Sari la conținut

Alice Droghici


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

numai la gandul ca trebuie sa fut in graba si deja in piere cheful. intotdeauna intreb cat dureaza un nr si cand aud 15 min o tai de pe lista.

bine, mai sunt si unele care te mint la tel si dupa 9 min iti spun ca trebuie sa termini de parca te-ai dus acolo sa innoptezi.

Sunt 20 de min maxim ca trec 2-3 min peste e alceva dar nu sa stai 30-35 de mim pe 100 de lei
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Sunt 20 de min maxim ca trec 2-3 min peste e alceva dar nu sa stai 30-35 de mim pe 100 de lei

Nu este mai bine sa-ti pui un contor/timer din ala, cu fise ??  :slap2  :snap

 

https://cdn.pixabay.com/photo/2017/03/04/19/02/street-2116802_960_720.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Sunt 20 de min maxim ca trec 2-3 min peste e alceva dar nu sa stai 30-35 de mim pe 100 de lei

 

ba stai ca tot atat futi. daca ii pacalesti pe unii asta nu inseamna ca toti suntem fraieri.

normal ca e optiunea ta sa pui cat timp vrei, pacaliti sunt cei care accepta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ba stai ca tot atat futi. daca ii pacalesti pe unii asta nu inseamna ca toti suntem fraieri.

normal ca e optiunea ta sa pui cat timp vrei, pacaliti sunt cei care accepta.

. Nu pacalesc pe nimenu stai tu linistit 🥰
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

eu sunt linistit. nu stiu cum vor fi baietii care te viziteaza

Sincera sa fiu majoritatea sunt multumiti 😜 din 100% poate nu pleaca toti multumiti nu exista perfectiune toti mai gresim 😘
Link spre comentariu

Pai ce vina am eu daca tu ai ejaculat repede

Nu ai nici o vina dar cand discuti la telefon un serviciu iar apoi nu il respecti esti vinovata.Cu mine ai discutat de oral neprotejat,dar cand am ajuns la tine nu ai mai vrut asa.In plus ai facut tot felul de fite si nu te-ai purtat deloc binevoitor asa ca am plecat fara sa te mai fut desi banii ii luasesi.Dupa parerea mea esti o tiganca tepara si ar fi bine sa nu mai vi prin Ploiesti

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Nu ai nici o vina dar cand discuti la telefon un serviciu iar apoi nu il respecti esti vinovata.Cu mine ai discutat de oral neprotejat,dar cand am ajuns la tine nu ai mai vrut asa.In plus ai facut tot felul de fite si nu te-ai purtat deloc binevoitor asa ca am plecat fara sa te mai fut desi banii ii luasesi.Dupa parerea mea esti o tiganca tepara si ar fi bine sa nu mai vi prin Ploiesti

Cred ca ar fi indicat sa faci o recenzie sa știm și noi despre ce a fost vorba. Se pare ca ai fost nemulțumit și ar fi prima ta recenzie negativă.
  • Like 2
Link spre comentariu

Cred ca ar fi indicat sa faci o recenzie sa știm și noi despre ce a fost vorba. Se pare ca ai fost nemulțumit și ar fi prima ta recenzie negativă.

. Ai dreptate. De obicei nu scriu de rău, căci chiar dacă nu îmi place ceva în felul în care arata sau prestează o fată, dacă vad bunăvoința din partea ei tac. Când însă ne înțelegem într un fel la telefon apoi schimbam înțelegerea mă supăr. Am fost o data la Alice și a fost bine și am scris de bine. A doua oara însă, nu a mai vrut să facă oralul neprotejat cum ne înțelesesem. Nu sunt motive de igiena și nici altele. Acum este dreptul ei să refuze un client așa cum este și al nostru să le refuzam pe ele. Dar după ce te ai înțeles la o prestație și ai lut banii este normal să respecți contractul ceea ce ea nu a mai făcut a doua oara. Am fost eu poate o excepție, nu vreau să îi stric reclama dar părerea mea este cea care am spus o și nu mă mai duc la ea. Nici în discuții contradictorii nu voi întra, căci consider în închis subiectul.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

ce recenzie sa mai faca omul daca nu a mai stat?

se pare ca s-a invatat cu pasaricile si nu mai accepta orice fitoasa.

il putem avansa pe ariovist ca persoana majora

O recenzie în care să evidențieze țeapa pe care a primit-o de la prințesă. Pai dacă ea a promis ceva, a luat banii pentru acel serviciu și ulterior nu l-a prestat? Asta nu înseamnă înșelăciune? Pentru mine tipul acesta de informații sunt de zece ori mai prețioase decât o recenzie pozitiva!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Cu absolut orice s-ar scrie negativ despre creatura asta sunt de acord.

Mai interesant ar fi sa vina cei 2-3 insi care i-au facut recenzii pozitive sa spuna ce dracu' au vazut la ea, ce substante consuma atunci cand merg la femei, daca sunt in deplinatatea facultatilor mintale, daca erau virgini in acel moment, daca vazusera mai mult de doua femei dezbracate in viata lor, daca practica zoofilia si lista poate continua (mai completati voi cu ce considerati necesar).  :laugh2   

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

. Ai dreptate. De obicei nu scriu de rău, căci chiar dacă nu îmi place ceva în felul în care arata sau prestează o fată, dacă vad bunăvoința din partea ei tac. Când însă ne înțelegem într un fel la telefon apoi schimbam înțelegerea mă supăr. Am fost o data la Alice și a fost bine și am scris de bine. A doua oara însă, nu a mai vrut să facă oralul neprotejat cum ne înțelesesem. Nu sunt motive de igiena și nici altele. Acum este dreptul ei să refuze un client așa cum este și al nostru să le refuzam pe ele. Dar după ce te ai înțeles la o prestație și ai lut banii este normal să respecți contractul ceea ce ea nu a mai făcut a doua oara. Am fost eu poate o excepție, nu vreau să îi stric reclama dar părerea mea este cea care am spus o și nu mă mai duc la ea. Nici în discuții contradictorii nu voi întra, căci consider în închis subiectul.

Buna tu o singura data ai fost la mine si atunci cand ai fost ai facut programarea fix pe forum 😘
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cu absolut orice s-ar scrie negativ despre creatura asta sunt de acord.

Mai interesant ar fi sa vina cei 2-3 insi care i-au facut recenzii pozitive sa spuna ce dracu' au vazut la ea, ce substante consuma atunci cand merg la femei, daca sunt in deplinatatea facultatilor mintale, daca erau virgini in acel moment, daca vazusera mai mult de doua femei dezbracate in viata lor, daca practica zoofilia si lista poate continua (mai completati voi cu ce considerati necesar). :laugh2

. Te rog eu frm nu mai jigni ca eu nu te.am jignit pe tine tu tot timpul comentezi nici macar nu stiu daca ai fost la mine , Ariovist a fost o singura data la mine cand sia facut programare fix pe forum si dupa a lasat si o recenzie pozitiva , dar acum el nu a mai fost la mine si nu stiu dc a scris acum la mn pe topic a2a oara ca nu a fost decat o data 😘
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum spune Ariovist ca sa inteles cu mine de oral neprotejat eu la tlf am spus si spun oralul este in functie de igiena . Igiena fiind curat , fara par , fara anumite chestii pe penis bubite etc 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

. Chiar așa am să fac. Trebuie să spun cumva și câte bube am și în care parte a pulii sau spune Halice?

La mine ai venit o singura data cand te.ai facut programare pe forum si ai lasat arunci o recenzie , dar acum cum ai scris tu a 2a data nu ai mai fost si nu inteleg dc ai mai scris odata 😘
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...