Sari la conținut

TOMA LAVINIA


Postări Recomandate

  • Oras:Marghita
  • Oras:Marghita

Salut, exista pe matrimoniale oradea un anunt postat de Ioana precum ca ofera sex, dupa vazusem pe profilul unuia acolo pe site precum ia tras teapa, l-am intrebat ce si cum raspunsul lui a fost ca a ajuns in fata scarii, tipa a coborat ia dat banii zicand sa o urmeze si a disparut, stie cineva ceva ? A fost cineva ?

post-168447-0-25710500-1559590908_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

O cunosc personal pe tipă, dar îmi vine greu sa cred că prestează, nu știu ce să zic...

Cine o zis ca prestează? Colegu zice ca da tepe 😀🤣 Ia banu și dispare. Eu înclin sa cred. 😇 Deci probabil pt amatorii de tepe e recomandare de top ðŸ˜

Credeți ca nu-s destui. Numa pe cați i-am scos eu din impas. Când vad mașini parcate prin parcări cu curve fără curva înăuntru și am timp ma opresc sa le spun sa nu stea degeaba 😠ca fata nu s-a dus sa lase banii la colega ci să-i cheltuiască. 🤣🤣🤣

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Tipa e pe site-uri de gen de cel putin 6 7 ani. Am discutat pe vremuri cu ea pe yahoo mess, avea anunt ceva discret si mi-a zis sa merg in Avram Iancu dupa ea. Cand am ajuns acolo nu a mai raspuns nici la telefon nici pe yahoo mess.

Nu stiu ce sa zic....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Marghita
  • Oras:Marghita

Tipa e pe site-uri de gen de cel putin 6 7 ani. Am discutat pe vremuri cu ea pe yahoo mess, avea anunt ceva discret si mi-a zis sa merg in Avram Iancu dupa ea. Cand am ajuns acolo nu a mai raspuns nici la telefon nici pe yahoo mess.

Nu stiu ce sa zic...

Deci .. clar ca ii pe tepe, macar sa o prinda unul sa io scape in cur putin, poate ii place ... :atm

Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Bă da' prost esti...

Cum dracu sa întrebi, mă, dacă ştie careva mai multe detalii decât tine, consătean fiind cu ea???

Adică vrei să stii care alți consăteni sunt aici pe nimfomane?

Sau vrei să ştii dacă iubi al ei e si el aici pe nimfomane?

Sau ... la ce răspunsuri te astepți când intrebi aşa ceva, spunând că sunteți consăteni?

Nu e mai simplu sã o intrebi pe mă-sa? Poate o combini si la una mică.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

O cunosc bine pe tipa😂😂 e de la mine din sat...stie cineva mai multe detalii?

Intreaba la carciuma și la ABC. ÃŽn cel mai rău caz la primărie sigur afli. Zi-ne și noua. Nu te lua după Brokoli, mai nou e răutăcios 😄

  • Like 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

O stiu pe domnisoara, am bifat-o :)

Nu stiam ca presteaza si pe bani. E buna, are pizda faina, suge bine, doar ca i se cam urca la cap.

Si-a tras-o cu tot managementul din firma...apoi a trebuit sa plece :)

Acum e in Oradea intr-adevar la o firma de electronice pe Borsului.

De puneti mana pe ea, un futai merita.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...