Sari la conținut

Sarah 19 ani - 0728353704


Postări Recomandate

  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

:)) pai m-ati lasat corigenta la oral...ori invat ori raman pe vara :))

 

Sarra , nu esti chiar corigenta. Poti sa vii la "marire de nota". Noi suntem intelegatori si suntem siguri ca vei reusi sa iei note mai mari si de ce nu chiar nota 10 pana la final.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

:)) pai m-ati lasat corigenta la oral...ori invat ori raman pe vara :))

Simplu.

Ramai pe vara ... in Cluj, înveți, dai examenul în toamna, după care mergi la mărire de nota in sesiunea de iarna, etc.

Link spre comentariu
Vizitator adrian8877
Reputație: 0

Programare: prin sms cu 30 de minute inainte pentru o ora, raspuns rapid, totul ok.

Locatie: Piata Marasti, bloc vechi, apartament ok, prosop curat, baia ok exceptand usa de la dus care se inchide mai greu. Are si o colega (blonda, genul BBW)

Aspect: blonda,  inaltime 1.60-1.65, slabuta, corp frumos, sani micuti, carne tare pe ea, probabil 19-21 de ani. As zice nota 9.

Personalitate: amabila, incearca sa se faca placuta, incearca sa fie lipicioasa, dar mi s-a parut destul de evidenta lipsa de experienta, nu prea am avut despre ce sa discutam si parca o oarecare stangacie. As zice 7.

ON: mai mult tinut in gura si joc de limba, monoton si scurt ca timp, dupa care a pus prezervativul pentru normal. As zice 6-7.

NP: mi s-a parut foarte stramta, am intrat destul de greu si parea sa o doara. Am intrebat-o daca vrea sa ma opresc si a zis nu ca se obisnuieste :) Am terminat in cateva minute. As zice nota 9.

Am stat o finalizare, am plecat dupa 30 de minute din proprie initiativa, am platit 300 la inceput pentru o ora cat am discutat initial.

Ca si concluzie, mi s-a parut ok ca persoana dar pare prea ‘inocenta’ pentru gustul meu si putin probabil sa mai revin (dar nu regret ca am fost).

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

telefon inchis de vreo saptamana +, mai stie cineva ceva de ea?

am incercat si eu joi prin SMS... nu am primit niciun raspuns  :hmmm 

 

spunea acuma o saptamana ca mai ramane pana miercuri (14 august) in Cluj... 

Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

Mai esti prin Cluj?

Bă, voi ăștia cu întrebările aiurea mai puteți? Are număr în titlul topicului? Are!!! Ai minute pe telefon? Ai, că acum tot prostu' are.

Da' nu e zi să nu apară unu care să nu dezgroape topic vechi. Mai revi(revii)? Mai trăiești? Te mai fuți? Nu pui o poză pentru labă?

Gizăsss!

Concluzia: Ne cam doare în pulă că o cauți tu pe Sarah, în schimb poate ne trezești interesul dacă îi lași o recenzie cândva. Ai prins ideea?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Bă, voi ăștia cu întrebările aiurea mai puteți? Are număr în titlul topicului? Are!!! Ai minute pe telefon? Ai, că acum tot prostu' are.

Da' nu e zi să nu apară unu care să nu dezgroape topic vechi. Mai revi(revii)? Mai trăiești? Te mai fuți? Nu pui o poză pentru labă?

Gizăsss!

Se zbat și ei să facă 200 de postări  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

Ajuta la ceva sa ai 200 sau 300 etc de postari ? Primesti vreo reducere sau vreun voucher ? ma bag si eu !

Tu mai ai patru postări și te faci galben. No la culoarea galbenă... să știi tu de la mine că se opresc toți... :))) de frică să nu treacă pe roșu :))))

Link spre comentariu

  • Oras:Batcave
  • Oras:Batcave

Imi cer scuze. Sunt nou in acest sport, dar si pe forum. Am vazut ca sunt destul de multi care pun intrebari de genul si ma gandeam ca nu deranjeaza.

 

Cat despre numarul de postari, nu ma intereseaza. Nici nu stiam ca se intampla ceva dupa un numar de postari.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...