Sari la conținut

Nouă în Târgoviște


Vizitator costy0980

Postări Recomandate

Vizitator costy0980
Reputație: 0

Blondă 23 de ani în Târgoviște ..doar la hotel .Că servicii oferă oral și normal ambele protejate .Este noua în domeniu ..Ca tarif fata cere 100 lei finalizarea .150 lei ora .. Numărul de telefon al ei ( Iulia o cheamă) : 0737276874 ;; 0738796792 .... Dacă vorbiți cu ea mai mult cred că se regulează la 120 130 lei ora maxim. ..Care o vizitează să posteze aici va rog frumos ..Fata este româncă 100/100 face treabă bună dar este începătoare. .

Link spre comentariu

Blondă 23 de ani în Târgoviște ..doar la hotel .Că servicii oferă oral și normal ambele protejate .Este noua în domeniu ..Ca tarif fata cere 100 lei finalizarea .150 lei ora .. Numărul de telefon al ei ( Iulia o cheamă) : 0737276874 ;; 0738796792 .... Dacă vorbiți cu ea mai mult cred că se regulează la 120 130 lei ora maxim. ..Care o vizitează să posteze aici va rog frumos ..Fata este româncă 100/100 face treabă bună dar este începătoare. .

Stai usor sa ne înțelegem...

Are anunt pe net fata? Daca da, pune macar un link ca nu am gasit nimic dupa numerele de telefon.

Ai fost cu ea? Daca da, fa o recenzie mai completă, conform forumului.

Link spre comentariu

Stai usor sa ne înțelegem...

Are anunt pe net fata? Daca da, pune macar un link ca nu am gasit nimic dupa numerele de telefon.

Ai fost cu ea? Daca da, fa o recenzie mai completă, conform forumului.

Bai fratilor! Ati luat-o razna. Voi nu mai recunoasteti un manage(sau peste, in limbaj popular). Aici e vorba de PR. Omul avea probabil doua comunicate: unul pentru Publi24 si o asazisa recenzie(de fapt anuntul de promovare). Le-a incurcat pytin si a facut "doi in unu", ca merge si-asa.

Link spre comentariu

Bai fratilor! Ati luat-o razna. Voi nu mai recunoasteti un manage(sau peste, in limbaj popular). Aici e vorba de PR. Omul avea probabil doua comunicate: unul pentru Publi24 si o asazisa recenzie(de fapt anuntul de promovare). Le-a incurcat pytin si a facut "doi in unu", ca merge si-asa.

Ba da Goicane, am vazut ce a postat (sau n-a postat) pama acum, dar tot a deschis topic. Macar sa zica pana la capat, poze si dupa mai vedem...

Link spre comentariu

Nu am poze eu am vizitat o pe domnișoara ..

Costy... din postarea noi ne gândim ca o promovezi pe domnișoara, ca manager (pește).

Daca nu e asa, zi-ne cum ai gasit-o, de unde ai doua numere de telefon ale ei (de ce are doua numere) detalii cum arata, cum a decurs întâlnirea...

 

Altfel oricine poate sa posteze orice.

Poate esti pește, poate e razbunare pe o fata care nu are nicio treaba, poate esti ok si noi ne inselam...

Link spre comentariu
Vizitator costy0980
Reputație: 0

Avea anunț pe olx că face masaj de acolo am abele numere al ei .nu are peste fata este începătoare se descurca foarte bine ..și este de revenit ..

Link spre comentariu

Fata ofera servicii. Am vorbit cu ea la telefon. Masaj si companie intima 150 ora. Dar iti face tot masajul "protejat"😂😂😂😠😠. Nu are locatie dar are fite. Incepatoare nu e ca e snecherita.

Link spre comentariu

Salut tovarăși.sa va lămuresc eu.o găsiți în raid ,acolo are anunt nu pe net.am fost de 2 ori cu ea.se comporta ok,nu e vreo frumusețe, e slabuta are cam 50 de kg maxim .face totul protejat. Dc ii ceri reducere merge si cu 130 ora...cam asta e tot

Link spre comentariu
Vizitator costy0980
Reputație: 0

Nu are peste asta .. mă întreba pe mine și restul ce preturi au și era și strâmtă in pizda ...data viitoare o fut și i iau și banii înapoi .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...