Sari la conținut

Acum este momentul sa actionam impotriva implementarii tehnologiei malefice pentru sanatatea populatiei 5G


Postări Recomandate

  • Oras:GILEAD
  • Oras:GILEAD

veganii elimină pe din dos mai mult metan ca restul oamenilor, sau nu-ti poti mirosi propriile beșini?

+ !

 

"Gurul" nostru e guru numai pe nimfo! Pe blogul delirant unde e lipit Camus ca de kkt, și de unde tot spicuiește știri conspiraționiste, el e doar o simplă muscă imbecilă aservită crezului Bivolarului Șef, din tagma celor ce cred că pamântul are formă de pizza și că dinastia Rothschild conduce lumea!!

"Ferice de cei săraci cu duhul, că a lor e împărăția". Pe Senzaționescu-Mariusescu cu blogul Burebista2012 îl înțeleg, își vinde marfa și are (mare) auditoriu cu memele lui despre toate subiectele "hot", trase de păr și învârtite după bunul lui plac,să placă dezaxaților mintali ce-l venerează ca pe un GOD.

@Ananda vezi din tri-patru fraze că e un bou Ferdinand aservit cu nimic în bibilică, vezi imediat când NU plagiază textele guru-iștilor superiori  lui, scriind ceva de la el ! Pute de prostie!  Sunt ferm convins că NU e în stare să sintetizeze un text în limba română fără corector.

 

Este un escroc ieftin, fudul și slab la capitolul înțelegere, extrem de îndoctrinat și labil psihic, e o influență nefastă ptr cei mai tineri dintre noi, ce n-au încă discernământ, școală, educație solidă și experiență de viață!!!

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:-----------
  • Oras:-----------

 

Este un escroc ieftin, fudul și slab la capitolul înțelegere, extrem de îndoctrinat și labil psihic, e o influență nefastă ptr cei mai tineri dintre noi, ce n-au încă discernământ, școală, educație solidă și experiență de viață!!!

 

 

sunt sute de mii așa în România, provin din familii de "curve" proletare care după căderea comunismului nu s-au mai descurcat, acum o duc greu și dau vina pe occident

Link spre comentariu
  • Oras:-----------
  • Oras:-----------

Logica si simturile imi spun ca ce se intampla acum va duce la schimbarea lumii pe care o stiu.Tu indubitabil poate traiesti intr-o alta lume pentru ca vad ca ai ca locatie ""sinagoga satanei'".

 

trăiesc în grădina Maicii Domnului printre cei care zic că sunt iudei și nu sunt ci mint și sunt o Sinagogă  a Satanei cu capitala la București, adevăratul Ierusalim, când va fi gata catedrala probabil vom avea soarta evreilor in anul 70 e.n.

 

https://vesteabuna.wordpress.com/2016/12/10/sinagoga-satanei-4/

 

https://vesteabuna.files.wordpress.com/2016/12/iconostas.jpg?w=531&h=374

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Toate se vor adeveri incet-incet insa nu stiu cat de multe vor fi lasate in presa cel putin acum in aceasta faza ...

 

Vor fi demisii in lant si "decese" - sau altfel spus feluriti masoni care pentru a nu fi linsati vor accepta varianta cu inscenarea decesului ... mai ales avand in vedere asa zisa criza Coronavirus care defapt este o criza indusa mediatic, in realitate fiind exact o gripa virulenta de sezon ... 

 

Vestea cea mare care merita o sarbatoare continua este ca in sfarsit acest sistem bizar cade ireversibil si omenirea invinge impotriva acestor bizare familii care ne-au tinut sclavi atata vreme(pe nici o alta planeta normala nu este viata(adica sa ai o casa si ce manca) asa de scump cum era la noi pana la aparitia crizei, cu taxe pe orice iti poti imagina(spatiu, apa, comunicatii, transport, etc)) - aceasta o numesc pe buna dreptate o sclavie bizara ... 

 

De asemenea vom asista in curand la o explozie de free-energy - va fi aproape complet gratuit sa ajungi in cateva minute pe marte sau chiar mai departe(daca imi permiteti o rima) :)

 

Multa intelepciune va doresc tuturor si discernamant pentru a pricepe ce se intampla acumchiar sub ochii vostrii ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Si inca un aspect - aceasta criza va tine exact atat cat este necesar sa fie arestati si retinuti toti marii masoni ai US si Europei ... atat cei mari in grad pe care nu ii cunoastem cat si bancherii, detinatorii de corporatii, reprezentantii caselor regale, ultimii presedinti ai US(in afara de D Trump), vedete Holywood, procurori , europarlamentari si altii ... 

 

Deci lucrurile se deplaseaza iremediabil in crearea unei noi lumi mult mai bune decat mizeria care se destrama ... 

 

Sunt foarte curios si entuziast in legatura cu noul curs al evenimentelor ... 

