Sari la conținut

💕🍭Diana🍭💕Skinny🍭💕0759697901🍭💕


Postări Recomandate

  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine

Buna diminiata ! Serviciile mele sunt:

* sex oral protejat/neprotejat (in funcție de igienă)

* Sex normal doar protejat indiferent de situație și suma oferită

* GFE

* FK

* 69

* Foot Fetish

* Masaj de relaxare

* Finalizarea corporală

* Diferite poziții

Tarifele mele sunt : 150 (fin) &300(ora)

Va pup :* o zi buna va doresc:*:*

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Yo People,

 

 

De vreo 2 ore am iesit cu zambetul pe buze de la Diana. 

 

Acum sa luam evenimentul dupa cum s-a desfasurat cronologic.

Vazand pozele Dianei din data de 16 Noiembrie, am zis ca musai imi fac o programare cat de repede.

Am contactat-o pe WhatsApp ieri, ca sa-mi fac o programare pe astazi. Stabilim o ora, apoi o mutam, o data ea si o data eu.

 

Ajuns la locatie (AVV 110, scara 1), urc rapid scarile si curios intru pe usa deschisa.

Mai tineti minte cand erati copii si deschideati un ou Kinder ?

Aveai cateva secunde de euforie pana deschideai oul ca sa vezi ce surpriza e inauntru. Na, cam asa ma simt eu pret de cateva secunde cand ma duc la fete si imi deschid usa iar ele se ascund in spatele ei.

 

Supriza fu placuta, ce era pe ambalaj (poze), e si inauntru in locatie. Mama natura a fost darnica cu Diana. Ea fiind o minona blonda, skinny, cu niste trasaturi foarte frumoase la fata. Conform spuselor ei doar buzele au fost injectate mai demult, iar efectele au cam disparut, conturul lor e frumos in mod natural.

 

Lumina (stinsa), motor (se incingea), actiune (era pe cale sa inceapa):

 

Incepem sa ne sarutam, apoi ea coboara cu saruturi pe corp pana ce ajunge la junior, continua cu un ON, unde se simteau putin dintii.

ON nefiind specialitatea ei, iar eu vrand sa o sarut am scurtat aceasta prima etapa si am continuat cu un LOT unde ea se misca destul de bine, as zice chiar apasat si e destul de stramta.

Urmeaza o lingurita, ii simt parfumul care stiu ca o sa-mi ramana in memorie o perioada dupa ce o sa plec, iar muncind de zor o privesc in toata splendoarea ei si o sarut in voie, finalizand in glorie.

Pe durata actiunii nu am auzit gemete false si nu am vazut miscari fortate, doar un gafait usor si cateva grimase ale fetei care aratau placere.

 

Sa luam catalogul cu disciplinele aferente si sa notam actiunea:

 

Locatie  8.75   - Locatia e curata si arata ok, insa o depunctez pentru ca personal nu-mi place deloc AVV 110.

                          Am impresia ca is urmarit de cand ajung acolo si ma dau jos din masina. Diana a zis ca-si schimba locatia cat de repede. Noua locatie o sa fie la Park Lake.

 

Aspect fizic  9.5  - trasaturile faciale sunt de nota 10, iar corpul de nota 9, media e 9.5

 

ON     7.75

NP     9.5

 

GFE   10    - mi-a placut ca am putut sa o sarut ori de cate ori am vrut , fara sa simt ca ii displace sau sa aiba retineri  :kiss3 . Comportamentul ei e destul de natural si e o prezenta fresh.

 

Diana, te pup  :kiss3

 

In incheiere va las soundtrack-ul propriului film pe care il am in cap in momentul cand ies de la fete, James Brown, soul brother #1, sex machine : 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine

Yo People,

 

 

De vreo 2 ore am iesit cu zambetul pe buze de la Diana. 

 

Acum sa luam evenimentul dupa cum s-a desfasurat cronologic.

Vazand pozele Dianei din data de 16 Noiembrie, am zis ca musai imi fac o programare cat de repede.

Am contactat-o pe WhatsApp ieri, ca sa-mi fac o programare pe astazi. Stabilim o ora, apoi o mutam, o data ea si o data eu.

 

Ajuns la locatie (AVV 110, scara 1), urc rapid scarile si curios intru pe usa deschisa.

Mai tineti minte cand erati copii si deschideati un ou Kinder ?

Aveai cateva secunde de euforie pana deschideai oul ca sa vezi ce surpriza e inauntru. Na, cam asa ma simt eu pret de cateva secunde cand ma duc la fete si imi deschid usa iar ele se ascund in spatele ei.

