Sari la conținut

Alina29 turcoaica 29 ani 0799247484


Postări Recomandate

Vizitator Charlie_h
Reputație: 0

Nu știu de ce evita solicitarea de a posta poze noi. Cele din anunțuri sunt depășite, fizic vorbind, nu moral😌

eu am vizitat-o anul anterior in locația DeeiRebelei nu mi corespundeau realității si era cumva afectată de gravitație, sa spun așa.

ca prestație ok, corp:7, oral 8, normal 8,5

per ansamblu, pentru amatorii genului și fiecare ce prefera. 

 

Link spre comentariu

 

Eu am fost anul trecut la Alinuta, cand am trecut in vizita pe la un prieten si am avut chef de un futai. Experienta mea cu Alina a fost in felul urmator:

Sun la numarul 0799247484, vin la ora programata, nu am intarziat. Ajung la locatie, aceasta se afla in zona Angeli. Fata a fost cea din poza, nu stiu cum arata acum, dar pe atunci pot sa zic ca corpul era de 9, fata de un 8, acum fiecare cu gusturile lui. Am ales un orar fara prezervativ, orarul a fost de 9, chiar mi-a placut, iar normalul tot de nota 9, mi-a placut ca se implica. Am avut parte de 2 finalizari. Fata a fost draguta si politcoasa. Si cam atat pot sa zic 😄

 

 

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 9 ore, antonio999ra a spus:

 

Eu am fost anul trecut la Alinuta, cand am trecut in vizita pe la un prieten si am avut chef de un futai. Experienta mea cu Alina a fost in felul urmator:

Sun la numarul 0799247484, vin la ora programata, nu am intarziat. Ajung la locatie, aceasta se afla in zona Angeli. Fata a fost cea din poza, nu stiu cum arata acum, dar pe atunci pot sa zic ca corpul era de 9, fata de un 8, acum fiecare cu gusturile lui. Am ales un orar fara prezervativ, orarul a fost de 9, chiar mi-a placut, iar normalul tot de nota 9, mi-a placut ca se implica. Am avut parte de 2 finalizari. Fata a fost draguta si politcoasa. Si cam atat pot sa zic 😄

 

 

 

Acum 9 ore, antonio999ra a spus:

 

Eu am fost anul trecut la Alinuta, cand am trecut in vizita pe la un prieten si am avut chef de un futai. Experienta mea cu Alina a fost in felul urmator:

Sun la numarul 0799247484, vin la ora programata, nu am intarziat. Ajung la locatie, aceasta se afla in zona Angeli. Fata a fost cea din poza, nu stiu cum arata acum, dar pe atunci pot sa zic ca corpul era de 9, fata de un 8, acum fiecare cu gusturile lui. Am ales un orar fara prezervativ, orarul a fost de 9, chiar mi-a placut, iar normalul tot de nota 9, mi-a placut ca se implica. Am avut parte de 2 finalizari. Fata a fost draguta si politcoasa. Si cam atat pot sa zic 😄

 

 

😍🤗🤩

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...