Jump to content

TOP:Casatorita - 0744303738

Recommended Posts

• Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Avand in vedere ca s-au mai linistit apele pe aici am zis sa va mai fac o recenzie, foarte scurta Note: GFE: 8 ON: 9 destul de umed, accepta si finalizare orala in pret. NP: 8 se implica, ii place sex

Cum e început de an și am câteva fătuci de vizitat le-am ratat anul trecut, pe titulara topicului o urmăream demult, mai exact acum vreo șapte luni de zile, am fost uitat  dar am trecut-o din nou în l

Buna băieții ! Disponibilă 😘

Posted Images

Am sunat eu si a zis ca 150 finalizarea si ca locatie Piata Cibin, nu a dat foarte multe detalii si mi s-a parut putin cam speriata si pe graba asa ca nu am mai insistat cu alte detalii... Am intrebat de ce a scris ca e casatorita participa si sotul? Si a zis: “Nu,nu, el nu este” ...

150fin/250 ora. Am mai fost cu ea, cu ceva timp inainte, dar pe atunci ea facea swing, nu pe bani. De atunci stiu ca arata bine, nu e cea din poza, e slim, dar nu uscata, sani medii, sta cum o pui..se implica, ii place. Eu zic ca merita, e cu mult peste majoritatea din Sb. Nu e de etnie.

Am incercat sa ajung pe la ea astazi, fiindca am mai incercat la 3 fete si am esuat la toate  :laugh2 . Locatia o are aproape de piata cibin, una din casele vechi. Inauntru n-am apucat sa ajung fiindca nu a mai raspuns cand am ajuns la adresa. Chiar si asa, poate e mai bine fiindca, cum au zis si colegii de mai sus, la telefon are o voce de zici ca ii este frica sa vorbeasca cu tine. Nu inteleg de ce are scris in anunt ca este casatorita daca oricum presteaza singura. Sa nu fie si scoasa la "produs" de sot in felul asta.

Nu e scoasa la produs. Sotul ei e plecat din tara, o face fara sa stie el. Am mai zis, am mai fost cu ea pe cand facea swing. Am fostdin nou vineri. Ii place sexul, se implica, de nota 10 nu e, dar de un 9 sigur.

Locatia e ok ? Am vazut doar pe dinafara. Accepta multe pozitii ?