Sari la conținut

Cere 150 fin 25 min si 250 ora


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mai are și o colegă face și deplasări pentru 400 de lei ora,este foarte frumoasa după părerea mea și destul de lipicioasă,ca și prestanță ași zice Oral neprotejat un 8 sex normal tot 8 sex anal face doar cu anumite persoane care îi plac ei finalizare pe corp sau facială dar este super mișto să o stropești pe față,cim nu face sper să vă fie de ajutor că mini recenzia mea scrisă pe grabă

Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
Vizitator maxuser
Reputație: 0
Vizitator maxuser
Reputație: 0

O cheama si Ana si Carla

 

 

 

Descriere Matrimoniale  

Bună, sunt Ana !

Încep prin a-ți spune că ceea ce vezi in poze o sa găsești si la ușă garantat Am 21 de anișori 51 kg si 1'65 , sunt o fire foarte senzuală, feminină și răbdătoare. Dacă te-ai saturat de poze false si tupeu la superlativ absolut atunci sunt ceea cauți , sunt foarte sociabilă și prietenoasă, cu siguranță voi fii o experiență plăcută și de neuitat , ma implic in totalitate. dacă sunt ceea ce cauti doar un telefon ne desparte , NU EZITA SA MA CONTACTEZI LA NR DE MAI JOS rog seriozitate .

NU RĂSPUND LA NR PRIVAT SAU SMSKISSS❤

Descriere Matrimoniale

Buna , sunt Karla !

Nouă la tine în oraș!Dacă iti doresti sa petreci clipe frumoase si discrete alături de o brunetă slim într-un cadrul plăcut fără grabă fără stres ,eu sunt persoana potrivită! Igiena ma reprezintă ! Sunt o persoană dulce fară figuri cu bun simț ! Și tot asta aștept si de la tine !Fac și deplasări !dprogramarile le prefer pe Whatsapp.. Nu răspund la număr privat!!!❤❤❤❤❤Pupiici ❤❤❤❤

 

Cine a deschis topicul in halul asta.

In regulament scrie clar ce trebuie facut.

A fost cineva la aceasta miniona bruneta?

Link spre comentariu
  • Oras:Belorussiya
  • Oras:Belorussiya
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
Vizitator between 3
Reputație: 0

A revenit in oras, dar neserioasa... facut progamare peste o jumatate de ora si surpriza daca ai cu cine lua legatura 🤪

Link spre comentariu
Vizitator between 3
Reputație: 0

O fi neadecvat dar e adevarat ... f amabila,a raspuns din prima si am cazut de comun acord sa ne vedem intr-o jumatate de ora! Suna peste 15-20 minute si surprize surprize, telefonul domnisoarei inchis ! Vreau sa cred ca o fi intervenit ceva ,dar apreciam sa imi raspunda 😊 sa fiu anuntat ... ata ete

Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...