 

Supriza fu placuta, ce era pe ambalaj (poze), e si inauntru in locatie. Mama natura a fost darnica cu Diana. Ea fiind o minona blonda, skinny, cu niste trasaturi foarte frumoase la fata. Conform spuselor ei doar buzele au fost injectate mai demult, iar efectele au cam disparut, conturul lor e frumos in mod natural.

 

Lumina (stinsa), motor (se incingea), actiune (era pe cale sa inceapa):

 

Incepem sa ne sarutam, apoi ea coboara cu saruturi pe corp pana ce ajunge la junior, continua cu un ON, unde se simteau putin dintii.

ON nefiind specialitatea ei, iar eu vrand sa o sarut am scurtat aceasta prima etapa si am continuat cu un LOT unde ea se misca destul de bine, as zice chiar apasat si e destul de stramta.

Urmeaza o lingurita, ii simt parfumul care stiu ca o sa-mi ramana in memorie o perioada dupa ce o sa plec, iar muncind de zor o privesc in toata splendoarea ei si o sarut in voie, finalizand in glorie.

Pe durata actiunii nu am auzit gemete false si nu am vazut miscari fortate, doar un gafait usor si cateva grimase ale fetei care aratau placere.

 

Sa luam catalogul cu disciplinele aferente si sa notam actiunea:

 

Locatie  8.75   - Locatia e curata si arata ok, insa o depunctez pentru ca personal nu-mi place deloc AVV 110.

                          Am impresia ca is urmarit de cand ajung acolo si ma dau jos din masina. Diana a zis ca-si schimba locatia cat de repede. Noua locatie o sa fie la Park Lake.

 

Aspect fizic  9.5  - trasaturile faciale sunt de nota 10, iar corpul de nota 9, media e 9.5

 

ON     7.75

NP     9.5

 

GFE   10    - mi-a placut ca am putut sa o sarut ori de cate ori am vrut , fara sa simt ca ii displace sau sa aiba retineri  :kiss3 . Comportamentul ei e destul de natural si e o prezenta fresh.

 

Diana, te pup  :kiss3

 

In incheiere va las soundtrack-ul propriului film pe care il am in cap in momentul cand ies de la fete, James Brown, soul brother #1, sex machine : https://www.youtube.com/watch?v=1UzZUfFUnxY&ab_channel=alekosg

multumesc pentru vizita :*:*te mai aștept cu drag ❤️❤️❤️
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Salut am vizitata și eu fata asta e chiar f drăguță la chip.ma poftește în camera și incepem acțiunea igienizat cu șervețel și executat orel destul de bun. Trecut la np în misionar apoi laddy on top apoi pe la spate și finalizat asa. Timp împreună apr 25 30 min. Finalizarea a fost 150 lei. Na fost o experienta. F plăcută pt mine dar ii dau nota 7 per total.

P. S. La. Ieșire era sa dau nas în nas cu alt băiat care nu știu de unde A apărut 🤔 eu n-o sa mai revin

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine

Salut am vizitata și eu fata asta e chiar f drăguță la chip.ma poftește în camera și incepem acțiunea igienizat cu șervețel și executat orel destul de bun. Trecut la np în misionar apoi laddy on top apoi pe la spate și finalizat asa. Timp împreună apr 25 30 min. Finalizarea a fost 150 lei. Na fost o experienta. F plăcută pt mine dar ii dau nota 7 per total.

P. S. La. Ieșire era sa dau nas în nas cu alt băiat care nu știu de unde A apărut eu n-o sa mai revin

multumesc pentru cele scrise dar nas in nas nu dai cu nimeni pentru ca am eu grija sa fie bine pentru toată lumea ))) o zi buna sa ai ....
Link spre comentariu
  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine

Buna seara dragilor.🤗

Am revenit, de mâine sunt disponibilă pentru programări .😘

Serviciile și tariful au rămas aceleași, locatia este in apart Lake. 🥰😋

Revin cu poze noi pentru voi mâine dimineața. ❤️😘

Pupici 💋

Noapte buna ! 🌓

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator 1280ionut
Reputație: 0
La 25.02.2021 la 9:55, dianadiana24 a spus:

Buna! Doua conturi am, unul e pe TM și din greșeală am scris de pe el. 😘

🙂😉interesant, interesant  dar mai spune-ne  ,mai spune-ne coconeatza mica ce esti ,te pup         Ps  nu te-am vizitat dar sper sa o fac  pup

Link spre comentariu

  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine

Buna seara băieți!🤗

Am revenit, de mâine începând cu ora 9:00 voi fi disponibilă pentru programări.💯❤️

Pentru mai multe detalii 0759697901(apel,sms,whatsapp)

Locația este in Park Lake 😘

Va pup și abea aștept sa ne revedem, seara frumoasa va doresc la toți.😘😘❣️

 

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...