 

Sa fiti cat mai sanatosi si cat mai fericiti pentru ca in continuare veti avea de experimentat lucruri tare interesante !

Dumnezeu sa ne binecuvanteze pe toti ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Postările acestui "guru" ce își zice Ananda, sunt tipice rataților semidocți, ajunși cam la vârsta de mijloc, care își dsu seama că nu au realizat nimic în viață și nici nu mai au vreo șansă.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Si inca un aspect - aceasta criza va tine exact atat cat este necesar sa fie arestati si retinuti toti marii masoni ai US si Europei ... atat cei mari in grad pe care nu ii cunoastem cat si bancherii, detinatorii de corporatii, reprezentantii caselor regale, ultimii presedinti ai US(in afara de D Trump), vedete Holywood, procurori , europarlamentari si altii ... 

 

Deci lucrurile se deplaseaza iremediabil in crearea unei noi lumi mult mai bune decat mizeria care se destrama ... 

 

Sunt foarte curios si entuziast in legatura cu noul curs al evenimentelor ... 

 

Sa fiti cat mai sanatosi si cat mai fericiti pentru ca in continuare veti avea de experimentat lucruri tare interesante !

Dumnezeu sa ne binecuvanteze pe toti ! 

Nu fii atat de entuziast ! S-ar putea sa ai un soc ! Te faci de ras in mod continuu, dar se pare ca iti face placere....

  • Like 1
Link spre comentariu

Invidia (venită din stima de sine distrusă, de familie, societate etc.) e cauza tuturor tulburărilor psihice.

Probabil că invidia este și ereditară, iar mediul e trăgaciul.

Oamenii care nu au nimic de pierdut provoacă mereu dezordine socială. La boschetari le ia miliția și actele sa nu facă conturi la bănci. Sau firme fantomă etc... Se pot înscrie și la cantina daca miliția nu e atentă. Vigilență maximă.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Si inca un aspect - aceasta criza va tine exact atat cat este necesar sa fie arestati si retinuti toti marii masoni ai US si Europei ... atat cei mari in grad pe care nu ii cunoastem cat si bancherii, detinatorii de corporatii, reprezentantii caselor regale, ultimii presedinti ai US(in afara de D Trump), vedete Holywood, procurori , europarlamentari si altii ... 

 

Deci lucrurile se deplaseaza iremediabil in crearea unei noi lumi mult mai bune decat mizeria care se destrama ... 

 

Sunt foarte curios si entuziast in legatura cu noul curs al evenimentelor ... 

 

Sa fiti cat mai sanatosi si cat mai fericiti pentru ca in continuare veti avea de experimentat lucruri tare interesante !

Dumnezeu sa ne binecuvanteze pe toti ! 

Sunt sceptic referitor la arestarea multora din cei pe care i-ai enumerat. Insa cred ca se pregateste instaurarea unei noi ordini mondiale. Poate ca e necesar sa vina si la noi un regim puternic de dreapta, ceva gen Ion Antonescu. M-am saturat de atatia cocalari, tigani, bisnitari.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Pentru cei care nu inteleg exact ce se intampla :

 

omenirea invinge pentru prima data elitele satanice care ne-au dominat istoria si ne-au tinut in necunoastere in ultimele mii de ani.

 

Este o victorie excelenta si care va deplasa destinul pamantului pe o alta directie(una benefica de data asta)

 

Masonii de grad inalt fug ca sobolanii sau se ascund in buncaerle subterane(tot ca sobolanii) in timp ce trupele speciale ii aresteaza sincronizat in intreaga lume !

 

Traim momente exceptionale !!!

 

Dumnezeu sa ne binecuvanteze pe toti !

Aici aberezi prietene, nu stiu de unde le scoti. :slap2 M-as fi bucurat sa fie asa. 

