Sari la conținut

Diana - 0736564591 - Santhualm


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Diana -dupa 16.00 in statie la Santuhalm.

In masina 50 ron

150 ora la motel nu are locatie

Oral 8 cu prez

Normal 7 cu prez

Anal zice ca nu face

Gfe nu m-a interesat dar e draguta

E de etnie, dar e curata, spalata iar dintre cele 4 de acolo e cel mai ok.

Nu stiu ce vârsta are dar stiu ca sta acolo din 2007 si atunci avea vreo 16. Mai pleaca uneori afară, dar mereu revine.

Sincer pentru o seara in care, stai singur la hotel , e o companie ok, având in vedere penuria din deva.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Danny

aseara pe la 19.10, era la treaba in statie la Santhualm,nu m-am oprit ca eram pe fuga

100% era ea pentru ca am fost nevoit sa incetinesc deoarce iesea un autobouz din statie si i-am vazut fata

Da o fuga si daca ai noul numar,pune-l aici, in folosul comunitatii futacioase

Succesuri la futaiuri!

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Buna, am fost cu Diana de cateva ori si pot spune ca este o tipa chiar ok! Dintre fetele care se afiseaza la Santuhalm este cea mai buna. Ca si preatatie este de 8-9 atat la oral cat si la normal.

O zi buna va doresc!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Buna, am fost cu Diana de cateva ori si pot spune ca este o tipa chiar ok! Dintre fetele care se afiseaza la Santuhalm este cea mai buna. Ca si preatatie este de 8-9 atat la oral cat si la normal.

O zi buna va doresc!!!

Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Zilele trecute am găsit-o cred că prima la dreapta după semafor către Deva, era și o blondă mai plinuta cu ea, mi-a zis 50 și am luat-o spre calea ferata; fata e slabuta dar n arată rău, personal machiajul de stradă nu mă excita, e comunicativa și fără aere, nu te grăbește dar nici nu stă să piardă vremea, per total e futabila pt ce poți găsi la stradă. NP pe la spate în aer liber, mi s-a părut destul de strâmtă, neumezita suficient, m-a rugat sa nu o bag toată așa că am trecut la OP, fără deep, tehnica slabuta ajutata de mână cu toate că își dă silința. Nu știu dacă e de revenit, eu o punctez cu 6 pe linie, am avut experiente mai placute pe alte centuri, dar având în vedere că e prima testată din zonă rămâne de văzut. Iar dacă treaba stă așa cum zic băieții mai sus, chiar o să mi lipsească CT o bucată de vreme.

Link spre comentariu

  • Telefon: cosmin2281
  • Oras:deva
  • Telefon: cosmin2281
  • Oras:deva

sincer va zic daca va uitati pe publi24 la anunturi sint fete din tara care cer 60-80 fin la tm si la deva 150 eu am urmarit asta e serviciul lor dar nu prea merita uneori sa dai bani prea multi si sa dai la una care nu are locatie 100 sau 200 e mult extrem de mult e parerea mea personala so zi frumoasa tuturor

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...