Sari la conținut

💕🍭Diana🍭💕Skinny🍭💕0759697901🍭💕


Postări Recomandate

Da mai, stie si ea sa apese pe butonul telefonului. Gata s-o laudam in ceruri, s-o asiguram ca-i Anselm Adams reincarnata.
Nu ca ati vedea voi in pozele alea mare talent, macar un pic de compozitie, gandita poza inainte de declansare, etc. Is niste contorusiuni acolo, atata tot. (Ceea ce nu este nimic rau, pana la urma e fotografie de produs, si vrem sa vedem atuurile produslui, deci sa-si scoata curul in evidenta, e ok.) Dar de fapt stiti si voi ca nu despre asta-i vorba ci despre cum sa lingeti. Nu inteleg scopul, problema este insa ca si recenziile tot asa le faceti cu laude in care laudati banalul.

Fara suparare, e enervanta lauda asta a printeselor doar pt. ca exista. (La tipa asta este exceptia ca ar fi si lucruri de laudat, dar si aici alegeti -unii- banalitatile.) Si pe urma va mirati ca va pun sa platiti pt. onoarea doar de a putea respira acelasi aer cu ele.

  • Haha 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
On 3/12/2022 at 1:19 PM, elicoidal said:

Ba chiar deloc, fata chiar se pricepe la fotografii.

Pe langa faptul ca-i frumoasa si face treaba buna.

De acord  cu tine. 

Unele fotografii ale ei tind spre cele artistice. Dar, ceea ce nu se vede în aceste fotografii și sunt relevante pentru cei care nu o cunosc și m-a impresionat pe mine este:

- fața ei de păpușă perfectă cu zâmbetul ei cald care ar merita locul oricând pe coperta revistelor de specialitate în materie de frumusețe feminină;

- caracterul ei frumos, ei nu i se poate reproșa că nu comunică cu clienții, GFE ei este la nivel superior.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Dupa ce pune fata poze din bordel si pe voi nu va duce capul sa ganditi mai departe, cred ca nu mai e nimic de spus.
Nu-i problema ca (ea si altele) goleau acolo pulile la oricine (arabeti, tigani, turci, toti jegosii) cu 15€. Nu-i problema nici ca facea asta zi de zi de cel putin 20 de ori (ca de 10 ori trebuia s-o faca doar sa le iasa chiria, si nu in fiecare zi veneau macar 10). Dar ce nu inteleg este, cum de o laudati ca pe o printesa coborata din rai.

Link spre comentariu
  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine
Acum 6 minute, Cacatul_pute a spus:

Dupa ce pune fata poze din bordel si pe voi nu va duce capul sa ganditi mai departe, cred ca nu mai e nimic de spus.
Nu-i problema ca (ea si altele) goleau acolo pulile la oricine (arabeti, tigani, turci, toti jegosii) cu 15€. Nu-i problema nici ca facea asta zi de zi de cel putin 20 de ori (ca de 10 ori trebuia s-o faca doar sa le iasa chiria, si nu in fiecare zi veneau macar 10). Dar ce nu inteleg este, cum de o laudati ca pe o printesa coborata din rai.

Vezi ca ești informat greșit... și după câte văd nu poți dormi noaptea de laudele mele? 

Link spre comentariu
  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine
Acum 1 minut, Cacatul_pute a spus:

Nu-s informat gresit. Atunci cand sunt sute de femei la un loc (ca de aia e bordel), sigur nu facea nimeni exceptie sa iti plateasca tie mai multi ci se ducea la urmatoara usa.

Oare ai fost vreodată la mine ca sa vezi tu cu ochii tai ca suntem sute de femei in casa ? Eu cred ca tu ma confunzi cu cineva. 

Link spre comentariu

Poza aia cu "Welcome" pe perete o fi de la un  bordel special, construit doar pt. tine si familia.

In afara de asta pe forumurile de afata sunt recenzii cu tine. Te-or fi confundand si aia? Asa ca stiu foarte bine despre ce-i vorba. Nu ca ar fi vreo problema, cum scrisesem deja, problema e doar ca unii te cred mama imacculata si tu te prezinti ca o sfanta imaculata care ne onoreaza cu preturi de 3 ori pe cat primeai in strainatate. Asta-i singura problema, bineinteles nu pt. naivi.

Link spre comentariu
  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine
Acum 4 minute, Cacatul_pute a spus:

La 5 jumate dupamasa nu e noaptea. Noi, cei pe care ne-a dus capul sa avem o meserie normala (adica bazata pe abilitati, nu pe cracit), nu la ora asta dormim.

Eu îți doresc o seara liniștita așa cum ți-o dorești tu și sa numai fii atât de răutăcios!!!🤗🥰 pupici 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine
Acum 3 minute, Cacatul_pute a spus:

Poza aia cu "Welcome" pe perete o fi de la un  bordel special, construit doar pt. tine si familia.

In afara de asta pe forumurile de afata sunt recenzii cu tine. Te-or fi confundand si aia? Asa ca stiu foarte bine despre ce-i vorba. Nu ca ar fi vreo problema, cum scrisesem deja, problema e doar ca unii te cred mama imacculata si tu te prezinti ca o sfanta imaculata care ne onoreaza cu preturi de 3 ori pe cat primeai in strainatate. Asta-i singura problema, bineinteles nu pt. naivi.

Asta era toată treaba ca nustii tu unde e făcută poza aia... ai ai ai... eu zic ca nu e problema ta cum ma prezint eu... și aici încheiem discuția... seara liniștita sa ai 

Link spre comentariu

Am fost și eu zilele trecute într-o  vizita scurta la Diana. Ma declar super mulțumit și de aspect și de comportament. Frumușică și la fata și la corp, mai ales adepților de gagici tinere cu maxim 45 de kg, fundulet mic si tare, la fel și sânii, ai pe ce pune mana oricum. Joviala, ai cine schimba o vorba, întreținută cu igiena impecabila. ON câteva minute, bun cu tente de deep, apoi un 69 scurt și un LOT. Misca la LOT, nu sta ca o scândură cum fac altele. Nu fac CIM, nici nu ma interesează. Eu o recomand și as mai merge la ea dacă o mai prind pe zona. Locație Park Lake.

Era sa uit. Are colega, tot o Diana parca. Era cu client colega, nu ne-am întâlnit. Am.aflat ca nu întra împreună.

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine
Acum 2 ore, snowwhite a spus:

Am fost și eu zilele trecute într-o  vizita scurta la Diana. Ma declar super mulțumit și de aspect și de comportament. Frumușică și la fata și la corp, mai ales adepților de gagici tinere cu maxim 45 de kg, fundulet mic si tare, la fel și sânii, ai pe ce pune mana oricum. Joviala, ai cine schimba o vorba, întreținută cu igiena impecabila. ON câteva minute, bun cu tente de deep, apoi un 69 scurt și un LOT. Misca la LOT, nu sta ca o scândură cum fac altele. Nu fac CIM, nici nu ma interesează. Eu o recomand și as mai merge la ea dacă o mai prind pe zona. Locație Park Lake.

Era sa uit. Are colega, tot o Diana parca. Era cu client colega, nu ne-am întâlnit. Am.aflat ca nu întra împreună.

Iti multumesc dragule pentru vizita...🥰te pup și te mai aștept cu drag💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 3 guests

×
×
  • Creează nouă...