Jump to content

TOP:Casatorita - 0744303738

Recommended Posts

• Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Avand in vedere ca s-au mai linistit apele pe aici am zis sa va mai fac o recenzie, foarte scurta Note: GFE: 8 ON: 9 destul de umed, accepta si finalizare orala in pret. NP: 8 se implica, ii place sex

Cum e început de an și am câteva fătuci de vizitat le-am ratat anul trecut, pe titulara topicului o urmăream demult, mai exact acum vreo șapte luni de zile, am fost uitat  dar am trecut-o din nou în l

Buna băieții ! Disponibilă 😘

Posted Images

Acum 52 minute, alina_sibiu a spus:

Momentan nu am nici un plan dar poate cine știe 🙈💋

Buna eu numai am intrebat daca cumva ai plan sa vi te astept sa facem cunostinta 😃🙂😉😘🙈💋

Acum 7 ore, urban07 a spus:

Ne-a părăsit de tot:(

Atunci să o ajutăm să revină, poate aștepta recenzia mea. 

Scuze, Alina! Nu am uitat, dar din greșeală am avut treaba fiind ocupat cu altceva. Nu mai am poza care mi-ai trimis-o. Menționez că vizita a fost când avea ținuta roșie. 

Cum e început de an și am câteva fătuci de vizitat le-am ratat anul trecut, pe titulara topicului o urmăream demult, mai exact acum vreo șapte luni de zile, am fost uitat  dar am trecut-o din nou în lista mea . Nu puteam să trec prin Sibiu și să ratez ocazia de a mă întâlni fiind  și cu ceva treabă în zonă, mi-am încercat norocul și se pare că... norocul a fost de partea mea.

Programare. Prima data am încercat printr-un apel, la o ora mai spre dimineață așa. Nu mi-a răspuns, a intrat căsuța vocală.  Ca mai apoi să încerc mai târziu pe whatsapp. A răspuns din prima, am convenit o oră mai spre amiază, ca până la ora programata să se producă câteva modificări și să ne revedem la și jumătate (să zic așa). Ajuns cu vreo câteva minute mai devreme și trebuia să aștept, m-am plimbat prin markeetul din zonă . Programarea a fost respectată și de ea și de mine. 

Locația. Într-un complex nou.  O să vă indice ea mai exact. Am găsit o garsonieră cu un o bucătărie open-space. La baie toate cele necesare, de la gel de duș la prosoape curate. Am fost servit și cu un pahar de răcoritoare chiar două unul și la plecare, la masa din bucătăria open-space , mergea, mai ales că mâncasem înaintea întâlnirii. Locuri de parcare se găsesc sau cel puțin eu am găsit.

Aspect.  La prima vedere, a cerut să facem cunoștință, eu am cerut să folosesc baia să mă spăl mai atent pe mâini, o igienizare atentă a mâinilor contează pentru mine câteodată , ma întâmpinat exact în costumația din ultimele ei poze, ca aspect fiecare apreciază cum (ce) vrea, mie mi-a plăcut.

Ca și o scurtă notare. 

Aspect 8.50 Fiecare o apreciază cum vrea.  

Locația 10 complex nou, locuri de parcare se găseau, e bună pentru asemenea activități. 

Oral. A fost neprotejat, cu atenție la zonele adiacente, extrem de umed și cât de adânc se puteam, la un moment dat am împins-o și puțin de cap, ma excitat așa de tare încât i-am spus să monteze prezervativul pentru a trece la normal, era montat de prima dată nici nu observasem asta, nici măcar culoarea lui nu am observat.  Notă nu îi dau dar se apropie de maxim. Nu am dat 10 niciodată.  

Normal 10 . Cu de toate, contre, gemete și se vedeau că totul e natural nimic fals și aici ma excitat la maxim, au ieșit câteva cuvinte atât din partea ei cât și din partea mea. Am început într-o poziție care nu aș vrea să o menționez, a ajuns acolo fără să vreau eu, probabil la cât de excitati eram amândoi, mai apoi să finalizez în balon, în misionar. 

Atitudine . 9. Scad un punct, am văzut prea des telefonul în mână ei. În rest totul a fost perfect. De la întâmpinare, servire, comportament și salutul de final. 

Tarif 150 de Ron circa 25 de minute, serviți frumos și discret. 

Concluzie.  De la intrare când am văzut-o, nu am crezut că pot avea o așa întâlnire cu ea. Apoi a urmat actul, iar finalul.... Finalul a fost cam așa. Stăteam la o țigară ca doi sfinți într-o lume plină de prefăcuți ca și cum nimic nu s-ar fi întâmplat . A fost o experienta extraordinară. Păcat că nu aveam și eu chiloții roșii, se asorta perfect cu costumația ei. Tot roșie. 

• Like 11
  • Inimioara 1