Sari la conținut

💕🍭Diana🍭💕Skinny🍭💕0759697901🍭💕


Postări Recomandate

Vizitat si eu Diana(Miniona) astazi . Programare prin whatsup => Confirmare => Ajuns (Park Lake) => Invitat inauntru 

 

Dupa usa o fata micuta cu un corp perfect pentru inaltimea ei si cu un chip de papusa !! In poze arata foarte bine dar in realitate arata si mai bine !!

Invitat in camera , servit cu suc/apa . Unde am stat la o poveste mai lunga ... vorbit una alta , mai un ras mai o gluma ...  Fata este foarte draguta cu un zambet si acent WOW... care te face sa uiti de ce ai venit :))

Trecand la actiune . Inceput cu pupici , fk , mangaieri etc. Ca si cu o prietena sau iubita , tot tacamul :D. Continuat cu ON (nu sunt mare fan oral si am cerut-o la NP dupa cateva minute)

Am ceruto deasupra(nu a folosit lubrifiant), Prin urmare a inceput mai finut cu pupici etc,(sa zic asa mai romantic :D ) ... find mai strampta si fara lubrifiant. Dupa 2-3 minute dupa ce sa udat putin. Mi-a aratat ca stie sa te futa bine de tot !!! . Sincer era sa ma termine dupa cateva minute in LoT (ceea ce mai rar la mine sa fie asa rpd ...) . I-am zis sa schimbam pozitia si am trecut eu deasupra , unde am si terminat in balonas (ar fi culmea de la asa fata frumoasa sa plec acasa odihnit ! ) :))

Dupa care am mai povestit una alta (planuri pentru urmatorea vizita ... asta ramane intre mine si Diana ) Te pup

 

Note , nu stiu daca are rost(descrierea e mai buna) 

Aspect - 10* 

Igiena - 10

ON - 8.5 ( cum am zis nu sunt mare fan oral)

NP - 10*

GFE - 10

Locatie - 9 ( 9 pentru ca are colega in rest totul e perfect)

Cadoul este 150/300

 

Nu am reusit sa o vad pe colega , avea client. Daca am inteles bine fetele mai stau pana duminica si o sa mai revina !! Recomand pana mai e prin cluj

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine

Vizitat si eu Diana(Miniona) astazi . Programare prin whatsup => Confirmare => Ajuns (Park Lake) => Invitat inauntru 

 

Dupa usa o fata micuta cu un corp perfect pentru inaltimea ei si cu un chip de papusa !! In poze arata foarte bine dar in realitate arata si mai bine !!

Invitat in camera , servit cu suc/apa . Unde am stat la o poveste mai lunga ... vorbit una alta , mai un ras mai o gluma ...  Fata este foarte draguta cu un zambet si acent WOW... care te face sa uiti de ce ai venit :))

Trecand la actiune . Inceput cu pupici , fk , mangaieri etc. Ca si cu o prietena sau iubita , tot tacamul :D. Continuat cu ON (nu sunt mare fan oral si am cerut-o la NP dupa cateva minute)

Am ceruto deasupra(nu a folosit lubrifiant), Prin urmare a inceput mai finut cu pupici etc,(sa zic asa mai romantic :D ) ... find mai strampta si fara lubrifiant. Dupa 2-3 minute dupa ce sa udat putin. Mi-a aratat ca stie sa te futa bine de tot !!! . Sincer era sa ma termine dupa cateva minute in LoT (ceea ce mai rar la mine sa fie asa rpd ...) . I-am zis sa schimbam pozitia si am trecut eu deasupra , unde am si terminat in balonas (ar fi culmea de la asa fata frumoasa sa plec acasa odihnit ! ) :))

Dupa care am mai povestit una alta (planuri pentru urmatorea vizita ... asta ramane intre mine si Diana ) Te pup

 

Note , nu stiu daca are rost(descrierea e mai buna) 

Aspect - 10* 

Igiena - 10

ON - 8.5 ( cum am zis nu sunt mare fan oral)

NP - 10*

GFE - 10

Locatie - 9 ( 9 pentru ca are colega in rest totul e perfect)

Cadoul este 150/300

 

Nu am reusit sa o vad pe colega , avea client. Daca am inteles bine fetele mai stau pana duminica si o sa mai revina !! Recomand pana mai e prin cluj

Te pup scumpule si te mai aștept cu drag
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine

Buna dragilor :* am revenit (k)

Serviciile mele sunt:

* sex oral protejat/neprotejat (in funcție de igienă)

* Sex normal doar protejat indiferent de situație și suma oferită

* GFE

* FK

* 69

* Foot Fetish

* Masaj de relaxare

* Finalizarea corporală

* Diferite poziții

Va pup :* o zi buna va doresc

Tariful: 200 (fin) și 300 (ora)

 

 

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Ai cumva si colega? Faceti show?

Hai mă @raulbria, boxerule, fiindu-mi frica de mă cac pe mine să mă întâlnesc cu tine la sala ta de sport, am zis să-ți vin in ajutor cu o informație despre colega fetei ăsteia, @dianadiana24: https://nimfomane.com/forum/topic/162833-noua-la-cluj-leila-0745786996/

 

P.S.: nu mă întreba de unde știu, dar ce știu știu bine.

Link spre comentariu

 

Hai mă @raulbria, boxerule, fiindu-mi frica de mă cac pe mine să mă întâlnesc cu tine la sala ta de sport, am zis să-ți vin in ajutor cu o informație despre colega fetei ăsteia, @dianadiana24: https://nimfomane.com/forum/topic/162833-noua-la-cluj-leila-0745786996/

 

P.S.: nu mă întreba de unde știu, dar ce știu știu bine.[/quote

 

Nu trebuie sa fie frica nimanui de mine ca nu sunt om rau... sportul meu preferat este boxul dar nu intentionez sa il folosesc in scopuri negative!

 

Multumesc pentru informatie o sa revin cu recenzie dupa ce voi face o vizita!

 

O zi buna tuturor.

Link spre comentariu
Vizitator sorin87
Reputație: 0

Legat de show-ul lesby, am intrebat si eu cand am vizitat-o pe Diana. Raspunsul pe care l-am primit a fost unul negativ, dar Diana parea oarecum deschisa la ideea de inca o fata. Poate ar trebuii sa vb cu colega ei.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...