Link spre comentariu

Karen iar aici, sotul meu este foarte panicat pentru ca asa cum am mai zis, acum 1 an am gasit o antena 5G care crestea prin copacul secular sub care avem caravana unde locuim de ani de zile.
El deja nu mai gandeste logic uneori de la radiatii atuncia cand nu isi ia uleiurile esentiale sau cand le amesteca, sunt vreo 50, unele recomandate de Olivia Steer.
El crede ca coronavirusul a fost adus de extraterestrii din spatiu, ampreuna cu radiatiile 5G cu scopul de a ne face sclavii lor si de a ne fura apa, pe care sa o foloseasca pe post de valuta.
Au folosit radiatiile 5G pentru a ne spala pe creier cu tehnologia lor superioara, din care se materializeaza aparate de divertisment precum telefoane tablete, calculatoare, toate se materializeaza undeva in China intr-un loc subteran secret ascuns de lume si livrate in lume
Chinezii sunt cei care livreaza aceste aparaturi si tot ei sunt cei care au primit din spatiu virusul corona de la aceiasi extraterestrii care ne spalau pe creier pana acuma, acum este momentul oportun pentru atac, piramidele au fost etapa 1 iar industrializarea a fost etapa 2.
Inchizitia nu a fost planificata, aia a fost facuta de oameni, 1000 de ani de involutie i-au facut pe extraterestrii inervati pentru ca ei voia sa ne prinda cand nu ne asteptam, si pe atunci inca eram lucizi si nu niste zombi cu capul in ecrane controlati de ei, caci nu erau atatea antene 5G pe atunci ascunse in copaci, defapt nu prea erau oameni si putini erau atacati psihotronic, dar Edison si Tesla au primit de la extraterestii planuri secrete cum sa creeze atacurile astea prin curent electric.
Si asa a ajuns omenirea sa fie sclavi sapalati pe creier. Deja am zis prea mult si telefonul e aproape mort, mai trebuie sotul sa dea la manivela15 din nou dupa ce termina incantatia catre Chthuhlu.

Link spre comentariu

Eu si cu sotul meu ananda777 ne facem proprile filme in fieacare zi, consumand ciupercile astea naturale care cresc pe muschii radacinilor copaciilor din padurea unde traim in caravana.
Recent, am consumat fara sa stim ciuperci care cresteau pe radacinile copacului infestat cu radiatii 5G din antena din el ascunsa de extraterestrii si asta explica atacurile psihotronice recente in care sotul meu uneori nu este lucid
Uneori mai intru si eu si ma dau un moldovean cu pula da 24 cm din galati sau un slabanog de 50 de kile, sau un sclav al catelului danel sau un baiat cu shaorma, sau toate la un loc, dar in general eu sunt nevasta iubitoare a lui ananda777 care se mai duce si el la femei din cand in cand si le explica situatia in care lumea se afla asa cum o face pe forum
De pilda, asta a fost filmul pe seara asta, noapte buna sufletelor pierdute, in curand vom fii sclavii lor si apa noastra va fii a lor, si se va termina totul, sper ca noi sa fim spirite libere pana atuncia!

Link spre comentariu
  • Oras:-----------
  • Oras:-----------

Cand citești chestii de genul, nu te întrebi niciodată de ce atotputernicul Rotchild sau altul, nu a făcut sa dispară informatia aia de acolo, sau de ce nu cumpara tot internetul sa ne spele pe creier, sau cine e ala de a scris, de unde are acces la astfel de informații?

 

 

invidia e boală grea

 

Mica 5

  • 7 Rămăşiţa* lui Iacov va fi în mijlocul multor popoare ca o rouă** care vine de la Domnul, ca ploaia măruntă pe iarbă, care nu se bizuieşte pe nimeni şi nu atârnă de copiii oamenilor.
  • * Mica 5:3; ** Deut 32:2; Ps 72:6; Ps 110:3;
  • 8 Rămăşiţa lui Iacov va fi între neamuri, în mijlocul multor popoare, ca un leu între fiarele pădurii, ca un pui de leu între turmele de oi, care, când trece, calcă în picioare şi sfâşie, şi nimeni nu poate scăpa pe altul.
  • 9 Ţi se va ridica mâna peste potrivnicii tăi şi toţi vrăjmaşii tăi vor fi nimiciţi!
  • 10 „În* ziua aceea”, zice Domnul, „îţi voi nimici cu desăvârşire caii din mijlocul tău şi-ţi voi sfărâma carele;
  • * Zah 9:10;
  • 11 voi nimici cu desăvârşire cetăţile din ţara ta şi-ţi voi surpa toate cetăţuile.
  • 12 Voi nimici cu desăvârşire descântecele din mijlocul tău şi nu vei mai avea vrăjitori*;
  • * Isa 2:6;
  • 13 voi nimici cu desăvârşire* idolii tăi şi stâlpii tăi idoleşti din mijlocul tău şi nu te vei mai închina** la lucrarea mâinilor tale;
  • * Zah 13:2; ** Isa 2:8;
  • 14 voi nimici cu desăvârşire din mijlocul tău astarteele tale şi-ţi voi dărâma idolii.
  • 15 Mă voi răzbuna* cu mânie, cu urgie, pe neamurile care n-au vrut s-asculte.”

Cine are azi biserici  cu icoane si pamant cumparat in Ierusalim? Noi, europenii, catolici si ortodocsi.

