Sari la conținut

Club de swingeri


Vizitator amalia40

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

In perioada ast sunt închise, din cauza pandemiei. Încercați poate găsiți cupluri pentru întâlniri în privat. 

  • Like 1

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
La 17.05.2021 la 3:40, Natasha555 a spus:

Suntem la început 

Si noi am vrea, suntem interesati de petreceri si cupluri din Vest, caci cuplurile din centrul tarii sunt…neinteresante, ca sa zic asa .Cum putem afla cand se organizeaza petreceri la La Villa,umde se posteaza ? Sau comtacte ale cuplurilor, caci pe site-uri nu am gasit nimic postat,doar prin Buc

Link spre comentariu
  • Telefon: https://nimfomane.com/forum/topic/189646-cuplu-nou-dar-vechi-0725-745743/?tab=comments#comment-6966579
  • Oras:Cluj
  • Telefon: https://nimfomane.com/forum/topic/189646-cuplu-nou-dar-vechi-0725-745743/?tab=comments#comment-6966579
  • Oras:Cluj
53 minutes ago, Aaa.Andra said:

Si noi am vrea, suntem interesati de petreceri si cupluri din Vest, caci cuplurile din centrul tarii sunt…neinteresante, ca sa zic asa .Cum putem afla cand se organizeaza petreceri la La Villa,umde se posteaza ? Sau comtacte ale cuplurilor, caci pe site-uri nu am gasit nimic postat,doar prin Buc

Sunteti un cuplu adica....? Daca da, puteti sa ne contactati, macar pt un  schimb de impresii ;)) 

 

Din cate am vazut si auzit, la noi e cam greu cu evenimente de genul asta. Peste 75% din participanti sunt in general barbati single, in cautare de femei/cupluri deschisi la actiune.  Foarte departe chiar si de ce se intampla la vecinii nostri maghiari.

Va dura mult si bine pana sa ajungem la relaxarea si mentalitatea vestica legata de acest subiect.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Tirgu Mures
  • Oras:Tirgu Mures
La 07.11.2021 la 15:11, eMnDee a spus:

Sunteti un cuplu adica....? Daca da, puteti sa ne contactati, macar pt un  schimb de impresii ;)) 

 

Din cate am vazut si auzit, la noi e cam greu cu evenimente de genul asta. Peste 75% din participanti sunt in general barbati single, in cautare de femei/cupluri deschisi la actiune.  Foarte departe chiar si de ce se intampla la vecinii nostri maghiari.

Va dura mult si bine pana sa ajungem la relaxarea si mentalitatea vestica legata de acest subiect.

 

Ceva club swing functional in Cluj?

Link spre comentariu

Salut,

Imcercati pe swingingclub.ro este un site unde are o sectiune pentru swing si sunt cupluri din toata tara care vor sa practice sau is doresc sa practice,daca sunteti din Cluj va alegeti judetul Cluj,  posibil sa aflati mai multe informatii de la oamenii de acolo sau sa rezonati cu vreun cuplu si sa ajungeti sa practicati swing-ul impreuna sau alte fantezii gen threesome.

Spor 

Link spre comentariu
La 17.05.2021 la 2:36, Natasha555 a spus:

Vrem noi sa mergem și nu știm unde

Sunt mai multe Cluburi in Budapesta, nu doar cele menţionate mai sus...

La sfârşit de săptămână nu e uşor de intrat fără invitaţie si oricum necesită rezervare telefonică la toate cluburile.
Puteti merge in Austria (Viena, Amstetten / Seisenegg, Salzburg /Werfen, Salzburg / Munderfing, Graz, Leibnitz, Obernberg, Villach, Klagenfurt...) in cluburi mai bune, fara invitatie.

Ştie cineva, dacă există vreun club sau bar swinger in Ardeal? Mergem cu nevasta sau merg eu singur la Tg. Mures la data de 13 octombrie 2022 şi dorim/doresc să mergem/merg la un club sau să ne întâlnim cu perechi swingeri in Jud. Mureş sau în oraşele învecinate (avem acont pe www.swingingclub.ro, user: BiSwingers)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...