Sari la conținut

Zona centrală 0723867273


Vizitator razvannebunu

Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Stie cineva daca a revenit ?

 

Dacă faci o socoteală scurtă de clasă pregătitoare spre clasa primară îți dai seama că două luni pauză înseamnă de pe 10 august până pe 10 octombrie cel puțin..iar noi încă suntem în septembrie.E clar că nu a revenit..

Link spre comentariu

Bună dragii mei !! ÃŽmi cer scuze de întârziere si pentru faptul ca nu v-am răspuns . De mâine după ora 15 mă veți găsi din nou in oraș in vechea mea locație peste drum de hotelul Tiara ! Cât de curand voi posta si numărul actual pe care mă puteți contacta ! 😃💋💋

Link spre comentariu

Dar cum? N-a fost plictisita dintotdeauna? Cu mine era plictisita inca dinainte sa-si tatueze spatele...

Daca asteptam vreo schimbare, sa fie in macar in bine! :hmmm

.

 

Jardel ... La mine primele 3-4 intalniri au fost super... Apoi, ciudat, tipa s a schimbat si era foarte relaxata in prezenta mea( relaxata in sensul ca plitisita... Gen stia ca vin o fut si gata. Nu mai era nicio alta reactie )

  • Like 1
Link spre comentariu

Dragilor , acela nu este anunțul meu ! O fata mi-a furat pozele ! Eu din păcate nu mai pot lucra in Ploiesti , sa știți doar ca este o țepară și nu sunt eu !

Da am sunat si eu si am observat ca nu esti tu , are alta voce. Dar dc zici ca nu mai poti lucra in ploiesti ?? Mai sus putin ai anuntat ca revii dupa 28 oct sau ceva de genu 🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
  • Oras:Bulevardul Republicii 40

ÃŽmi cer scuze ca nu am revenit , au intervenit și la mine niște probleme de sănătate .. și sunt prea multe persoane cunoscute in Ploiesti .. probabil îmi voi face timp intr o zi sa lucrez cu clienții de pe forum . Nu garantez asta , dar dacă e ceva voi anunța aici pe forum ! Pana atunci va pup pe toți 💋💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...