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

@celibi ... daca lucrurile s-au miscat intr-un anume trend pana acum(cel al instaurarii noii ordini mondiale) asta este clar directia pe care au dat-o cabalistii(masonii) satanisti dar cand au inceput sa atace zone populate(cum a fost Wuhan) cu arme combinat biologice(coronavirusul initial modificat genetic)- arme de radiofrecventa(asa zis-a tehnologie revoultionara 5G) atunci o parte din cabala s-a intors impotriva satanistilor si s-a unit cu Alianta pentru pamant(alianta din care fac parte foarte multi atat de pe pamant cat si extraterestrii existenti la sol)

 

In acelasi timp navele Confederatiei Galactice care demult supravegheaza pamantul au cerut celorlalte nave(de observatori, sau cu alte misiuni pasnice sa se ridice in partea superioara a atmosferei pentru ca navele Confederatiei sa se posteze in pozitii strategice de atac in cazul in care satanistii terestrii ajutati de cele cateva specii de reptilieni Draco si acoliti de-ai lor vor incerca adevarate arme biologice sau alte tipuri de atacuri asupra populatiei caer ar putea decima populatia pentru a interveni la nevoie.

 

Din acel moment a devenit nu numai posibila ci chiar probabila detronarea satanistilor(au facut greseala fatala pentru existenta lor la putere) iar apoi gradat au inceput arestarile ... 

 

Concret ce avem noi de facut pentru a ne fi din ce in ce mai bine este sa cerem ferm(la nivel de intentie foarte puternica si focalizata) fiintelor extraterestre benefice(Consiliul Galactic de la noi din zona) sa intervina, sa neutralizeze pe acesti reprezentanti ai Cabalei sataniste si daca e posibil chiar sa ii izoleze pe o alta planeta nelocuita de pe care sa nu mai poata pleca ... iar noi oamenii sa traim liberi de influente bizare, liberi de sisteme sclavagiste si opresive cum au fost pana acum ... autogestionate(adica conduse de oameni)

 

Sa ne ajute si binecuvanteze Dumnezeu va invit pe toti sa comunicam telepatic aceasta intentie benefica fiintelor extraterester benefice(care sunt chiar acei ingeri si Arhangheli care tot apar prin textele sfinte) !

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Celor prepunderent materialisti, care traiesc exclusiv prin simturi si considera ca daca ceva nu poate fi perceput de ei prin simturi nu exista si care sunt mai mentali folosind ca instrument de cunoastere doar intelectul va dau 3 exemple de fenomene cosmice masurabile:

 

1. Intrarea intregii noastre galaxii in centura fotonica in decembrie 2012 

2. Fluxurile de energie pozitronica ce lovesc in valuri pamantul

3. Frecventa de baza a pamantului(rezonanta Schumann) care tot creste fiind pe un grafic de crestere exponentiala

 

Ei bine daca plini de inteligenta si folosind instrumentele stiintifice potrivite corelati inteligent aceste 3 masuratori si consecintele lor veti intelege ce spun ...

 

Mult succes si cercetatorilor obiectivi si preponderent mentali !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

...dar cand au inceput sa atace zone populate(cum a fost Wuhan) cu arme combinat biologice(coronavirusul initial modificat genetic)- arme de radiofrecventa(asa zis-a tehnologie revoultionara 5G)

Presupun ca ai citit aici... 🙄

http://en.hubei.gov.cn/news/newslist/201909/t20190905_1410979.shtml

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Daca nu stiti datele vi le ofer eu :

 

Frecventa Pamantului (Rezonanta Schumann)

 

1920 - 7,83 Hz

1951 - 7,83 Hz

1975 - 7,83 Hz

2005 - 7,83 Hz

2010 - 7,83 Hz

2015 - 10,1 Hz

2020 - 12,78 Hz 

 

acum puneti pe un grafic si vedeti trasand punctele ce forma obtineti ... 

 

acum inca un secret(secret pentru ca suntem voit tinuti in nestiinta - adica nu se publica astfel de date pentru masa mare de oameni) - in anumite momente(furtuni solare sau moment in care valul pozitronic loveste atmosfera) atunci se produc oscilatii insa frecventa dupa ce se stabilizeaza se stabilizeaza din ce in ce mai sus pe un grafic exponential(daca avem pe axa oy frecventa si pe ox unitatea 1 an)

 

Mult succes in a intelege corect , studia si ne pregati pentru ce urmeaza !

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

@vis - mai corect spus prin studii independente tot mai multi ajung la aceleasi concluzii - este parte din trezirea constiintelor - cifra care este si ea pe exponentiala din decembrie 2012 ... 

 

Trezirea constiintelor tururor !

Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

@vis - mai corect spus prin studii independente tot mai multi ajung la aceleasi concluzii - este parte din trezirea constiintelor - cifra care este si ea pe exponentiala din decembrie 2012 ...

 

Trezirea constiintelor tururor !

Cei care au dat share la sursa susțin prin demonstrație video pe YouTube ca nu pot posta link-ul pe Facebook, însă eu chiar acum am postat pe pagina mea.Probabil ca România nu contează dar totuși am atinsa limita de prieteni și-s din multe tari, ma gândesc ca poate avea un anume impact.
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...