Sari la conținut

Blonda Corina 0723445509


Postări Recomandate

Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

0723445509 acesta este numarul meu de telefon care este activ , eu astazi am revenit in oras , daca m ai sunat cu 2 zile in urma , imi pare rau , dar nu am avut acest numar activ .

 

Ok, Ok am înțeles... nu-ti place sa vorbești cu noi.

O poza mai personală se poate!?

Uite un exemplu mai jos:

https://www.incontri-passionali.com/images/annunci/max-3512963559-36.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Bifat domnisoara,

 

Arata foarte bine slim cu niste tzate foarte misto aleg 1 nr. cu posibilitate de prelungire daca se conformeaza. Dupa ce o ia in gura si o atingeam usor pe sani se opreste si imi zice " nu suport , nu asa etc " dau sa finalizez cat mai repede deja ma enervasem. merge decat de descarcare.

 

Note

 

Locatie - 7 ( centrala super fain dar fara prosop )

Aspect  - 8.( arata ca in poze )

OP - 6 ( dupa 10 secunde ma intreaba cum vrei sa o facem si mai si zgaria capatana )

NP - cu indulgenta 8 ( vro 2 pozitii )

 

Scor 100 lei

 

Parerea mea este pe fast-fuck

 

Spor sa aveti.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut,

 

Fiind in centru am sunat si eu aceasta fata, pe scurt

 

Locație 9; undeva langa intrare parcare Omnia; zona circulară ca dezavantaj

Oral OP 5, optiune si neprotejat dar mai costa ceva, slăbuț pe repezeala multa mana folosita;

Normal 6 - 7; nu a spus sau cerut să mă grăbesc dar vine din repezeala cu care o face, se simte aceea atitudine; am schimbat două poziti are un corp care o avantajează pentru mama iedului;

Aspect 9; imi place cum arata; sa zic asa 3-5 kg in plus fata de o fata uscată și toate acele kg in plus puse pe fese, care un cur care cere pu*a;

Atitudine: 7, trebuie să mai lucreze aici, si sa inteleaga ca trebuie sa fie mai lipicioasa; ea este in masura sa iti ia bani cu mana din buzunar daca apreciază clientul, dar e discutabil ca ea stie de ce oameni da;

Halat 100 ron;

 

De revenit aici e discutabil, mie imi place cum arta doar daca ar mai lucra sa nu mai fie asa repezita; sau macar cu eventualii clienti fideli sa lase timp si de o țigară

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Descriere Matrimoniale

Bună , am 23 de ani, sunt o fata cu bun simt

Te astept in locatia mea sa petrecem clipe de neuitat impreuna! Garantez revenirea!!!

Doar un telefon ne mai desparte , suna-ma si nu vei regreta!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Ieri împins de intenția de a contribui și eu la efortul colegilor de a descoperi noi talente, am întrat pe publi. Din câte poze am văzut și câte telefoane am dat m am oprit la acesta. Încercând l am descoperit că este vorba de blonda Corina care absentează de pe forum de aproape un an. Recenziile excelente m au făcut să cred că merg la sigur dar m am înșelat. Pe scurt, fata frumoasa, destul de comunicativa dar oralul neprotejat este un fel de mângâiat pula cu buzele, nu accepta limbi, sărutări pe corp. Doar mângâieri și i am zis să vină mai aproape să o pipai a refuzat căci o dureau genunchii. Acum, eu nu mai sunt de 15 ani să mi se scoale pula numai ce vad o pizda și să fut orice gaură îmi iese în cale așa că m am îmbrăcat și am plecat. Bineînțeles banii ii dădusem, adică 100 lei. Pentru mine a fost o țeapă și parțial sunt vinovat de ea căci nu am detaliat serviciile crezând că ce era scris pe forum cu un an în urmă a rămas valabil. În concluzie este o fată frumoasă care prestează doar un oral de proastă calitate și normal despre care nu pot spune nimic

Astea pe mine nu mă mulțumesc asa că nu mă mai duc. Lucrurile nu s au oprit însă aici, căci cu coaiele pline nu puteam rămâne așa că am sunat la Bety colega cu Raisa și având noroc am găsit o libera și am futut pe îndelete și cu placere. Voi posta însă recenzia pe topicul ei. Succes tuturor

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...