Sari la conținut

Alina29 turcoaica 29 ani 0799247484


Postări Recomandate

  • Oras:vadu
  • Oras:vadu

sa mori tu ?cind eu te anunt ca sint in 10 minute la tine si iti dau ora exacta  15 00 , iar la 15 05 imi  raspunzi ca ai luat un alt client si ca va mai trebui sa astept 10 minute sa il rezolvi  dupa 5apeluri la care nu ai avut  bunul simt sa raspunzi , cum se cheama , confuzie?

multumeste-i luminitei  ca a salvat situatia si m-a calmat . 

greseli facem cu totii , e omeneste , dar nu incerca sa ne iei pe toti drept fraieri.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Obi ,alalalt o fi avut 4 coaie ......si ciocanul libanez...valuta forte.  Afara nu-i nici frig nici nu ploua nici nu ninge ,si nu e nici arsita....e vremea numai buna de plimbari pe aleile de langa usa blocului. Inima marinimoasa s-a gandit ca putina miscare nu-ti strica .....vi gata incalzit . Nu s-a gandit la buzunarul ei ....sigur s-a gandit la sanatatea ta .Ce femeie domnule ,ce femeie ....cata grija fata de client . Nu o recomanzi si la altii  ....asa la "prieteni" de-ai tai de pe sait ? Sau alinei asteia tu i-ai vorbit romaneste si ea a inteles turceste?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Nu mai folosesc
  • Oras:Baieti de Oras
  • Telefon: Nu mai folosesc
  • Oras:Baieti de Oras

Nu mai practica! Mai multe poate stiu Deea rebela, sau Larisssa, fostele ei colege de locatie :laugh2 :laugh2 :laugh2

Se futea si o sugea bini , bini de tot ce pacat :) alta care si-a dat demisia :) Lasa ca dupa 15 sa vezi cum apar toate ca furnicile

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...