Sari la conținut

0733384194blonda sexy, poze recente


Postări Recomandate

Blonda sexy, poze recente
 
Valabil din 01.06.2019 13:42:48 
Repostat automat
2 / 4
Descriere Matrimoniale

Daca esti in cautare sa te distrezi maxim pe care nu o vei uita, de la o fata cu clasa inalta si fermacatoare, Atunci anuleaza orce cautare pentru ca mai gasit deja, cu mine o sa ai o experienta uimitoare dar ca mai mult ca singur te vei intoarce pt mai mult...... 
iti voi presta servici de inalta clasa, care te vor face sa revin la mine din nou. Vino si incearca cu mine o experienta de ne-uitat, nu vei regreta iti PROMIT!!!Formele mele sexy, toate naturale, alaturi de atitudinea mea. I speak English.

 

post-2-0-03482300-1560973252_thumb.jpg

post-2-0-24126100-1560973253_thumb.jpg

post-2-0-46575600-1560973254_thumb.jpg

post-2-0-83906500-1560973255_thumb.jpg

Link spre comentariu

La telefon părea in ordine, mă rog cam absenta sau poate obosita, dar stă într-un cuib pe Colentina vivavi de magazinul Obor, tarif 150/200 prea mare, evident peștita că la aceeași întrebare a schimbat răspunsul după 2 ore după ce s-a consultant cu conducerea. Pozele cu fața si privirea tulbure confirmă că e pusă de alții. Mersi dar nu mersi.

  • Like 3
Link spre comentariu

E foarte ciudat. Mie la telefon mi-a spus că e 30 min, dar la 150 lei, iar la telefon era foarte relaxată, chiar prea relaxată, părea că luase ceva sau că nu dormise 2 zile. Poate că au făcut urât peștii ca era prea amabilă cu clienții și pierdeau ei bani, sau poate acum răspunde altcineva la telefon ? De asta nu e recomandat sa mergi in astfel de cuiburi ca lucrurile nu sunt cum par la prima vedere.

Link spre comentariu
  • Oras:Ro/Buc
  • Oras:Ro/Buc

Bai nene sa-mi bag pula-n viata mea, dar creativi mai sunteti. Ati mers vreounu la ea?

Am fost acu 2 saptamani in plm, si era super ok. Nu e cea mai frumoasa. Nu stiu cat sa-i dau, dar pana-n 27,28. Are sanii usor lasati, se vede ca a avut un copil. Curul in schimb e bun, e tare. Am intrat in discutie dupa prima finalizare, era cat se poate de decenta, mi-a povestit cateva chestii "de familie", am mai vorbit una alta. Am rugat-o sa-i fac un masaj, ca sa ma excit pentru a doua finalizare. M-a lasat, i-am frecat putin si pasarica si s-a excitat. Mi-a spus ca ea vrea sa termine sa continue singura putin, dar ca pot s-o bag in timpul asta si am trecut la a doua finalizare si si-a frecat-o singura si-a terminat si ea. Recunosc, cand m-am dus m-am dus ca la un fast fuck pentru ca in zona nu gasesti altceva, dar spre surprinderea mea a fost o experienta placuta.

Cat despre teoriile voastre de mai sus "privirea confirma ca nu stiu ce" , ca "glezna nu stiu ce". WTF dudes?

Acum pe bune, daca va vad la 7 dimineata in trafic, cu ochii injectati si rupti in cur inseamna ca bagati cocaina? Si chiar asa sa fie, frate, inainte sa scoateti ceva pe gura, pardon, pe forum, nu va ganditi intai?

 

Una peste alta. Uite recenzia:

 

Oral: Nu am vrut, am trecut direct la fapte

Normal: 8, a dat contre, s-a excitat, a gafait intr-un mod natural

HandJob: l-a facut fara sa-i cer, in momentul in care s-a excitat cand ii faceam masaj. L-a facut bine, merita un 9.

GFE: nu a fost cazul, dar a fost o conversatie deschisa, relaxata, a ras si s-a simtit bine. 

Atitudine: super ok; dar am tratat-o cu respect si sunt sigur ca daca as fi fost taran, as fi primit si eu un tratament naspa inapoi.

