 

Ca si timp 1 h si 30 min, achitat 400 leuti , si stat efectiv 2 h, avand parte de doua numere lungi si bune cu tot ce iti poate oferii.

 

Te pup draga Dana si sper sa ne revedem din nou!

Și eu sper sa ne revedem ,te pup și ma bucur ca ți-a plăcut 😋
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am vizitat-o pe aceasta domnisoara astazi. Programare respectata de ambele parti. Locatie: blocurile vis-a-vis de coresi.

Domnisoara este draguta la fata, slim cu sanii maricei, foarte zabitoare incearca sa se faca placuta. Confirm ce spuneau colegii nu este foarte vorbareata dar ai ce discuta cu ea.

Am fost la dus pentru o igienizare. Baia este dotata cu gel de dus si prosop curat mare. Dupa mine s-a dus si ea la dus.

Am optat pentru o finalizare. OP destul de bun cu multa saliva fara atentie la zonele limitrofe nu se foloseste de mana. NP se simte placut la penetrare se umezeste natural.

Schimbat doua pozitii si finalizat in prez rapid in pozitia pe la spate.

Nu am incercat fk nu stiu daca face.

Note: OP-9

NP-9

Corp-8. Putin cam slabuta pentru gustul meu dar pentru asta tot o sa o mai vizitez.

Eu o recomand cu incredere.

Tarife: 100/200

Te pup Dana!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...