Sari la conținut

Masaj erotic, body masaj Lady Natalia 0737779984


Vizitator lady natalia

Postări Recomandate

Acum cateva zile am primit un mesaj de la Natalia ca a revenit asa ca ieri am vizitat-o dupa o lunga perioada de timp. Am cautat-o o vreme pe la colegele ei si m-am bucurat cand am vazut mesajul de la ea ca e din nou in Locatia din Rasarit si ma asteapta. Am retrait momente de relaxare alaturi de ea si am avut parte de o sedinta de masaj cum imi era dor sa primesc. Sedinta 300 lei, aproape de o ora. Acelasi apartament unde era si inainte sa dispara. A ramas la fel de amabila si draguta. Cred ca a mai slabit si are parul ceva mai scurt (o stiam cu parul foaarte lung).

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 11 ore, pipweed a spus:

Acum cateva zile am primit un mesaj de la Natalia ca a revenit asa ca ieri am vizitat-o dupa o lunga perioada de timp. Am cautat-o o vreme pe la colegele ei si m-am bucurat cand am vazut mesajul de la ea ca e din nou in Locatia din Rasarit si ma asteapta. Am retrait momente de relaxare alaturi de ea si am avut parte de o sedinta de masaj cum imi era dor sa primesc. Sedinta 300 lei, aproape de o ora. Acelasi apartament unde era si inainte sa dispara. A ramas la fel de amabila si draguta. Cred ca a mai slabit si are parul ceva mai scurt (o stiam cu parul foaarte lung).

Confirm că a revenit, o puteți găsi la numărul de telefon 0792947828.

Eu pe numărul acesta am discutat cu ea, urmează să o viziteze și eu cat de curând.

Ciocane tari 

Link spre comentariu

  • Oras::)
  • Oras::)

revenit la Natalia pentru un masaj erotic de calitate. a fost si ramane o tipa exceptionala

aviz celor care vor masaj foarte dimineata sau seara tarziu, accepta vizite in ambele parti ale zilei. o maseuza exceptionala. recomand!

ps: tariful este 300 lei sedinta

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...