 

Apartament. Curat, discret, pe strada laturalnica de langa Mega Image Obor.

Baie: cu tot ce trebuie si ok. Primit prosop curat.

 

Discretie? Da. Era doar o singura alta tipa in apartament, colega ei. Nu stiu exact ce inseamna "cuib" dar in afara de colega ei nu era nimeni.

 

Halatul a fost 200 pentru o ora. Sincer, este posibil sa fi depasit putin, pentru ca ne-am simtit bine amandoi.

 

In mod normal, in zona Obor o ard doar pe fast fuck, dar daca pe ea o mai gasesc, o mai vizitez cu drag :)

  • Like 8
Link spre comentariu

Bai nene sa-mi bag pula-n viata mea, dar creativi mai sunteti. Ati mers vreounu la ea?

Am fost acu 2 saptamani in plm, si era super ok. Nu e cea mai frumoasa. Nu stiu cat sa-i dau, dar pana-n 27,28. Are sanii usor lasati, se vede ca a avut un copil. Curul in schimb e bun, e tare. Am intrat in discutie dupa prima finalizare, era cat se poate de decenta, mi-a povestit cateva chestii "de familie", am mai vorbit una alta. Am rugat-o sa-i fac un masaj, ca sa ma excit pentru a doua finalizare. M-a lasat, i-am frecat putin si pasarica si s-a excitat. Mi-a spus ca ea vrea sa termine sa continue singura putin, dar ca pot s-o bag in timpul asta si am trecut la a doua finalizare si si-a frecat-o singura si-a terminat si ea. Recunosc, cand m-am dus m-am dus ca la un fast fuck pentru ca in zona nu gasesti altceva, dar spre surprinderea mea a fost o experienta placuta.

Cat despre teoriile voastre de mai sus "privirea confirma ca nu stiu ce" , ca "glezna nu stiu ce". WTF dudes?

Acum pe bune, daca va vad la 7 dimineata in trafic, cu ochii injectati si rupti in cur inseamna ca bagati cocaina? Si chiar asa sa fie, frate, inainte sa scoateti ceva pe gura, pardon, pe forum, nu va ganditi intai?

 

Una peste alta. Uite recenzia:

 

Oral: Nu am vrut, am trecut direct la fapte

Normal: 8, a dat contre, s-a excitat, a gafait intr-un mod natural

HandJob: l-a facut fara sa-i cer, in momentul in care s-a excitat cand ii faceam masaj. L-a facut bine, merita un 9.

GFE: nu a fost cazul, dar a fost o conversatie deschisa, relaxata, a ras si s-a simtit bine. 

Atitudine: super ok; dar am tratat-o cu respect si sunt sigur ca daca as fi fost taran, as fi primit si eu un tratament naspa inapoi.

 

Apartament. Curat, discret, pe strada laturalnica de langa Mega Image Obor.

Baie: cu tot ce trebuie si ok. Primit prosop curat.

 

Discretie? Da. Era doar o singura alta tipa in apartament, colega ei. Nu stiu exact ce inseamna "cuib" dar in afara de colega ei nu era nimeni.

 

Halatul a fost 200 pentru o ora. Sincer, este posibil sa fi depasit putin, pentru ca ne-am simtit bine amandoi.

 

In mod normal, in zona Obor o ard doar pe fast fuck, dar daca pe ea o mai gasesc, o mai vizitez cu drag :)

In sfarsit cineva cu o recenzie care darama vorbaraia fara rost.Eu am fost la colega ei dar am sa merg si la ea in urma recenziei tale

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Ro/Buc
  • Oras:Ro/Buc

In sfarsit cineva cu o recenzie care darama vorbaraia fara rost.Eu am fost la colega ei dar am sa merg si la ea in urma recenziei tale

Ai fost? A fost ok?

 

Eu am vrut sa mai merg intr-o zi, o sunasem sa ma duc, dar cand sa intru in scara, la lift era un cunoscut care probabil mergea si el la cuib :))) Asa ca am abandonat operatiunea, dar planuiesc sa merg curand iar.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...