Sari la conținut

Cristina matura 40 de ani a fost cineva


Postări Recomandate

  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara

E slabuta....undeva la 50 poate 55 lg cam un 175cm pozele nu sunt ale ei...tatuata...la față e putin c explodata si cu dantura cam varza....dar nu te trage in piept....e curata,parfumata..face un oral cu tendinte de deep,uscat si fara atentie la zonele adiacente,la normal se prefacea ca-i place,am schimbat vreo 2 pozitii,terminat,curatat cu servetele si am taiat-o am stat vreo 25 min door-to door...mai era o matura mai mare in bucatarie,avea locatia pe zamfirescu,asta acum vreo 2 luni. Am decartat 100 pt finalizare. Eu nu as mai revenii dar pt amtorii de mature slim poate fi incercata!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Vizitat domniță astăzi .Pozele reflectă realitatea doamna e intr-adevar slăbuța nu exagerat are un comportament frumos camera curata condiții normale șervețele baie .Ca aspect fizic merg pe un 7 pe 8 la anii ei nu arata rău.Sunat programat peste 10 min .Intrat în locație puțin dialog dupa care intrebat ce doresc si apoi trecut la acțiune .OP frumos fara deep vu puțină atenție la zonele limitrofe Nota 7 NP strîmtă o păsărică frumoasă fără mirosuri epilata corect si intr-adevar simți nu e largă .Achitat cadou .De revenit cu siguranță pt comportament si felulul in care te satisface .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...